Autor Wątek: Bon Jovi  (Przeczytany 113841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #420 dnia: Czerwca 21, 2013, 03:05:13 pm »
+1
No jest michalg czego żałować moim zdaniem ;) Bardzo lubiłam Bon Jovi ale nie powiem, żeby zaliczał się do moich ulubieńców, dla których miałabym tracić głowę. Natomiast koncert był fenomenalny, kapela i publiczność włożyła w to dużo serca, atmosfera przewspaniała. Nie żałuję wydanej kasy, wręcz przeciwnie, jak jeszcze kiedyś chłopaki zawitają do Polski, od razu lecę po bilet (choć pewnie nie będzie już tak samo fajnie, pewne momenty są nie do odtworzenia).

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #421 dnia: Czerwca 21, 2013, 04:01:52 pm »
+1
Znaleźliby się tacy i tacy, to prawda ale chyba lepiej dążyć do formy kogoś lepszego i z taką osobą porównywać?

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5007
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1688
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #422 dnia: Czerwca 21, 2013, 05:23:26 pm »
+5
To ja tak tylko informacyjnie: żyję  :P

w drodze powrotnej nic nie spałem - dziś zaspałem zaś do roboty, więc dopiero do siebie dochodzę. Ale spodziewajcie się cholernego elaboratu bo mam dużo do powiedzenia  :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #423 dnia: Czerwca 21, 2013, 07:48:10 pm »
+4
(Kto chce mnie nazwać fanatyczką? :P Przyjmę to na klatę).
Dla tego typu tekstu warto było prowadzić całą tę dyskusję :D Tekst o przyjmowaniu na klatę przez kobietę zawsze make my day :D Dzięki Canis :P

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #424 dnia: Czerwca 22, 2013, 09:29:32 am »
+2
Madonna jest stara i ma zajebistą kondycję

Na takim poziomie dyskusja
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline balumala

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +290
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #425 dnia: Czerwca 22, 2013, 10:06:47 am »
0
5:19 :lol:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RXw3EFubx9g" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=RXw3EFubx9g</a>


/poprawiłam link
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2013, 08:35:27 pm wysłana przez balumala »

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #426 dnia: Czerwca 22, 2013, 10:17:45 am »
+1
Koncert byl super. &nbsp; Dla mnie osobiscie koncert o 10 lat za pozno miał miejsce, bo w 2oo3 miałem najwieksza faze na Bon Jovi'ego, ale i tak fajnie. Od albumu Crush mam tak, że z każdej nowej jego płyty podoba mi się co trzecia piosenka, a z tych nowszych to już może jedna na album. Liczyłem żeby grał same Greatest Hitsy, a koncert był na szczescie długi, i mozna smialo powiedziec, że "co druga" piosenka była w moim secie marzen.

Kupilismy sobie najtańsze bilety, za 99 zł, z racji ilosci koncertów na jakie jeździmy (przynajmniej w przeliczeniu na zarobki i inne wydatki). Akustyka była masakryczna, ale po pół godzinie jakos sie uszy dostosowały i mozna było sluchać. Ale fakt faktem, tanie bilety to tanie bilety - siedzielismy, chodz chciało sie skakać i tańczyć, ale nie było gdzie i jak, &nbsp;w efekcie jedyny koncert chyba w życiu z którego wyszedłem czysty, pachnący i bez dzwonienia w uszach.

Publika zroznicowana. Spodziewalem sie samych gówniar, ktore beda sie macać na koncercie, ale publika bardziej jak na elegancki koncert. Taka warszawka, a nie koncert rockowy. Na około nas każdy żarł zapiekanki, frytki, &nbsp;długie włosy to chyba tylko ja miałem. Przed i po koncercie transport miejski był darmowy, co mi sie nigdy nie zdarzyło, a Ci ludzie i tak narzekali.

Najbardziej sie bawiono, z mojej perspektywy, przy It's My Life, Prayer oraz Because We Can, gdzie każdy machał rękami w prawo i lewo, sektory, trybuny, dwa małżeństwa dziadków naprzeciwko, i 10 letni (na oko) lamus, którego rodzice wzieli na koncert bo nie mieli z kim zostawić, a który pod koniec koncertu sie sam dobrze bawił.

Fakt faktem, że jeśli chodzi o wage i zadbanie to niestety Axl moze miec kompleksy, ale uważam, ze takie porównanie powinno zostać zaniechane, bo bardzo mnie drażni jak bardzo ogromna ilosc osob, glównie młodych gówniar, podnieca sie muzykami tylko (albo glownie) z powodu ich wyglądu. Niestety, tak jest. Z muzytki to by im starczył jeden album, jak na wiejskim weselu,żeby kazdy Bon &nbsp;Jovi czy Axl nagrał w karierze jeden a lbum z tymi samymi szlagierami weselnymi (w rockowym wydaniu), i byscie tylko zmieniali plakaty - dziś wzdycham do rudego, jutro do blondyna, dziś do ostrego i nie ogolonego, jutro do gładkiego, itd.

Nie doscignionym wzorem jest Steven Tyler, ktory dopiero rok temu troche utył, &nbsp;a tak to mimo bycia grubo po 60tce dawał multum koncertów, był chudy, konczył koncerty bez koszulki, &nbsp;bedac starszym do Axla i BJ robil takie jaja na scenie :

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JA6KUJdf1CQ" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=JA6KUJdf1CQ</a>


itd, itp. No, ale to nie jest Axla styl widocznie. 4 rok non stop na trasie, a tylko tyje lol. No, ale nie wazne juz to.

Koncert był super,napewno bede wspominał.
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #427 dnia: Czerwca 22, 2013, 10:34:43 am »
+5
Czy nikt nigdy nie pomyślał nad tym, żeby założyć jakąś grupę "Young Guns - Axl Rose Official Net Hoolig@ns Group '13" ?

Hasłem przewodnim mogłoby być - "Jeśli do Axla fikasz - to znikasz. My się nie pierdolimy". Albo "Moderatorzy wybaczają. My i Axl nigdy". Albo "Laptop - 2000 zł. Myszka - 40 zł. Internet - 30 zł co miesiąc. Bronić honoru Axla w sieci - bezcenne."

Na potrzebę chwili moglibyście zrobić sobie nawet taki banner

http://i89.servimg.com/u/f89/13/19/24/63/bj_cop10.jpg

I dodać to niego hasło "Jon Bon Jovi - too slim too be loved".

Do dzieła!

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #428 dnia: Czerwca 22, 2013, 10:54:46 am »
+4
To wina Axla, bez Slasha to nie GNR. Axl już nigdy nie powinien występować pod nazwą Guns N Roses. To co robi to oszukiwanie fanów.
Jon jest wspaniały, tak bardzo dba o fanów, nigdy ich nie zawiódł, a zespół nigdy nie zmieniał składu.W dodatku ma ładne włosy i zęby a przecież tylko o to chodzi w muzyce.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4396
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2461
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #429 dnia: Czerwca 22, 2013, 11:19:12 am »
+3
Niby temat o Bon Jovim, a co drugi z ostatnich komentarzy zawiera słowa typu 'Axl nie ma tego, nie ma  tamtego' :D
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #430 dnia: Czerwca 22, 2013, 11:32:50 am »
+2
Bo niektórych boli dupa, że BJ może zdobywać serca czytelniczek BRAVO, a Axl już nie.
Żeby nie było offa: Szkoda, że BJ jest ładny, a Axl taki gruby :( Apropo to mi się przypomniał pewien powszechny hejt w 2006, że ktoś zmasakrował sobie twarz botoxem :D

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4396
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2461
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #431 dnia: Czerwca 22, 2013, 11:37:22 am »
0
A o warkoczykach coś ktoś wspominał?
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline balumala

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +290
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #432 dnia: Czerwca 22, 2013, 12:21:53 pm »
0
Axl już nigdy nie powinien występować pod nazwą Guns N Roses. To co robi to oszukiwanie fanów.

Gilby Clarke powiedział kiedyś w jednym z wywiadów, że Axl powinien założyć zespół "Axl F*cking Rose", tam się realizować i dostosowywać wszystko do swoich widzimisię, zamiast robić to w Guns N' Roses.

Tymczasem - wrócił "znikający tweet" z podziękowaniami dla fanów:

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #433 dnia: Czerwca 22, 2013, 01:22:53 pm »
+4
Czy ktoś jeszcze pamięta jak John był zazdrosny o Axla  :D ? Może dlatego nadrabia wyglądem :D?  A co do komentarza Gilbiego,wypowiedział się o człowieku który założył Guns N' Roses ,kiedy on nie miał z nim nic wspólnego z tym zespołem.Zapewne gdyby nie angaż w Guns dzisiaj byłby zupełnie anonimowym lub zapomnianym muzykiem.....

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Bon Jovi
« Odpowiedź #434 dnia: Czerwca 22, 2013, 01:35:33 pm »
0
Cytuj
Czy ktoś jeszcze pamięta jak John był zazdrosny o Axla 
Przybliżysz?:)

 

BON JOVI - Helsinki 17.VI.2011

Zaczęty przez NIKITA

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1896
Ostatnia wiadomość Listopada 16, 2010, 12:31:17 pm
wysłana przez Witek