Autor Wątek: M. Kennedy wraca do sprawy RRHOF: Do końca myślałem, że Axl jednak się pojawi  (Przeczytany 865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547


Myles Kennedy, który od pewnego czasu promuje kolejną płytę solową, „The Ides of March”, był niedawno gościem audycji „Appetite For Distortion”.

Audycja orbituje wokół Guns N’ Roses, powrócił więc wątek występu Mylesa podczas ceremonii wprowadzenia zespołu do Rock And Roll Hall of Fame.


„To była bardzo złożona sytuacja, nie do końca ją rozumiałem”, przyznał Kennedy. „Dlatego kiedy otrzymałem propozycję [występu na gali], potrzebowałem czasu do namysłu. Ponieważ jednak wiedziałem, że chłopakom bardzo zależy, w końcu powiedziałem sobie: ‘Dobra, spróbujmy. Dla nich to ważna chwila i jeśli mogę się przydać, to świetnie’. 

Ale… szczerze mówiąc… w głębi duszy byłem przekonany, że koniec końców zespół wystąpi w komplecie. Myślałem, że w ostatniej chwili Axl jednak się pojawi”.

„Co najbardziej utkwiło mi w pamięci? Nie tyle scena, ile raczej… kulisy. Gunsi odebrali nagrodę, wygłosili przemowy, a potem rozległy się oklaski i widziałem, jak sięgają po instrumenty. Pamiętam, że uporczywie wpatrywałem się w drzwi, pewien, że Axl jednak wejdzie i dołączy do reszty. Naprawdę byłem pewien, że tak się stanie. Spojrzałem po raz ostatni, a kiedy drzwi się nie otworzyły, powiedziałem sobie: ‘Ok, muszę wyjść i to zrobić’.

Niewiele z tego pamiętam, bo to były bardzo trudne momenty.
Przypominam sobie, że spojrzałem na Stevena Adlera. Uśmiechał się od ucha do ucha… i to była wyjątkowa chwila”.

„Widok uszczęśliwionych twarzy chłopaków sprawił, że zrozumiałem, że pomimo całego stresu, wszystkich obaw i wątpliwości… było warto”. 
     


Myles wspomniał także o tym, że w 2008 roku odbył próby z Led Zeppelin.
Jak się czuł, grając z Jimmym Page’em?

„Cóż, zamknęliśmy się w jednym pokoju i zagraliśmy sporo kawałków z repertuaru Led Zeppelin. Chociaż nie myślałem w kategoriach ‘Oto gram z LZ'; dla mnie to byli po prostu Jason [Bonham], Jimmy i John Paul Jones”.

„Zresztą nawet nie jestem pewien, jak nazywałby się ten projekt, gdyby faktycznie doszedł do skutku”, dodał Kennedy. „Nie sądzę, że gralibyśmy jako Led Zeppelin”. 






Źródło


"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: M. Kennedy wraca do sprawy RRHOF: Do końca myślałem, że Axl jednak się pojawi
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 11, 2021, 07:29:13 pm »
+1
Cóż za kompletna ignorancja uważac że gdyby Axl się pojawił to GNR by wystąpili w komplecie. A Izzy?

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2021, 03:55:01 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: M. Kennedy wraca do sprawy RRHOF: Do końca myślałem, że Axl jednak się pojawi
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 12, 2021, 12:15:50 pm »
+1
Nadal uważam, że lepiej by było, gdyby zamiast Mylesa pojawił się tam Axl, a gdy on zrezygnował, to żeby chłopaki zagrali coś razem ( bez Mylesa ) np. z Duffem na wokalu. Byłoby to może mniej przyjazne dla ucha ;) ( choć mi osobiście Duff wokalnie bardziej odpowiada) , ale lepsze w aspekcie Gunsowym. W to, że zjawi się tam Izzy, który już dawno odpuścił sobie tego typu wydarzenia, mógł wierzyć tylko ...w zasadzie nie wiem kto. Axl zrobił swoje. Dizzy, pod jego presją, również. Szkoda, że przegrupowanie udało się zrealizować dopiero później, bo może nie byłoby tego rodzaju dylematów, a chłopaki z obecnego i byłego składu jakoś by się dogadali.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
mowil cos jeszcze ciekawego? bo nie chce mi sie sluchac calego
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13253
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax