Autor Wątek: Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać  (Przeczytany 1427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać
« dnia: Kwietnia 03, 2020, 10:30:22 pm »
+2



Eddie Trunk był gościem ostatniego odcinka „Appetite for Distortion”.
Mówił w nim między innymi o swoich spotkaniach z Axlem, o tym, co Slash opowiedział mu na temat reunionu Guns N’ Roses, a także o tym, jak jego zdaniem będą wyglądały koncerty po pandemii. 


Reunion?

Na dzień, kiedy Trunk gościł w audycji, przypadała czwarta rocznica pierwszego poreunionowego koncertu Guns N’ Roses w Troubadourze.
Eddie przyznał, że nie wziął udziału w tym wydarzeniu i pomimo mnożących się pogłosek do samego końca nie dowierzał, że reunion stanie się faktem.
Na krótko przed tamtą datą odebrał telefon od Slasha (którego uważa za przyjaciela). Gitarzysta zapytał go, czy wie o plotkach o reunionie, co Eddie najpierw uznał za żart, a potem – za próbę wprowadzenia go w błąd. Trzy dni później reunion został oficjalnie ogłoszony.   

Trunk nie był w Troubadourze, natomiast widział koncert w Las Vegas. Dzień wcześniej jadł ze Slashem i Meegan kolację  we włoskiej restauracji o nazwie The Bootlegger. 
„To był wspaniały wieczór”, powiedział.


Czy Trunk ma jakieś wieści odnośnie do książki Matta Soruma?

„Rozmawiałem z Mattem i umówiliśmy się na wywiad, ale potem dostałem e-maila, w którym wydawnictwo poinformowało mnie, że książka ukaże się z opóźnieniem. Dlatego przełożyliśmy wywiad”.


O co Trunk zapytałby Izzy’ego Stradlina, gdyby miał możność przeprowadzić z nim rozmowę?

„No cóż, z pewnością zapytałbym go, jaki jest prawdziwy powód, dla którego nie wziął udziału w reunionie. Czy naprawdę chodziło o pieniądze? I czy Izzy – choć osobiście w to wątpię – widział któryś z poreunionowych koncertów Guns N’ Roses?”


Wywiad Axla dla „That Metal Show” z 2011 roku?

„Byłem w Miami, żeby nagrywać odcinek, i musiałem czekać na Axla 15 bitych godzin.”

Trunk miał wątpliwości co do tego, czy do rozmowy w ogóle dojdzie.

„Wiedzieliśmy, że może zdarzyć się tak, że wrócimy do domu z pustymi rękami”.

W rolę pośrednika pomiędzy Trunkiem a Axlem wcielił się przyjaciel tego drugiego, Sebastian Bach.
Wywiad odbył się po koncercie Guns N’ Roses.

„Widziałem, jak Axl idzie do garderoby, a potem wychodzi na scenę. Pokiwał mi. Zjawił się piętnaście godzin później, o piątej nad ranem, w towarzystwie Ashby. Był rześki jak skowronek, a już mieliśmy zrezygnować. Słanialiśmy się ze zmęczenia.” 


Dlaczego tak trudno skłonić Axla do udzielenia wywiadu?

„Wiesz, Slash i Duff są moimi przyjaciółmi i dobrze ich znam. Jednak o Axlu, mimo że spotkałem się z nim kilka razy, nie mogę powiedzieć tego samego”.

Na pewno nie bez znaczenia jest według Trunka fakt, że management zespołu wybudował wokół Axla mur.

„Jest chroniony na każdym kroku. To pomaga budować wokół niego aurę tajemnicy i do pewnego momentu jest ok, ale teraz, po czterech latach koncertów, być może nadeszła pora, żeby zaoferować fanom coś nowego – jakiś kontakt, wywiad, piosenkę”. 


Nowa płyta?

„Guns N’ Roses to tak naprawdę Axl. On posiada prawa do marki, nazwy itd. Z kolei Slash i Duff mają swoje projekty solowe. Zdziwiłbym się, gdyby nagrali nową płytę. Może bardziej piosenkę?”.

Zespół świetnie sobie radzi, grając stary materiał, i robi to z wielką wprawą, niczym dobrze naoliwiona maszyna.

„Ale koncertowanie i tworzenie nowej muzyki to dwie zupełnie różne rzeczy. Nagrywanie nowego albumu, chociaż niekoniecznie musi się wiązać z obecnością wszystkich członków zespołu w jednym studiu, wymaga jednak zaangażowania i poświęcenia. Wszyscy muszą nadawać na tych samych falach. Z drugiej strony… prędzej czy później będą musieli coś zrobić. Bilety, zdaje się, nie sprzedają się zbyt dobrze, co zresztą jest logiczne, skoro nie ma kontaktu z mediami ani nowej muzyki. Coś będą musieli przedsięwziąć, żeby interes dalej się kręcił. Może jakiś wywiad, może nawet nowy kawałek…”.     


Kiedy ludzie znów będą mogli chodzić na koncerty?

„Nie wiem, co myśleć o całej tej sytuacji. Minie trochę czasu, zanim wszystko wróci do normy. Jeżeli chodzi o koncerty, to możemy już spisać na straty najbliższe lato. A może nawet cały rok”.

„Kiedy to się skończy, prawdopodobnie koncertów i festiwali będzie dwa albo trzy razy więcej niż zazwyczaj, bo i artyści, i organizatorzy będą musieli odkuć się finansowo po obecnym przestoju. Z drugiej strony, mnóstwo ludzi traci pracę i prosi o zwrot pieniędzy za bilety”. 





Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 04, 2020, 09:54:09 am »
+1
Po pandemii koncertów będzie zatrzęsienie, ale nie będzie miał kto na te koncerty chodzić, bo kasy nie będzie...
Ktoś, kiedyś wspominał, że Slash jest w grupie ryzyka ze względu na rozrusznik, Axl też w sumie, ze względu na wagę ma pewnie problemy z układem krążenia. Mam nadzieję, że nie robią głupstw. A płyta, piosenka? Raczej później niż prędzej, choć pewnie łatwiej by im teraz było zarobić na płycie, nawet wrzuconej bezpośrednio na Spotify, a potem sprzedawanej wysyłkowo, niż na koncertach, bo te nie wiadomo kiedy będą. Tyle, że żeby coś wydać trzeba coś mieć nagrane i skończone.
Eddie wydaje się realistą w temacie tegorocznych koncertów. Kiedy takim samym realizmem wykażą się Gunsi?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1246
  • Respect: +303
Odp: Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 04, 2020, 11:02:51 am »
+1
Trafna obserwacja w temacie wydawanie muzyki vs koncerty. Pandemia wywróciła wszystkie aspekty życia do góry nogami, nawet ten.
In Rock We Trust

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 04, 2020, 11:05:45 am »
+1
Dzięki za newsa, ciekawie się czytało
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Borusse

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
  • Respect: +167
Odp: Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 04, 2020, 11:39:03 am »
+1
Ciekawie, że zdaniem Eddiego bilety słabo się sprzedawały, a w dyskusjach forum dochodziło do konsensusu, że dużo łatwiej jest grać w kółko to samo (rotując ewentualnie starymi kawałkami albo coverami), niż ryzykować i męczyć się z nagrywaniem płyty, skoro niekończąca się opo... trasa koncertowa :D jest kurą znoszącą złote jajka. No i jak to w końcu jest?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 04, 2020, 12:35:26 pm »
0
Bilety mogły sprzedawać się gorzej niż wcześniej z wielu przyczyn, ale i tak nagranie płyty jest zdecydowanie bardziej ryzykowne. Czekanie bardzo nakręca oczekiwania. Może za bardzo.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 04, 2020, 02:52:53 pm »
0
Jak bilety sprzedają się gorzej np. o 5 tysięcy na koncercie to i tak pewnie koło 30 tysięcy jest na stadionie co jest na pewno dobrym wynikiem, więc chyba mogą grać jednak do końca, bez płyty. ;)

Skoro Izzy i Adler utrzymują się z muzyki? O ile tak jest. To Ci na połowie nawet pustego stadionu raczej głodem nie przymrą.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 04, 2020, 03:41:39 pm »
0
Dużo zależy od poziomu życia, do którego ktoś się przyzwyczaił. Podejrzewam, że poziom życia Axla, warunki mieszkaniowe chociażby, różni się trochę od warunków mieszkaniowych Izzy'ego. Poziom konta też może się różnić.
Izzy od dłuższego czasu nie daje zresztą chyba znaku życia.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 04, 2020, 10:43:28 pm »
0
A Axl daje znaki życia? :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 05, 2020, 08:40:16 am »
0
No, ostatnio go ludzie np. w Meksyku widzieli, nawet ze Slashem, Duffem i jakąś niebieskowłosą ;) A Izzy'ego? Hm... Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline witas331

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Respect: +10
Odp: Eddie Trunk: Prędzej czy później GNR będą musieli coś nagrać
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 05, 2020, 11:56:08 am »
0
Izzy siedzi w domu już 4 tygodnie i tak siedzieć będzie do września bo tak kazane jest. 👹wyszedł tylko z psem
Ale pies na długiej smyczy odległość do psa 2metry min.

 

Duff o Izzym: Nie wiem, czy poszło o kasę [duff][izzy]

Zaczęty przez sunsetstrip

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1614
Ostatnia wiadomość Lipca 20, 2019, 01:32:20 pm
wysłana przez owsik