Autor Wątek: Sons of Apollo w hołdzie Davidowi Z - nowy utwór w sieci  (Przeczytany 870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Sons of Apollo w hołdzie Davidowi Z - nowy utwór w sieci
« dnia: Stycznia 12, 2020, 11:46:51 am »
+2

Sons of Apollo - zespół, w którym gra były gitarzysta Guns N' Roses, Ron "Bumblefoot" Thal - przymierzają się do wydania kolejnego albumu studyjnego, "MMXX".

W sieci ukazały się już dwie piosenki z tej płyty - "Goodbye Divinity" oraz "Fall to Ascend".

W tych dniach dołączył do nich trzeci utwór.
Nosi on tytuł "Desolate July" i jest dedykowany Davidowi Z - zaprzyjaźnionemu z grupą muzykowi, który odszedł w roku 2017.

www.youtube.com/watch?v=TARWOs8h7Hw

Jeff Scott Soto tłumaczy:

"Po wysłuchaniu ledwie kilku sekund tego kawałka dotarło do mnie, że słowa powinny być poświęcone naszemu drogiemu przyjacielowi i koledze po fachu, Davidowi Z.
David był jednym z najlepszych, najbardziej radosnych i serdecznych ludzi, jakich znam. Przyjaźnił się z wszystkimi w Sons of Apollo, choć z Mike'em [Portnoyem] i ze mną był najbliżej. Chcieliśmy złożyć mu hołd".

"Ten klip jest hołdem dla naszego drogiego przyjaciela, Davida Z", wtóruje Portnoy. "Jeff i ja byliśmy z nim blisko i cieszymy się, że możemy w jakiś sposób dowieść naszego przywiązania do osoby, z którą los przedwcześnie nas rozdzielił".


W marcu rozpocznie się europejska trasa Sons of Apollo.




Źródło
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2020, 02:47:10 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Sons of Apollo w hołdzie Davidowi Z - nowy utwór w sieci
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 14, 2020, 05:46:27 pm »
+1
"Kiedy we wrześniu Bumblefoot był w Bochni, rozmawiał z nami o organizacji u nas koncertu Sons of Apollo, ale to bardzo poważna sprawa, bo same koszty transportu sprzętu byłyby ogromne. Derek Sherinian gra na klawiszach, które wozi ze sobą, o których Bumblefoot mówi „meble” :). W składzie jest pięć gwiazd, a nie jedna, więc koszty wynagrodzenia wzrastają znacznie. Rozmawiałem z nim na temat Oratorium św. Kingi, ale na taki koncert trzeba byłoby mieć sponsorów. Docelowo pracuję nad tym, ale nie robię tego nachalnie, wierzę w duchu, że może trafi się jakiś strategiczny sponsor, dzięki temu moglibyśmy zejść w dół z cenami biletów, i zapraszać jeszcze więcej znakomitych muzyków. " https://gazetakrakowska.pl/dzieki-niemu-do-bochni-bardzo-chetnie-przybywaja-gwiazdy-prawie-z-calego-swiata-a-cykl-bochnia-rocks-liczy-juz-blisko-50/ar/c1-14708047?fbclid=IwAR3QbBAjxT7j2oO2oBGvC3jFZW8l0esqwuEy3IRRgX_FMETgQImurawLrKA
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Sons of Apollo w hołdzie Davidowi Z - nowy utwór w sieci
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 14, 2020, 07:51:52 pm »
0
Dzięki za ten wywiad. Bochnia rocks to super inicjatywa i tylko przyklasnąć. A to że jednym z organizatorów jest kielczanin to jeszcze milsza dla mnie informacja. Trzymam kciuki za kolejne koncerty
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Todd Kerns: "nowy album jeszcze lepszy niż Apocalyptic Love"

Zaczęty przez cravenciak

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 6607
Ostatnia wiadomość Stycznia 30, 2014, 08:38:49 pm
wysłana przez Włodi