Autor Wątek: AC/DC  (Przeczytany 143881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #540 dnia: Marca 18, 2015, 08:23:24 pm »
0
Kupię bilet na płytę, goddammyt! :facepalm:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #541 dnia: Marca 18, 2015, 08:41:29 pm »
0
Dołączam się do wpisu Canis, kupię bilet na tą płytę!

Dla tych, którzy nie kupili, może mała przestroga - pojawiają się oficjalnym profilu wydarzenia AC/DC różne wpisy nt. odsprzedaży biletów od osób prywatnych i sam padłem ofiarą takiego systemu. Jako, że nie kupiłem od razu biletu i widząc brak pojawiającej się puli na płytę, skorzystałem z Facebooka i zostałem ukarany podwójnie - nie mam biletu, ani przelanej kasy. Sprawa jest w toku, ale i tak sporo nerwów kosztuje. Więc, jeśli ktoś wpadłby na pomysł kupna biletu przez oficjalną stronę wydarzenia na FB, mogę to zdecydowanie odradzić, roi się tam od oszustów, którzy wykorzystują taki wielki popyt na ten koncert.

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #542 dnia: Marca 18, 2015, 10:33:23 pm »
0
Cóż polska, ja pisałem do jakiejś panienki co miała dwa bilety po 400 zl na iner barier wszystko fajnie pięknie przeszło wiec do odbioru biletów pisze, ze można odebrać osobiście w Krośnie pięknie! do Krosna mam kawałeczek myślę sobie podjadę niestety napisała, że jest aktualnie w szczecinie (wiec po co pisała krosno?)  to wzbudziło moja czujność kazałem jej wrzucić na allegro i tak wrzuca od 5 dni  :D Kontaktowalem się przez fb jej konto zapewne fikcyjne ech.. Jeśli kupujecie juz bilety od osób prywatnych to tylko odbiór osobisty albo bilet za pobraniem z sprawdzrniem Zawartości zanim zapłacimy ;)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12039
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2200
    • As Koncertowy
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #543 dnia: Marca 19, 2015, 12:25:45 am »
0
Ja na Aerosmith kupowałem przez ogłoszenie jednej pani na Fb i udało się wszystko załatwić uczciwie. Ale jak widać to nie jest takie oczywiste. Ja prosiłem o skan biletu i faktury zakupu z Eventimu i dostałem to wszystko na maila. Wydało mi się uczciwe i przelałem kasę. Po paru dniach bilet przyszedł pocztą a już w Łodzi okazało się że to nie fałszywka. W sumie to było naiwne z mojej strony bo wszystko można w dzisiejszych czasach podrobić.
Uważajcie bo oszustów nie brakuje.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #544 dnia: Czerwca 11, 2015, 01:43:26 pm »
0
Czy Phil Rudd wróci?
Cytuj
AC/DC nie wyklucza powrotu Phila Rudda
Jednak menedżer zespołu nie spodziewa się, by było to w najbliższym czasie. Kiedy zatem mogłoby to nastąpić?
Perkusisty Phila Rudda na pewno nie będzie można zobaczyć na scenie razem z AC/DC podczas koncertów w kraju, w którym obecnie mieszka. Trasa po Nowej Zelandii zaplanowana została na grudzień tego roku. Muzyk mógłby zatem wrócić do zespołu najwcześniej w 2016 roku…
Phil Rudd wciąż ma na to nadzieję. Od AC/DC został odsunięty jesienią zeszłego roku, po Po aresztowaniu go za grożenie śmiercią. Muzyk wystosował groźby w kierunku swojego agenta z powodu niskiej sprzedaży jego pierwszej solowej płyty „Head Job”, która ukazała się w sierpniu 2014 roku. Podczas zatrzymania dodatkowo znaleziono przy nim narkotyki.
Na jego miejscu w zespole podczas występu na rozdaniu nagród Grammy oraz podczas trasy promującej album „Rock or Bust” zasiadł Chris Slade. Stary perkusista nie kryje smutku:

"Jestem pewny, że świetnie się bawią, że cieszą się graniem i że brzmi to wspaniale. Będzie kolejna trasa i ja w nią ruszę. Będą grał aż do śmierci. Prawdopodobnie wszystkich nas zatrzyma dopiero śmierć."

Phil Rudd wie, że kilka miesięcy trochę za bardzo go poniosło. Przyznał się już przed sądem do winy. Wyrok miał zapaść już 26 czerwca, jednak sprawa została odroczona do 9 lipca. Muzyk może trafić do więzienia nawet na 7 lat.

http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/AC_DC-nie-wyklucza-powrotu-Phila-Rudda.html

Offline Tymeg

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +138
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #545 dnia: Czerwca 15, 2015, 10:48:23 am »
0
Ja tam nie wierzę, że wróci do koncertowania z AC/DC, nawet jak sprawa się rozwiąże. Nie mogą sobie pozwolić na to, że znowu jakiś numer wywinie i zostaną nagle przed koncertem bez perkusisty. Tu jest ciekawszy artykuł: http://www.blabbermouth.net/news/acdc-drummer-phil-rudds-sentencing-delayed/
Nie rozumiem tylko czy te 200.000$, motocykl, auto lub dom miało być dla potencjalnego wynajętego mordercy, czy dla poszkodowanego za wycofanie zarzutów. Może ktoś bardziej ogarnięty w angielskim to rozumie?

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #546 dnia: Czerwca 16, 2015, 12:27:57 am »
0
Who cares? (pol. Kogo to obchodzi?)
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Tymeg

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +138
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwca 17, 2015, 09:17:24 am »
+3
Jako, że sprawa ma wpływ na działalność zespołu i takie rzeczy nie zdarzają się często więc MNIE to obchodzi. Masz coś przeciwko?

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #548 dnia: Lipca 01, 2015, 10:47:42 pm »
0
Mnie też to obchodzi :)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #549 dnia: Lipca 12, 2015, 01:21:32 pm »
+1
Jako, że sprawa ma wpływ na działalność zespołu i takie rzeczy nie zdarzają się często więc MNIE to obchodzi. Masz coś przeciwko?
Nie :)
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #550 dnia: Lipca 17, 2015, 02:31:45 pm »
0
Dobra, to kto w końcu jedzie do Warszawy i jakie macie bilety? :p

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #551 dnia: Lipca 17, 2015, 11:22:40 pm »
0
Jadę do Warszawy, to będzie mój pierwszy koncert w życiu na trybunach. Jak ktoś chętny na jakieś piwko przed koncertem, też może napisać ;)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #552 dnia: Lipca 20, 2015, 01:38:22 pm »
0
Ja mam IB i od rana pewnie będę koczować po stadionem, więc jakby co, to szukać mnie trzeba gdzieś w kolejce ;p
Plan jest taki, żeby już w piątek popołudniu dobić do Warszawy i móc kolejkować na 2 dzień, bo w sobotę potem będę miała problem, żeby się dostać ode mnie z wioski do Poznania i na pociąg czy coś, ale na razie jestem na etapie szukania kogoś, kto mnie przygarnie :P

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12039
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2200
    • As Koncertowy
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #553 dnia: Lipca 23, 2015, 02:20:41 pm »
0
Biletu nie mam, tak się złożyło, że nie mogłem sobie pozwolić na zakup. Jadę pod stadion, spróbuję przyjąć taktykę wyczekania koników, po rozpoczęciu koncertu powinni już mocno zejść z ceny. A jak się nie uda to też nie będę narzekał i posłucham sobie znad Wisły. Pewnie będzie słychać lepiej niż na samym stadionie :)

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Ac/dc
« Odpowiedź #554 dnia: Lipca 23, 2015, 02:35:50 pm »
0
My z Myszą mamy taką samą taktykę, choć z pominięciem wypatrywania koników, skupiającą się na słuchaniu znad Wisły :) Mam nadzieję, że uda się posłuchać. Szkoda mieszkać parę przystanków od Narodowego i nie zajechać.