Autor Wątek: Teledysk do Boulevard Of Broken Hearts już w sieci  (Przeczytany 948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Teledysk do Boulevard Of Broken Hearts już w sieci
« dnia: Maja 02, 2019, 10:20:43 am »
0
 


Slash, Myles Kennedy i Konspiratorzy opublikowali teledysk do „Boulevard Of Broken Hearts”.
Klip został nagrany podczas koncertu w The Eventim Apollo w Londynie, 20 lutego br.

Oto on:

www.youtube.com/watch?v=TMpWj3K9jaY&feature=youtu.be


Teledysk, którego reżyserem jest Dan Sturgess, jest doskonałym preludium najbliższych koncertów zespołu. W maju i czerwcu SMKC zagrają w Ameryce Południowej, a następnie w Europie, Izraelu, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.


Oto co na temat „Boulevard Of Broken Hearts” powiedział Slash:

„To może najnowsza rzecz, jaką skomponowałem dla zespołu. Ten pomysł chodził mi po głowie, ale nie byłem pewien, jak zareagują pozostali. Stworzyliśmy ten kawałek bardzo szybko, a Myles po przesłuchaniu miał już właściwie gotowe wokale”.

Myles:

„Ten utwór mówi o osiąganiu zamierzonych celów, pokonywaniu przeszkód. A wszystko z punktu widzenia młodego muzyka, który stara się wybić, ale wszyscy zamykają mu drzwi przed nosem. To coś w rodzaju zachęty, żeby się nie poddawać, zwłaszcza kiedy jest się blisko celu. Uznaliśmy, że dobrze będzie umieścić ten kawałek na końcu. Jeśli człowiek nie ustanie w wysiłkach, to, czego pragnie, w końcu się spełni”. 






Źródło
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2019, 10:23:09 am wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Japońskie "Sick" już w sklepach

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1548
Ostatnia wiadomość Listopada 24, 2009, 10:22:24 am
wysłana przez Zqyx