Autor Wątek: Sorum o urokach późnego ojcostwa  (Przeczytany 865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Sorum o urokach późnego ojcostwa
« dnia: Listopada 05, 2021, 11:23:39 pm »
+1



Matt Sorum cieszy się rolą ojca.
Jego córka, Lou Ellington, przyszła na świat 11 czerwca br.

Niedawno muzyk i jego żona, Ace Harper, podzielili się z magazynem „People” odczuciami związanymi z rodzicielstwem.

„Pragnienie posiadania dziecka pojawiło się u mnie późno, ale nie mógłbym sobie wyobrazić lepszej pory na ojcostwo”, powiedział Matt, który skończył sześćdziesiąt lat. „Jestem teraz bardziej odprężony, bardziej skupiony na rodzinie. Ostatnie trzy miesiące upłynęły nam na wiciu gniazda. Przez cały ten czas bawiliśmy się z dzieckiem i grali dla niego. Było cudownie”. 

„[Matt] jest niesamowitym tatą”, dodała Harper. „Codziennie gra dla naszej córki i pisze dla niej piosenki”.

„Chcemy utorować jej drogę, aby była tym, kim tylko zechce”, dorzucił Sorum. „Na razie jest niezwykłą małą osóbką, która zaczyna się do nas uśmiechać. Chcemy otworzyć przed nią wiele drzwi, żeby miała szansę zdobywać szlify w zakresie muzyki, sztuki i kultury”. 








Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Sorum o urokach późnego ojcostwa
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 07, 2021, 04:40:50 pm »
+2
Z perspektywy Matta to może dobrze wygląda, ale z perspektywy dzieciaka niekoniecznie, gdy inne dziedziaki mają znacznie młodszych rodziców, a ojciec Lou za 10 lat dobiegnie 70-tki. Trochę późno na dziecko.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1246
  • Respect: +303
Odp: Sorum o urokach późnego ojcostwa
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 08, 2021, 01:49:33 pm »
+1
Taki jest współczesny, zachodni świat, że coraz później ludzie decydują się na dzieci. Jak będą szczęśliwą rodziną to wiek nie ma znaczenia.
In Rock We Trust

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Sorum o urokach późnego ojcostwa
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 08, 2021, 02:05:16 pm »
+1
Raczej ma znaczenie, bo statystycznie rzec biorac, to dziecko w wieku 20 lat nie bedzie mialo ojca.
Ja np. bym nie chcial mojego w takim wieku stracic (albo wczesniej). Ale moze Sorum bedzie zyl w zajebistym zdrowiu 100 lat i ja nie bede mial racji. Luz.

Uwazam, ze kazdy kto stracil rodzica/rodzicow zanim skonczyl 40lat, powinien czuc sie pokrzywdzony przez los (oczywiscie zakladajac ze mieli relacje w porzadku).

« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2021, 02:36:33 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Sorum o urokach późnego ojcostwa
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 08, 2021, 04:19:34 pm »
0
"Uwazam, ze kazdy kto stracil rodzica/rodzicow zanim skonczyl 40lat, powinien czuc sie pokrzywdzony przez los (oczywiscie zakladajac ze mieli relacje w porzadku). "

Nie powiedzialbym, że powinien czuć  się pokrzywdzony, ale jak najbardziej może. A tu, w przypadku Matta, mamy raczej pewność, że Matt jako rodzic setki nie dożyje, więc...Zresztą nawet jako 75-latek może mieć problem z obowiązkami rodzicielskimi. Ace jest zdecydowanie młodsza, ale i tak...
Ja wiem, że taki jest świat, że ludzie chcą być rodzicami w każdym wieku, ale...o dzieciach też mogliby w tym wszystkim pomyśleć.
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2021, 06:11:27 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Matt Sorum: "Velvet Revolver najjaśniejszym punktem mojej kariery"

Zaczęty przez cravenciak

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5135
Ostatnia wiadomość Maja 09, 2014, 06:24:11 pm
wysłana przez Grzon