Autor Wątek: Duff: Mam prawo wypowiadać się o polityce  (Przeczytany 1130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Duff: Mam prawo wypowiadać się o polityce
« dnia: Czerwca 13, 2019, 06:39:21 pm »
+2
 


 
Duff McKagan udzielił w tych dniach wywiadu Metro.
Mówił tam między innymi o tym, czy uważa za słuszne publiczne zabieranie głosu w sprawach natury politycznej bądź społecznej. 

„To my powinniśmy decydować”, powiedział. „Głosować na ludzi, którym leżałyby na sercu nasze piep***ne interesy. Tak to powinno wyglądać”.

Duff ponownie wspomniał o fali krytyki, jaka na portalach społecznościowych spłynęła na LeBrona Jamesa po tym, jak pozwolił on sobie na komentarz o zabarwieniu politycznym.
[Zobacz]


„Odkąd to, czym zajmujemy się w życiu, decyduje o naszym prawie do zabierania głosu?”, zapytał McKagan. „Nie jestem w stanie tego pojąć. Uważam za głęboko antyamerykańską postawę w stylu: ‘Jeżeli jesteś kierowcą tira, nie zabieraj, k***a, głosu, tylko skup się na jeżdżeniu; jeżeli grasz w zespole rockowym, nie zabieraj głosu, tylko graj; jeżeli grasz w koszykówkę, nie zabieraj głosu, skup się na grze’. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność.

Portale społecznościowe takie właśnie są. Jeżeli potępia się mnie za to, że wypowiadam się w sprawach politycznych albo społecznych, to mam to gdzieś. Zwisa mi to, że ludzie przestaną mnie obserwować”.

 





Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Duff: Mam prawo wypowiadać się o polityce
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 14, 2019, 06:17:11 am »
0
Ma chłop 100% racji. Ludzie jakimś dziwnym sposobem wymyślili, że mogą osobom publicznym mówić co mogą robić, a czego nie mogą. Ludzie są głupi.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Duff: Mam prawo wypowiadać się o polityce
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 14, 2019, 08:41:09 am »
0
Polityka to śliski temat w każdym towarzystwie, ale jak se chłop chce to niech se gada - jest Amerykaninem i na temat spraw amerykańskich uważam, że ma prawo się wypowiedzieć.
Gorzej jak by się wpierdzielał w sprawy innych państw wykorzystując swoje tournee - jak Bono czy Eddie Vedder.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Duff: Mam prawo wypowiadać się o polityce
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2019, 08:56:16 pm »
0
O to to. A Duff może się jak najbardziej wypowiadać i ma do tego prawo. A każdy inny ma prawo jego zdanie olać.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff: Mam prawo wypowiadać się o polityce
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 19, 2019, 09:52:45 am »
+2
Ja powiem podobnie jak @Douger, każdy ma prawo wypowiadać się na każdy temat ( nie łamiąc przy tym prawa ) i każdy ma prawo olać to, co gada druga osoba ( nie łamiąc przy tym prawa )
Jeśli ktoś popularny na instagramie, tylko dlatego, że jest popularny ( atrakcyjny fizycznie np.) wpływa na rzesze ludzi, to dlaczego nie ma tego robić ktoś, kto ma coś więcej do powiedzenia, niż tylko tojakiego tuszu do rzęs używać ;) A to, czy ktoś będzie go słuchał, czytał, zgadzał się z nim, to już zupełnie inna historia.
Fortus, którego wielu ceni jako gitarzystę wypowiada się na tematy polityczne bardzo często. Część fanów się z nim zgadza, część nie, ale nie ma powodu, żeby ograniczał swoje posty tylko do muzyki. Ludzie są wielowymiarowi. Jeśli polityk może wypowiadać się na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia, to czemu ktoś inny miałby tego nie robić?
Jesli muzyk idzie w politykę mocno i nie jest to polityka, którą akceptujemy, to czy przestaniemy słuchać jego nowych nagrań? Wybór zawsze należy do nas.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Ludzie powinni cieszyć się, że ten zespół nadal istnieje - Ron "Bumblefoot" Thal

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 13991
Ostatnia wiadomość Lipca 28, 2012, 11:34:31 pm
wysłana przez Canis_Luna