Autor Wątek: Duff: Nowa płyta GNR? Zachowamy tajemnicę!  (Przeczytany 1161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Duff: Nowa płyta GNR? Zachowamy tajemnicę!
« dnia: Maja 08, 2019, 05:55:24 pm »
+2
   


6 maja br. Duff McKagan był gościem „Trunk Nation LA Invasion: Live From The Rainbow Bar & Grill” na SiriusXM.

Zapytany o to, czy Guns N’ Roses mają w planie coś więcej niż zapowiedziany niedawno występ na trzech jesiennych festiwalach (Louder Than Life, Austin City Limits oraz Exit 111), odpowiedział:

„Nie mogę zdradzić nic więcej… To, co się dzieje, jest bardzo, bardzo, bardzo pozytywne. Myślę, że to najlepszy czas w naszym życiu. Wszystko dobrze się układa. Jeszcze o nas usłyszycie”.

Mówi się, że w zeszłym miesiącu w studiu w domu Axla w Malibu Gunsi nagrywali nowy materiał.
Czy prace nad nowym albumem rzeczywiście trwają, czy też na razie wszystko sprowadza się do słownych zapewnień?

„Zgodnie z panującym w Guns N’ Roses zwyczajem nic na ten temat nie powiem”, wyjaśnił Duff. „Zachowamy tajemnicę”. 


Slash, który jest obecnie w trasie z Mylesem Kennedym i Konspiratorami, mówił o nowej płycie Guns N’ Roses w niedawnym wywiadzie z BelfastLive (zobacz!).

Zagadnięty o to, jak takowa płyta miałaby wyglądać, odparł:

„Nie mam, k***a, pojęcia. Naprawdę nie potrafiłbym odpowiedzieć [na to pytanie]. W życiu tak już jest: nie wiesz, jak coś będzie wyglądało, dopóki tego nie skończysz”.





Źródło
Link: @domino236
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2019, 05:59:17 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Duff: Nowa płyta GNR? Zachowamy tajemnicę!
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2019, 06:32:30 pm »
0
zgodnie z panujacym od dekady zwyczajem nie przyznamy sie ze nic nie nagrywamy, a chetnie pare dolarow z koncertow przytulimy
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Duff: Nowa płyta GNR? Zachowamy tajemnicę!
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 09, 2019, 11:12:27 am »
0
'Zgodnie z panującym w Guns N’ Roses zwyczajem nic na ten temat nie powiem” - Wcześniej mówili :P Im bardziej zbliża się czas końca trasy Slasha tym mniej chcą mówić. Ciekawe.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1458
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip