Autor Wątek: Taylor Hawkins: Miałem propozycję z Guns N’ Roses  (Przeczytany 1448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Taylor Hawkins: Miałem propozycję z Guns N’ Roses
« dnia: Listopada 09, 2019, 05:35:08 pm »
+1


Perkusista Foo Fighters, Taylor Hawkins, wydał niedawno solową płytę „Get The Money”, na której gościnnie zagrał basista Guns N’ Roses, Duff McKagan.
ZOBACZ

Tymczasem z niedawnego wywiadu Hawkinsa dla Louder.com dowiadujemy się, że jego związki z Guns N’ Roses są bardziej złożone.

Okazuje się, że w późnych latach dziewięćdziesiątych, kiedy Foo Fighters byli w trasie promującej „There Is Nothing Left To Lose”, ktoś z GNR skontaktował się z Taylorem, żeby zaprosić go na przesłuchanie.   

„Axl budował nowy skład Guns N’ Roses i szukał odpowiednich ludzi”, twierdzi Hawkins. „Zapytali, czy nie chciałbym spróbować. To było dosyć niesamowite”.

Hawkins zasięgnął rady u Rogera Taylora z zespołu Queen.

„[Roger] powiedział: ‘Pozwól, że opowiem ci pewną historię…’”.

Otóż w latach siedemdziesiątych (były wokalista Mott the Hoople) Ian Hunter i (gitarzysta) Mick Ronson chcieli zrekrutować Rogera Taylora do kapeli, która miała nosić nazwę Hunter Ronson Taylor. 

Queen byli dopiero u progu kariery i oferta wydawała się nęcąca. Jednak Taylor zbyt głęboko wierzył w swój zespół, żeby go opuścić. Nie potrafił sobie wyobrazić, że będąc na scenie, nie widzi przed sobą Freddie’ego czy Briana Maya. 

„Powiedział mi: ‘Obserwuję ciebie i Dave’a [Grohla]. Jest między wami coś, czego nie można kupić. Nie wiadomo, czy między tobą i Axlem będzie ta sama chemia’. I miał rację”, podsumował Hawkins.





Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Taylor Hawkins: Miałem propozycję z Guns N’ Roses
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 09, 2019, 05:45:47 pm »
0
Po śmierci Freddiego Roger jednak wyobraził sobie Queen bez Mercury'ego. Razem z tym ile można na tym zarobić używając starej nazwy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2019, 09:35:15 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline marian_brando

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +13
Odp: Taylor Hawkins: Miałem propozycję z Guns N’ Roses
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 11, 2019, 08:21:14 am »
+2
13 lat to szybko?

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Taylor Hawkins: Miałem propozycję z Guns N’ Roses
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 11, 2019, 09:34:59 am »
0
Przyjalem terminologie Axla.
Chodzilo o to, ze to w ogole nie powinno sie zdarzyc.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7894
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip