Autor Wątek: Nicolas Cage: Chcę żyć jak Axl Rose  (Przeczytany 2538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Nicolas Cage: Chcę żyć jak Axl Rose
« dnia: Sierpnia 08, 2019, 02:18:07 pm »
+3



W niedawnym wywiadzie dla "New York Timesa" znany aktor Nicolas Cage opowiedział o swoich doświadczeniach zawodowych, prywatnych upodobaniach, czynionych inwestycjach i wielu innych sprawach.

Przyznał między innymi, że jego wzorem w życiu prywatnym jest Axl Rose.

"Zdecydowanie wolę nie wychodzić", zdradził Cage. "Gdybym mógł, siedziałbym w domu.
Nie lubię się uzewnętrzniać (...). Nie chcę się skarżyć, po prostu wolę, żeby przemawiała za mnie moja praca, a nie życie prywatne.
Rob Zombie powiedział mi kiedyś: 'Prywatnie staraj się wieść jak najbardziej normalne życie, a wtedy będziesz mógł pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w twojej sztuce'.

Właśnie tego chcę. Chcę być taki jak Axl Rose.
Nie mam ochoty nigdzie bywać. W zupełności wystarczy, że patrzę na moje akwarium, czytam Murakamiego i oglądam filmy Bergmana".




Źródło


"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Nicolas Cage: Chcę żyć jak Axl Rose
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 08, 2019, 07:59:16 pm »
+1
dzieki za inspiracje, a zatem oto zapowiedz mojego nowego artykulu

Jego głos, poezja, kompozycje, gra na fortepianie, ruchy, odwaga, oryginalność; istnieją niezliczone powody, żeby kochać Axla. Kiedy przygotowywałem się do roli w filmie „Ghost Rider”, czerpałem wskazówki z jego ruchów scenicznych. Pamiętacie ten taniec kobry? Axl mnie inspiruje. Nie tylko przez muzykę, ale również przez czystą pasją, dzięki której uosabia rock’n’roll. Trendy przychodzą i odchodzą, ale Axl zawsze pozostaje w 100% sobą. Kiedy przyjechał do LA w 1982 roku, na scenach było wielu pretendentów, ludzi uważających, że dżinsy, skóra i bujne czupryny zrobią z nich gwiazdy rocka, ale to on wniósł do muzyki coś niezaprzeczalnie prawdziwego i niebezpiecznego. Widziałem Axla na żywo podczas występu w Troubadour zanim wydano AFD, wtedy zagrali po raz pierwszy WTTJ, a ja nigdy tego nie zapomnę. Generacje przemijają, ale Axl Rose jest tylko jeden, zatem z wielkim szacunkiem i czcią, przekazujemy nagrodę za całokształt twórczości, Golden God Achievement Award i witamy prawdziwego bohatera, źródło inispiracji, legendę, indiwidualistę, rockowego oryginała. Powitajcie Axla Rose! – Nicolas Cage
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Nicolas Cage: Chcę żyć jak Axl Rose
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 09, 2019, 04:07:30 pm »
0
Oczywiście mogłem się naczytać/nasłuchać jakiś bzdur ale z tego co słyszałem to Nicolas jest nałogowym hazardzistą i pewnie to są nie jedyne problemy i przez to chyba nie mógł usiedzieć w domu i poszedł grać w tych wszystkich gniotach, co miesiąc chyba ma jakiś nowy film. A szkoda, bo na początku miał parę fajnych hitów. Życzyć mu trzeba, żeby w tym domu siedział i nie rozrabiał.  :lol:

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Nicolas Cage: Chcę żyć jak Axl Rose
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 09, 2019, 05:05:03 pm »
+1
Axl może sobie pozwolić na luksus niebywania, siedzenia w fotelu i obserwowania akwarium, a mimo wszystko odnoszę wrażenie, że pomimo tych wszystkich ludzi dookoła, jest osobą samotną. Nie samotnikiem, a właśnie samotnym.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Nicolas Cage: Chcę żyć jak Axl Rose
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 10, 2019, 02:05:41 pm »
0
Cholera wie co ten nasz Axl robi. :D Z jego poglądów to wiem, że lubi Bete i jej rodzinkę, taco i nie lubi Trumpa. :P A no i jeszcze lubi AC/DC.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Nicolas Cage: Chcę żyć jak Axl Rose
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 11, 2019, 06:35:37 am »
0
Axl lubi zwierzaki, sam ma kilka kotów i psów. A poza tym siedzi na kanapie i ogląda seriale.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Nicolas Cage: Chcę żyć jak Axl Rose
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 11, 2019, 02:44:35 pm »
+1
Pod koniec roku nowy Terminator. Wraca trójka aktorów z pierwszej części. Może i Gunsi wrócą. Z YCBM? ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline markopolo

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Respect: +102
Odp: Nicolas Cage: Chcę żyć jak Axl Rose
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 12, 2019, 03:42:51 pm »
0
Po przeczytaniu tytułu, pomyślałem że Nic Cage chce non stop odgrywać te same role w filmach  :o
Dobra zmiana

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13225
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax