Autor Wątek: Matt Sorum o czasach GNR: To niesamowite, że przeżyłem  (Przeczytany 1229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Matt Sorum o czasach GNR: To niesamowite, że przeżyłem
« dnia: Października 04, 2021, 04:52:31 pm »
0



 
Matt Sorum był niedawno gościem „Dennis Miller + 1”, to jest programu, który prowadzi znany amerykański aktor i komik Dennis Miller.

Rozmowa dotyczyła między innymi Guns N’ Roses.

„[W tamtym czasie] posuwaliśmy się tak daleko, jak to tylko możliwe. To było szaleństwo, a jednak, choć trudno w to uwierzyć, wszyscy nadal żyjemy”, powiedział Matt. „Właśnie to zdumiewa mnie najbardziej: że przeżyłem”.


„[Czas spędzony] w zespole takiego kalibru był najprawdopodobniej najlepszym czasem w moim życiu”, dodał perkusista. „Pamiętam nasze koncerty w Madison Square Garden [w Nowym Jorku]. Graliśmy tam cztery razy i cztery razy wyprzedały się bilety. Przypominasz sobie film The Song Remains The Same [Led Zeppelin]? Otóż miałem wrażenie, że jesteśmy w tym filmie. Jako dziecko marzyłem o graniu w zespole rockowym, ale tamte przeżycia przerosły nawet najśmielsze marzenia”







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline maciek___1551

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Respect: +32
Odp: Matt Sorum o czasach GNR: To niesamowite, że przeżyłem
« Odpowiedź #1 dnia: Października 04, 2021, 07:39:55 pm »
0
Też po wielokrotnych 'maratonach' dziwie się ,że żyje ,a nie jestem gwiazdą rock polo choćby . Także rozumiem Cie Matt

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1520
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip