Autor Wątek: Alice Cooper: Młodzi ludzie wciąż uczą się piosenek GNR, Aerosmith czy Ozzy’ego  (Przeczytany 377 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547


 

Alice Cooper udzielił niedawno wywiadu „LA Weekly”.

Artysta, którego fani Guns N’ Roses mogą kojarzyć z piosenką „The Garden”, wyraził opinię, że to, iż utwory rockowe nie zajmują obecnie pierwszych miejsc w notowaniach, „wychodzi rockowi na zdrowie”.

Alice nie zgodził się z G. Simmonsem, który swego czasu stwierdził, że rock umarł, i dla potwierdzenia swoich słów powołał się m. in. na Guns N’ Roses.

„Gene Simmons powiedział, że rock umarł, ale sądzę, że chodziło mu bardziej o finanse…
Myślę, że nadal są dzieciaki, które spotykają się w garażach, żeby uczuć się piosenek Guns N’ Roses, Aerosmith, Alice’a czy Ozzy’ego… Jest sporo szesnastolatków, którzy grają rocka. I to jest zdrowe. Naprawdę zdrowe”.   

„Nie wydaje mi się, żeby rock mógł umrzeć. Muzyka takich zespołów jak Stonesi, The Who i in. to jedyny rodzaj muzyki, który wytrzymuje próbę czasu. Grunge był na fali przez chwilę, to samo punk i emo… tylko hard rock trwa”. 








Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
+1
Axlu zaproś Coopera na występ gościnny z GNR
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Ashba: "Więcej nauczysz się grając jeden koncert niż przez miesiąc ćwiczeń"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7109
Ostatnia wiadomość Czerwca 14, 2013, 11:48:28 am
wysłana przez Meximax