Autor Wątek: Ron: Jak to się stało, że zacząłem grać Don’t Cry  (Przeczytany 982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Ron: Jak to się stało, że zacząłem grać Don’t Cry
« dnia: Stycznia 07, 2021, 11:13:28 am »
+2

 

Ron Thal gościł niedawno w programie „That Jamieson Show”.

Mówił tam między innymi o latach spędzonych w Guns N’ Roses i o tym, co nastręczało mu wówczas największych trudności.

„Spędziłem [w zespole] sporo czasu”, powiedział. „Zagraliśmy wiele koncertów i, jak mam nadzieję, sprawiliśmy radość wielu ludziom.

Cieszę się, że [Gunsi] powrócili na szczyt. Jeżeli chodzi o mnie, to robię teraz to, co zawsze chciałem robić”.

„Solówki… nienawidzę grać solówek. Czuję się wtedy jak dupek. Wierz mi, nie cierpię tego. Nie lubię być w centrum uwagi”, przyznał Bumblefoot. „W głębi duszy nadal jestem nieśmiały. Lubię być częścią zespołu, ale źle się czuję, kiedy cała uwaga skupia się na mnie. Granie partii solowych jest dla mnie naprawdę krępujące.

Gdy na koncertach Guns N’ Roses nadchodził ten moment, mogłem myśleć jedynie o tym, że jestem dupkiem, że czuję się jak k***s i że wszyscy mnie nienawidzą. To głupie. [Wydawało mi się, że] ludzie chcą słuchać piosenek, a nie mojego gówna…”.


Ron wrócił również do sprawy „Don’t Cry”.

„Pamiętam, że często dostawałem od fanów wiadomości. Pisali, że kochają Don’t Cry i chcieliby, żeby ta piosenka była grana na koncertach.

Ciągle też pamiętam Rock In Rio Lisboa… To był gigantyczny koncert. Przyszło blisko 150 tysięcy osób, była transmisja w necie… 

Gdy grałem swoje, przypomniały mi się życzenia fanów i… po prostu pojawił się ten utwór. Przypomniałem sobie melodię, przypomniałem sobie akordy i zwyczajnie zacząłem… a publiczność zaczęła śpiewać. Potem, aż do końca trasy, to był mój moment, moja solówka, coś, co chciałem robić”.     

„Miałem naprawdę fajną więź z publicznością”, podsumował Ron. „Ja grałem, fani śpiewali… byliśmy razem, oni i ja, i czułem się szczęśliwy. To było dobre”.

www.youtube.com/watch?v=tB5js3zHdPA







Źródło
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2021, 11:57:25 am wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Ron: Jak to się stało, że zacząłem grać Don’t Cry
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 07, 2021, 11:29:13 am »
+1
to byl swietny pomysl, mysle ze to sprawilo tez ze Axl zaczal w koncu spiewac DC w pelnej wersji tego utworu...

magicznie bylo w Rybniku sluchac tego sola, swoja droga

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Ron: Jak to się stało, że zacząłem grać Don’t Cry
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 07, 2021, 10:55:42 pm »
+1
Na Estranged na Rock In Rio też zdaje się, że Ron namówił Axla.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron: Jak to się stało, że zacząłem grać Don’t Cry
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 08, 2021, 08:46:23 am »
+2
Tak. I choćby nic innego nie zrobił, to za te dwie rzeczy jestem Ronowi w Gunsach wdzięczny.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6603
Ostatnia wiadomość Sierpnia 17, 2012, 08:41:30 am
wysłana przez slasherr