Autor Wątek: Axl: Mam prawo wyrazić swoje zdanie  (Przeczytany 1507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Axl: Mam prawo wyrazić swoje zdanie
« dnia: Lipca 05, 2020, 04:41:36 pm »
0


Axl opublikował dzisiaj w serwisie TwitLonger dłuższe oświadczenie, w którym odniósł się do swoich zaangażowanych politycznie i społecznie wpisów na Twitterze.
Oto jego treść:   


„Moja niechęć względem aktualnych sfer rządzących, a także poczucie, że stanowią one zagrożenie dla naszej demokracji, to żadna tajemnica.

Zwykle nie udzielam się na portalach społecznościowych i mimo wielkiego szacunku dla tych, których interesują moje wpisy, nie przywiązuję wagi do obserwujących, ich reakcji itp., ponieważ moje wypowiedzi w sprawach politycznych czy społecznych dotyczą nie mnie, lecz tychże spraw.

To, co piszę na temat bieżących wydarzeń, polityki czy kwestii społecznych, zwykle rodzi się ze zniesmaczenia, odpowiedzialności i poczucia, że powinienem zabrać głos w chwilach, w których jego niezabranie równałoby się w mojej opinii przyzwoleniu (z pewnością nie wynika z chęci zwrócenia na siebie uwagi czy promowania samego siebie).
Nie jestem nikim więcej niż zwykłym obywatelem, który podobnie jak inni ma swoje zdanie, i w głębi serca wierzę, że chodzi mi jedynie o dobro mojego kraju, ale także ludzi w ogóle, przyrody, środowiska. I każdy, czy to z prawa, czy z lewa, czy z nurtów faszystowskich, ma prawo się z tym nie zgadzać.     

Dlatego kiedy czuję, że ktoś z aktualnej administracji, mediów, świata rozrywki mówi albo robi coś, co podsyca czy wspiera nieodpowiedzialne poczynania obecnych sfer rządzących lub sił porządkowych, mogę wyrazić swoje zdanie.
Być może jest ono radykalne, być może komuś wydaje się trywialne czy niedojrzałe. Bywa.”






Źródło
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2020, 05:00:54 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Axl: Mam prawo wyrazić swoje zdanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 05, 2020, 06:01:49 pm »
0
Niczym rasowy polityk. Tyle się rozpisał i nic konkretnego nie napisał.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Axl: Mam prawo wyrazić swoje zdanie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 05, 2020, 06:21:52 pm »
0
moze dla Axla lepsze byloby pisanie ksiazek niz nie/wydawanie plyt?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Axl: Mam prawo wyrazić swoje zdanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 05, 2020, 07:11:14 pm »
0
Axl, może czasem uszy mi więdną jak śpiewasz YCBM, może dostało Ci się ode mnie w temacie nowej płyty i nie tylko. Ale w temacie Trumpopodobnych w pełni się z Tobą zgadzam. I nikt nie musi się w tym zgadzać ze mną. Po prostu przedstawiam swoje zdanie, tak jak Ty.
"Don't damn me when I speak a piece of my mind
'Cause silence isn't golden
When I'm holding it inside"
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2020, 07:23:03 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

guest31436

  • Gość
Odp: Axl: Mam prawo wyrazić swoje zdanie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 06, 2020, 06:41:47 am »
0
Ale w temacie Trumpopodobnych w pełni się z Tobą zgadzam. I nikt nie musi się w tym zgadzać ze mną. Po prostu przedstawiam swoje zdanie, tak jak Ty.
"Don't damn me when I speak a piece of my mind
'Cause silence isn't golden
When I'm holding it inside"

I tu się z Tobą zgadzam

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Axl: Mam prawo wyrazić swoje zdanie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 06, 2020, 02:53:39 pm »
+1
I ja też uważam, że każdy ma prawo powiedzieć co myśli o tych co robią za nasze pieniądze. Są naszymi wybrańcami i łaski nam nie robią, a teksty typu Ty jesteś od muzyki to śpiewaj są tak samo inteligentne jak poczynania części polityków i tak samo można powiedzieć, murujesz to muruj, jeździsz to jeździj, gotujesz to gotuj itd. Doszłoby, że nikt nie ma prawa się wypowiadać.

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13224
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax