Autor Wątek: Duff o Little Doll The Stooges i rodzicielskich rozmowach  (Przeczytany 1038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Duff o Little Doll The Stooges i rodzicielskich rozmowach
« dnia: Marca 28, 2020, 12:35:51 pm »
0



Duff McKagan udzielił niedawno wywiadu radiowego. Jedno z pytań dotyczyło tego, z jaką piosenką szczególnie chciał „podzielić się” ze swoimi córkami.   
Basista Guns N’ Roses wskazał na „Little Doll” zespołu The Stooges, utwór z płyty z 1969 roku.

„Kawałkiem, który chciałem przybliżyć – i myślę, że przybliżyłem – moim córkom, Grace i Mae (21 i 18 lat), jest ‘Little Doll’ Iggy’ego i The Stooges. Obie odkryły tę piosenkę samodzielnie, w wieku około piętnastu lat”, powiedział Duff.

„The Stooges oraz Iggy zmienili moje spojrzenie na to, jaki powinien być rock and roll, a fakt, że moje córki z własnej inicjatywy zainteresowały się tym zespołem, sprawił, że moje ojcowskie serce wezbrało radością.
‘Little doll I can’t forget; smoking on a cigarette… In my life a real queen; prettiest thing I’ve ever seen’… niewiarygodny kawałek”.

www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=tJ-wIgZ63Yw&feature=emb_title


„Jedna z moi córek ma własny zespół, jest wokalistką”, dodał McKagan. „Świetnie sobie radzi i nie chce mojej pomocy. Byłem na tyle naiwny, żeby powiedzieć: ‘Hej, mam riff’. A ona na to: ‘To miło, może wykorzystasz go w swojej kapeli?’”. 

„Druga córka działa w świecie mody. Jednak obie przychodzą na koncerty, jeżdżą ze mną w trasę, widzą ojca, który gra ze starymi przyjaciółmi, i doceniają to. Wiedzą, co robimy. Jesteśmy szczerzy, niczego nie udajemy i myślę, że moje córki potrafią to docenić. My, Gunsi, wkładamy serce w to, co gramy, na scenie dajemy z siebie wszystko i myślę, że nasza etyka zawodowa nie jest bez wpływu na moje córki”.

„Czy ostrzegłem moje dziewczyny przed niebezpieczeństwami? Tak, i prawdopodobnie musiałem zrobić to wcześniej niż większość rodziców, ponieważ dużą część mojej historii można zobaczyć na YT. Dlatego opowiedziałem im wszystko, zanim same zaczęły zadawać pytania”.   







Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Duff o Little Doll The Stooges i rodzicielskich rozmowach
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 28, 2020, 09:51:40 pm »
0
Tak jest, wykorzysta go w GnR!

 

Duff: "Plotki o reunionie to bzdura"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 16720
Ostatnia wiadomość Stycznia 18, 2024, 10:22:36 pm
wysłana przez mafioso