Autor Wątek: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi  (Przeczytany 4226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« dnia: Stycznia 22, 2020, 08:40:29 pm »
+1


Slash udzielił niedawno wywiadu Guitar.com.
Mówił w nim o nowej muzyce Guns N’ Roses.

„Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi i nadal będę tak utrzymywał”, wyjaśnił. „Dzieją się pewne rzeczy, ale nie podam szczegółów. Chodzi głównie o to, jak w tym momencie wygląda ta branża. To znaczy… w jaki sposób chcemy to zrobić? Inaczej mówiąc: jest materiał, są nagrania itp., ale na tę chwilę nie jesteśmy pewni, co z tym począć”. 

Kiedy rozmówca zasugerował, że przemysł muzyczny przeszedł wiele zmian od czasu, gdy Slash nagrał z Guns N’ Roses ostatnią płytę, gitarzysta odparł:

„Owszem. Jedni mówią: ‘Nagrajcie album, w stylu old school’, a inni: ‘Już nawet nie pamiętamy, co to znaczy kupować płytę’”.

Pogłoski o nowej muzyce spod szyldu GNR nasiliły się, odkąd w 2016 Axl Rose, Slash i Duff McKagan znowu stanęli na jednej scenie.   

We wrześniu ubiegłego roku Slash zapowiedział w wywiadzie dla SiriusXM, że „w kolejnych miesiącach” zespół „skupi się na pracy nad nowym materiałem”.

„Myślę, że koniec końców, wszyscy chcemy nagrać pełną płytę”, wyjaśnił gitarzysta. 


Póki co wiadomo, że 31 styczna br. Gunsi wystąpią jako headlinerzy na Bud Light Super Bowl Music Fest, który odbędzie się na American Airlines Arena w Miami.






Źródło
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2020, 09:07:50 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 22, 2020, 08:44:10 pm »
+3
Taka gadka robi się już irytująca. W Konspiratorach jakoś nie mają tego problemu... Nagrywają, wydają, jadą w trasę i tak się kręci. Co przeszkadza zrobić tak samo w GN'R?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 22, 2020, 09:01:57 pm »
+3
o rany, ale pie***lenie :facepalm:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2020, 09:09:42 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 22, 2020, 09:24:22 pm »
+1
Taka gadka robi się już irytująca. W Konspiratorach jakoś nie mają tego problemu... Nagrywają, wydają, jadą w trasę i tak się kręci. Co przeszkadza zrobić tak samo w GN'R?
A. X. L.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15144
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 22, 2020, 09:54:12 pm »
+1
„Owszem. Jedni mówią: ‘Nagrajcie album, w stylu old school’, a inni: ‘Już nawet nie pamiętamy, co to znaczy kupować płytę’”.
Jeśli oni nie mogą zdecydować czy wydać nową muzykę, bo jedna grupa mówi tak, a druga tak, to nie ma najmniejszych szans na ukazanie się tej płyty kiedykolwiek.

Swoją drogą to nie wiedziałem, że teraz trzeba popleczników, aby wiedzieć jaki album nagrać. Oni sami powinni wiedzieć "co im w duszy gra" i to nagrać a potem wydać. Nigdy wszystkim się nie dogodzi, więc takie stawie sprawy, to, moim zdaniem, nieporozumienie.

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 22, 2020, 11:29:35 pm »
+1
Ja mam na to receptę. :sorcerer:

Robią jedną płytę old school, a drugą new school.
A potem ziemski suweren zdecyduje, która lepsza.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 23, 2020, 08:07:33 am »
+2
Myślę, że spora grupa fanów chce, po prostu, płytę. To jak zostanie wydana, to już nie ma większego znaczenia.
Jak już płyta będzie, to zawsze sobie coś z niej wybiorą.

Niedawno miałem okazję przesłuchać nowy kawałek Pearl Jam. Nie śledzę twórczości tego zespołu na bieżąco, ale zdaje mi się, że "nieco" odbiega od standardowego brzmienia. I co? I nic. Zespół wypuścił singla, fani wyrazili opinię. Nie wszystkim się spodobało, ale tak to bywa.  Ziemia jakoś nie przestała się kręcić. W przypadku Gunsów również nie przestanie.  To tylko płyta, kilkanaście nagrań, to nie Kaplica Sykstyńska ;)
Im dłużej odwlekają wypuszczenie czegokolwiek, tym bardziej rosną oczekiwania fanów, ale też ich zniechęcenie. Nie da się uszczęśliwić wszystkich. Poza tym, mamy do czynienia z zespołem, który kiedyś był określany jako najbardziej niebezpieczny zespół świata. Na stare lata aż tak zdziadział, że nie wypuszcza niczego ze strachu przed opiniami fanów?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2020, 09:28:41 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Maszyniusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 232
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +57
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 23, 2020, 01:57:28 pm »
+1
A tak z ciekawości - ma ktoś informacje o sprzedaży albumów Slasha? Bo mam wrażenie że z płyty na płytę to coraz mniejsze liczby.

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 23, 2020, 06:58:34 pm »
0
Skoro już nikt nie kupuje płyt, to będą na każdej kolejnej trasie umieszczać w setliście jeden nowy kawałek. Po 20 latach powstanie płyta.
W ostatnich wywiadach Slasha słychać płacz nad słabą sprzedażą płyt. ACDC nie płącze i wydaje. Nawet Ozzy nagrał

Offline sl4yer

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Respect: +37
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 24, 2020, 02:36:16 pm »
0
Skoro już nikt nie kupuje płyt, to będą na każdej kolejnej trasie umieszczać w setliście jeden nowy kawałek. Po 20 latach powstanie płyta.
W ostatnich wywiadach Slasha słychać płacz nad słabą sprzedażą płyt. ACDC nie płącze i wydaje. Nawet Ozzy nagrał

Co wiecej razem z Ozzym nagrywali przecież Slash i Duff.
Owijanie w bawełne.

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 24, 2020, 05:34:30 pm »
0
Chłopaki mają dużo czasu, są produktywni. Jedyne co stoi na drodze to GNR czyli Axl i jego prawnicy.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 24, 2020, 05:40:46 pm »
+3
I całe szczęście. Bo gdyby Slash i Duff mogli wydać płytę pod szyldem GNR bez Axla to by brzmiała jak VR, czyli tak nie za dobrze
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 25, 2020, 10:04:46 am »
+2
I całe szczęście. Bo gdyby Slash i Duff mogli wydać płytę pod szyldem GNR bez Axla to by brzmiała jak VR, czyli tak nie za dobrze
Prawda! Co jakiś czas wracam do ChD i za każdym razem odkrywam nowe rzeczy. Ta płyta jest bardzo niedoceniona, i wiem, że gdyby Axl miał wtedy Slasha i Duffa, a w szczególności Izziego, to ta płyta byłaby arcydziełem. Myślę, że za kilka lat zostanie ona doceniona. Płyty Duffa i Slasha w porównaniu do ChD brzmią jak jak jakieś demo

Offline marian_brando

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +13
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 25, 2020, 05:33:06 pm »
+2
I całe szczęście. Bo gdyby Slash i Duff mogli wydać płytę pod szyldem GNR bez Axla to by brzmiała jak VR, czyli tak nie za dobrze
Prawda! Co jakiś czas wracam do ChD i za każdym razem odkrywam nowe rzeczy. Ta płyta jest bardzo niedoceniona, i wiem, że gdyby Axl miał wtedy Slasha i Duffa, a w szczególności Izziego, to ta płyta byłaby arcydziełem. Myślę, że za kilka lat zostanie ona doceniona. Płyty Duffa i Slasha w porównaniu do ChD brzmią jak jak jakieś demo



Śmieszny jesteś skoro uważasz że VR nie brzmia zbyt dobrze. Spoko kwestia gustu. Dla mnie osobiscie wlasnie CHD jest taka sobie i przekombinowana, bo Axl zwyczajnie sie pogubil. A to dlatego ze decydowal sam o wszystkim. Moim zdaniem solowe dokonania Slasha, czy nawet VR bija na glowe dokonania Axla czyli jedna autorska plyte ktora nagral od prawie 30 (!) lat.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Slash o nowej muzyce GNR: Nie ma żadnych ostatecznych odpowiedzi
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 25, 2020, 06:18:09 pm »
+1
Z jednej strony piszesz kwestia gustu, z drugiej mnie obrażasz. Brawo za konsekwencje.
A Slash z Duffem już w jednej sprawie też zapewniali jak to wiele robią a efektu nie było. Szukanie nowego wokalisty VR. Teraz to samo z nową płytą.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Slash w "Lopez Tonight"

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2326
Ostatnia wiadomość Listopada 18, 2009, 04:14:38 pm
wysłana przez Zqyx