Autor Wątek: Duff grzmi przeciwko rasizmowi  (Przeczytany 1008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Duff grzmi przeciwko rasizmowi
« dnia: Czerwca 01, 2020, 01:55:28 pm »
+1



Axl przypuszcza atak na Trumpa, Duff potępia rasizm.

Niedawne wydarzenia w Minneapolis, w których życie stracił czterdziestosześcioletni Afroamerykanin George Floyd i które wstrząsnęły amerykańską opinią publiczną, wywołały reakcje również w obozie Guns N’ Roses.

Basista zespołu opublikował na Instagramie rysunek wyobrażający dłoń zaciśniętą w pięść i opatrzył go następującym komentarzem:

„Rasistowskie zachowania policji względem Afroamerykanów muszą się skończyć… wiemy to od zawsze. Kiedy słyszę, że tego rodzaju rzeczy wciąż się dzieją, ogarnia mnie coraz większe niedowierzanie i niesmak.
Nie jestem czarnoskóry, więc nie mogę nawet udawać, że to rozumiem, ale jeszcze mniej rozumiem to, jak można być takim białym rasistowskim skur***lem.
Nie pojmuję. Nigdy tego nie pojmę.
Na szczęście wychowano mnie inaczej”.

Wpis zwieńczył apel o radykalne zmiany w szkoleniu policjantów, a także hasztag #justiceforgeorgefloyd.   






Źródło
 

« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2020, 11:52:26 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Duff grzmi przeciwko rasizmowi
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 01, 2020, 10:34:29 pm »
0
Też jestem za tym aby nikt nie dusił nikogo bez względu kto jaki ma kolor. Ani nie demolował miast, no i nam Kościuszkę pomazali!

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Duff grzmi przeciwko rasizmowi
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2020, 12:50:47 pm »
+1
A jaką Duff ma pewność, że go kiedyś jakiś czarny rasistowski s******l nie zabije w ramach czystki rasowej?

I zasadniczo zawsze jest śmiech na sali jak się czarni obrażają jak ich jakiś biały nazwie "nigga" (co jest wg nich określeniem rasistowskim), a sami między sobą wyzywają się od czarnuchów. To się nazywa hipokryzja.

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Duff grzmi przeciwko rasizmowi
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 02, 2020, 12:58:21 pm »
0
Biorąc pod uwagę wyłącznie tę wypowiedź, mogę napisać jedynie tyle- Duff to idiota.


Używaj mniej dosadnych słów, żeby nie łamać regulaminu.
/Canis
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2020, 09:16:14 am wysłana przez Canis_Luna »

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Duff grzmi przeciwko rasizmowi
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 02, 2020, 03:28:16 pm »
0
To chyba cały system jest wadliwy, skoro obezwładnienie ma polegać na siedzeniu na kimś to nic dziwnego, że się ludzie duszą. Kto to wymyślił?

A rasizm to chyba coś więcej niż biali i czarni, wątpię że go dusił z myślą, że jest czarny to go uduszę. Jak zwykle problem nierówności i pewnie kiedyś ludzie biedni tych bogatych zjedzą. :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff grzmi przeciwko rasizmowi
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 02, 2020, 04:22:36 pm »
+2
"To chyba cały system jest wadliwy, skoro obezwładnienie ma polegać na siedzeniu na kimś to nic dziwnego, że się ludzie duszą. Kto to wymyślił?"

Od tego trzeba zacząć, ale...

Zginął człowiek, stała się tragedia. Nie pierwszy i nie ostatni raz, więc może pora coś zmienić.

W procedurach na pewno, ale w mentalności ludzi przede wszystkim. Dopóki ludzie będą gardzić sobą nawzajem ze względu na coś takiego jak kolor skóry, czy miejsce urodzenia, albo inne czynniki, na które nie mamy tak naprawdę wpływu, to najlepsze procedury nic nie dadzą, bo zawsze w systemie znajdzie się ktoś, kto wykorzysta system do gnębienia tych, którzy są według niego gorsi.

Przemoc rodzi przemoc.

Nie dla rasizmu! Nie dla przemocy!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2020, 06:03:44 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline witas331

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Respect: +10
Odp: Duff grzmi przeciwko rasizmowi
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 02, 2020, 07:53:01 pm »
0
Tym bardziej biorąc pod uwagę tą wojnę domową w stanach problem wirusa wydaje się trywialny. Czy ktoś go jeszcze pamięta? Otwarcie plaż buhahaha

 

Duff: "Plotki o reunionie to bzdura"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 16845
Ostatnia wiadomość Stycznia 18, 2024, 10:22:36 pm
wysłana przez mafioso