Autor Wątek: Perkusista Faith No More jest wdzięczny GNR za wspólną trasę  (Przeczytany 726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Perkusista Faith No More jest wdzięczny GNR za wspólną trasę
« dnia: Czerwca 26, 2022, 04:01:49 pm »
+2




W tym miesiącu minęła trzydziesta rocznica ukazania się płyty „Angel Dust” Faith No More.
Album okazał się zaskakująco dużym sukcesem i na początku lat dziewięćdziesiątych niejako otworzył Faith No More drogę do wspólnej trasy z dwiema największymi kapelami tamtych czasów, Guns N’ Roses i Metalliką.

Perkusista Faith, Mike Bordin, poruszył ten temat w niedawnym wywiadzie dla „Metal Hammer”.
Wyrażał się z wdzięcznością o Axlu, a także o wszystkich, którzy uwierzyli w Faith No More na tyle, żeby po odmowie ze strony Kurta Cobaina zaproponować im rolę supportu.


„Kocham Guns N’ Roses i do grobowej deski będę im wdzięczny za to, że pozwolili nam każdego dnia grać na tej samej scenie, dla tej samej publiczności”, powiedział. 

Nie znaczy to, rzecz jasna, że było łatwo.

„Podczas gdy Metallica grała «The Black Album», a Gunsi wykonywali przeboje z «Appetite For Destruction» i «Use Your Illusion», my proponowaliśmy «Be Aggressive»… To nie chwyciło. Niemal słyszeliśmy, jak publiczność woła: «Streszczajcie się, chcemy usłyszeć Enter Sandman!»”.

„Byliśmy jak liche, spragnione światła paprotki pomiędzy dwiema potężnymi, starymi sekwojami, z których każda miała z trzysta stóp wysokości i z tysiąc lat… nie było łatwo wyjść z cienia”, dodał Bordin. „Z drugiej strony, nie oczekiwaliśmy, że staniemy się kimś takim jak Whitesnake czy Bon Jovi. Nie marzyliśmy o tym, że będziemy posiadać po piętnaście domów, trzy prywatne samoloty i każdego dnia wybierać spośród siedemnastu supermodelek. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko, ponieważ próbowaliśmy sprzedać coś, czego ludzie nie znali. W takich sytuacjach zawsze jest trudno. Może naszej płyty nie kupiło trzydzieści milionów ludzi, ale przecież dla tych, którzy kupili, [ten krążek] na pewno coś znaczy”.







Źródło
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2022, 04:03:31 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Perkusista Faith No More jest wdzięczny GNR za wspólną trasę
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 26, 2022, 06:23:12 pm »
+1
Jego kolega z zespołu, wokalista Patton, już był trochę mniej wdzięczny
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Perkusista Faith No More jest wdzięczny GNR za wspólną trasę
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 27, 2022, 10:40:29 am »
0
Tak. Niedawno, jakoś w zeszłym roku, Patton opowiadał o tym, jak "odegrał się" na Axlu, ale było to tak żenujące, że robienie z tego wątku byłoby zaśmiecaniem forum.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Odp: Perkusista Faith No More jest wdzięczny GNR za wspólną trasę
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 28, 2022, 01:15:30 am »
0
Tak. Niedawno, jakoś w zeszłym roku, Patton opowiadał o tym, jak "odegrał się" na Axlu, ale było to tak żenujące, że robienie z tego wątku byłoby zaśmiecaniem forum.

Ok. Jakos mi to umknelo. a w tym watku mozesz wyjasnic, albo podac odnosnik... ciekawi mnie to odegranie...

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Odp: Perkusista Faith No More jest wdzięczny GNR za wspólną trasę
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 28, 2022, 01:07:14 pm »
+1
Juz wiem czemu napisales, ze to zamieciloby forum... :lol:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Perkusista Faith No More jest wdzięczny GNR za wspólną trasę
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 29, 2022, 09:50:52 am »
0
No cóż, na pewno łatwo nie mieli, bo zarówno Gunsi jak i Metallica w 1991 były potężne. Faith No More jeszcze istnieje? Dla nich dni chwały przyszły chyba ciut później, ale popularnością raczej nie dorównali Gunsom. Najbardziej i tak kojarzę ich z "Easy", który nie był ich piosenką. Może po prostu wolałem inne brzmienie. Polecacie coś?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1246
  • Respect: +303
Odp: Perkusista Faith No More jest wdzięczny GNR za wspólną trasę
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 30, 2022, 12:51:29 pm »
0
Dobry zespół.
Jak ktoś nie zna, a chciałby zacząć przygodę z FNM to moim zdaniem Album Of The Year będzie dobrym starterem  8)
In Rock We Trust

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1525
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip