Autor Wątek: Ashba: GNR to pewien rozdział w moim życiu, ale teraz rozpoczynam nowy  (Przeczytany 911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547

 
DJ Ashba rozmawiał niedawno z Richardem Allanem z „Action Figures”.
Rozmowa dotyczyła między innymi odejścia gitarzysty z Guns N’ Roses. 

Ashba dołączył do zespołu w marcu 2009 roku, aby zająć miejsce zwolnione przez Robina Fincka. Sześć lat później wydał oświadczenie, w którym wyjawił, że odchodzi z Guns N’ Roses, aby „poświęcić się Sixx:A.M., żonie, najbliższym oraz nowym wyzwaniom”.

Jakiś czas później zdradził, że zaproponowano mu udział w trasie Not In This Lifetime, ale nie przyjął zaproszenia, chcąc w pełni zaangażować się w SiXX:A.M.

Czy ludzie z otoczenia Ashby uznali tę decyzję za „szaloną”?

„No cóż, naprawdę zaje***iście było otrzymać tę ofertę”, odparł gitarzysta, „ale w głębi serca wiedziałem, w którym kierunku chcę pójść”. 

„Nigdy się nie oszukiwałem: nie jestem typem człowieka, co to mówi o sobie ‘były członek’ i kurczowo trzyma się nazwy zespołu, którego dokonań nie powinien sobie przypisywać. Nigdy nie byłem takim facetem. Jeżeli zajrzysz na mój profil na portalach społecznościowych, nie doszukasz się nawet informacji: ‘gitarzysta Sixx:A.M.’, a to dlatego, że nie mam w zwyczaju żyć przeszłością. Za bardzo koncentruję się na tym, gdzie obecnie zmierzam.

Wielu ludzi tak robi i nie widzę w tym nic złego. To, co zrobiłem, zostanie ze mną do śmierci, ale nie chcę odcinać od tego kuponów. Chcę dalej budować. Właściwie dopiero zaczynam”.   

„[Guns N’ Roses] byli pewnym rozdziałem w moim życiu”, dodał DJ, „a teraz rozpoczynam nowy rozdział”. 


W jakich okolicznościach Ashba otrzymał propozycję udziału w Not In This Lifetime?

„Axl zadzwonił do mnie. Naprawdę chciał, żebym wziął udział w reunionie, a ja odmówiłem. Miałem poczucie, że powrót Slasha jest czymś wspaniałym, czymś, o czym fani marzyli, a ja mogę wobec tego pójść w swoją stronę i poświęcić się temu, co naprawdę chcę robić”.


Cztery lata temu Tommy Stinson, który przez długi czas grał w Guns N’ Roses na gitarze basowej, wyjawił w wywiadzie dla portalu HardrockHaven,net, że uważa za „zabawne”, iż Ashba „robił tyle hałasu wokół swojego odejścia z zespołu”.

„DJ zadzwonił do mnie, żeby powiedzieć, że odchodzi i tak dalej… Wydawało się, że to nieuniknione, skoro zbliżał się reunion. Nie wiem, o co dokładnie mu chodziło, ale ta sprawa była osobliwa. Uznałem, że to dziwny moment na to, żeby robić tyle krzyku w związku z odejściem”.   







Źródło
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2021, 12:23:50 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ashba: GNR to pewien rozdział w moim życiu, ale teraz rozpoczynam nowy
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 01, 2021, 06:45:41 pm »
+1
Tez mi się wydawało, że sporo szumu wokół tego robił w porównaniu z innymi osobami, które też odeszły, ale był za ten szum chwalony przez część fanów.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Ashba: GNR to pewien rozdział w moim życiu, ale teraz rozpoczynam nowy
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 01, 2021, 09:36:56 pm »
+3
Dla mnie odszedł z klasą i zachowuje się teraz z klasą nie używając nazwy GNR do własnej promocji. A niech inni oceniają jak chcą
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Ashba: GNR to pewien rozdział w moim życiu, ale teraz rozpoczynam nowy
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 08, 2021, 08:23:13 am »
+2
nie jestem typem człowieka, co to mówi o sobie ‘były członek’ i kurczowo trzyma się nazwy zespołu

Jakaś aluzja do Adlera, Soruma i Gilby'ego :D

 

Będzie film o życiu Duffa

Zaczęty przez Mr.Brownstone

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 2784
Ostatnia wiadomość Listopada 05, 2012, 07:16:48 pm
wysłana przez littlemf