Autor Wątek: Manowar  (Przeczytany 3792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

smakol

  • Gość
Manowar
« dnia: Lipca 12, 2006, 10:38:36 pm »
0
Zespól chyba wszystkim znany-przynajmniej mam taka nadzieje :P  Kretynskie teksty i kolesie na sterydach biegajacy po scenie--POPROSTU  UWIELBIAM ICH :P  Obok Maidenów-podstawa heavy metalu jak dla mnie... co sadzicie o tych panach ?? kapela chyba nie była narazie omawiana...

Offline milenka

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
    • http://
Manowar
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 25, 2006, 10:06:51 pm »
0
"Manowar, Manowar living on a road!"
Prawdziwi królowie heavy metalu. Mistrzowie hymnów i muzycy kochający to co robią. Ci, co z Manowara śmieją się, niechaj lepiej śmieją się z siebie.
Jakże ktoś, kto nie zna "Gods made heavy metal" czy też "Kings of metal", "Hail and kill", "Warriors of the world", może zwać się fanem heavy metalu?
Co do najlepszego albumu... Trudno mi wybrać... Każdy jest na swój sposób wyjątkowy. Nowy materiał (Sons of Odin) zwiastuje wielki powrót królów. Z niecierpliwością czekam na nowy album i obiecywany koncert w Polsce. :)
Stay heavy!

smakol

  • Gość
Manowar
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 27, 2006, 11:37:42 am »
0
Sons of Odin faktycznie moze byc dobry-slyszalem 2 kawalki i daja rade :D  a w marcu koncerty w czechach i zobacze tych sterydziazy na wlasne oczka ! Hail to heavy metal !!! pzdr

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Manowar
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 27, 2006, 11:43:32 am »
0
Cytuj
Zespól chyba wszystkim znany-przynajmniej mam taka nadzieje :P  Kretynskie teksty i kolesie na sterydach biegajacy po scenie--POPROSTU  UWIELBIAM ICH :P  Obok Maidenów-podstawa heavy metalu jak dla mnie... co sadzicie o tych panach ?? kapela chyba nie była narazie omawiana...
Kiedyś nawet ich lubiłem,ale podobnie jak Maideni monotonni w sumie.
Co ciekawe lubił ich też Bumblefoot kiedyś,co zresztą słychać na epce AWOL.
W teksty,ani w wizerunek sceniczny nigdy się nie wgłębiałem,ale muzycznie w sam raz.

Może jakieś linki youtube podasz dla tych,co nie znają zespołu ? Myślę,że warto w sumie :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Solid Shake

  • Gość
Manowar
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 27, 2006, 11:52:54 am »
0
Cytuj
Ci, co z Manowara śmieją się, niechaj lepiej śmieją się z siebie.

 oj oj oj oj


jeden z najbardziej obciachowych wizualnie zespolow. Oni sa TAAAACY mescy  XD

a muzycznie to takie syfne hewi do spiewania na stadionach. no ale co kto lubi ;]



<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YsweGqOdC40" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=YsweGqOdC40</a>
lol ;]

smakol

  • Gość
Manowar
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 27, 2006, 04:48:35 pm »
0
hym no wizerunek moze jest obaciachowy(nawet napewno) a przynajmniej byl teraz na stare lata chlopaki znormalnieli co do ubioru (tak samo jak maideni) ! A co do stwierdzenia ze to obciachowy heavy metal na stadiony to wtym tez jest sporo prawdy ale ma on swoj urok-swietne do spiewania na koncertach chociaz radze nie wglebiac sie  w teksty bo to raczej zenada :D  no coz ja polecam zajzec na ich stronke  
  http://www.manowar.com/                      i samemu wyrobic sobie opinie :D  

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Manowar
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 18, 2009, 05:37:32 pm »
0
http://muzyka.gery.pl/cms/?id=46763   ;] nagrywają kawałek po polsku i w 15 innych językach ;)

Ale odkopałem topic ;]

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Manowar
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 27, 2009, 11:58:39 pm »
0
Słyszałem ten kawałek ... boli ... strasznie kaleczy język Eric. Lepsza wersja anglojęzyczna ;) Ale pewnie maniaków Manowar kawałek powali.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Manowar
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:12:12 am »
0
Lubię tą kapele, a ten kawałek śmieszny :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2009, 12:13:55 am wysłana przez Meximax »
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Cheewb

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Manowar
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 28, 2009, 05:51:59 pm »
0
Roll. Wcale nie kaleczy języka, bo zaśpiewać choćby tak jak zaśpiewał to i tak sztuka. Lepiej by tego nie zrobił, bo musiałby się urodzić w Polsce. A już na pewno możemy zazdrościć mu ojca, bo wątpię, żeby z nudów wybrał taki temat.

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Manowar
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 02, 2009, 09:43:19 am »
0
Wiem, wiem że polski to trudny język  :>. Ale i tak wersja angielska bardziej mi sie podoba.  A utwór nie jest o ojcu Erica.
"Utwór "Father", to lament syna który jest świadkiem śmierci swojego ojca. Opowieść oparta jest na historii Thora, nordyckiego boga piorunów."
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2009, 09:45:08 am wysłana przez William_Bailey »