Autor Wątek: Slash – wywiad dla Futuro 88.9 FM (Chile); 5 kwietnia 2019  (Przeczytany 1854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Slash – wywiad dla Futuro 88.9 FM (Chile); 5 kwietnia 2019
« dnia: Kwietnia 07, 2019, 05:41:55 pm »
+3
 


O powrocie do Konspiratorów po długiej trasie z Guns N’ Roses:

„W pewnym momencie odczułem potrzebę, żeby wrócić do studia, [spotkać się] z Mylesem, Toddem, Frankiem i Brentem. Czekałem, aż nadarzy się taka sposobność. Kiedy z Guns N’ Roses zrobiliśmy sobie przerwę – to było jakoś w grudniu 2017 albo w styczniu 2018 – skrzyknąłem chłopaków. Mieliśmy wtedy trochę zaczętego materiału. W okolicach Bożego Narodzenia napisałem też parę nowych piosenek. Wybraliśmy się do studia i zaczęliśmy je grać. Bawiliśmy się przednio. Wszystko było totalnie spontaniczne. Pracowaliśmy w moim małym studiu w Los Angeles. Tak, to była dobra zabawa.” 

O braku przerwy między trasą z Guns N’ Roses i nagrywaniem nowej płyty SMKC:

„Miałem małą przerwę w okolicach Bożego Narodzenia. Przestaliśmy koncertować [z GNR], a do studia wróciłem dopiero w styczniu. Miałem więc dla siebie dwa tygodnie – i to najdłuższa przerwa, na jaką mogę sobie pozwolić [śmiech].” 
 
O tytule „Living The Dream”:

„To aluzja do polityki [śmiech]. Chodzi przede wszystkim o politykę amerykańską, ale nie tylko. Tytuł ma charakter ironiczny. Ale może też dotyczyć tego, co robimy.”

O stosunkach panujących w SMKC:

„Myślę, że łączy nas naturalna chemia. Powstała już pierwszego dnia, kiedy zaczęliśmy grać razem. Nasze stosunki są bardzo proste. Uwielbiamy grać ze sobą, czerpiemy z tego radość. Po prostu wychodzimy na scenę i gramy. Praca z tym zespołem jest naprawdę 'bezbolesna' [śmiech].”

O próbowaniu nowych rzeczy z SMKC:

„Przy nagrywaniu każdej płyty pojawiają się pomysły, które potem są rozwijane. Czasem różnią się one między sobą. Jeżeli chodzi o Konspiratorów i Mylesa, świetne jest to, że możemy próbować wszystkiego – i wszyscy się w to angażują. To wielka sprawa. Jesteśmy zespołem hardrockowym i nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek mieli wykroczyć poza te granice, ale też nie jest powiedziane, że ciągle musimy robić to samo. I to jest fajne, bo na każdej naszej płycie można znaleźć coś, co jest mniej lub bardziej nieoczekiwane.”   


O muzyce, jakiej ostatnio słucha:

„Wiem, że powstało [sporo] nowych zespołów; słucham ich, kiedy tylko mam taką możliwość. Żadnej z tych kapel nie wyróżniam, ale powstaje naprawdę dużo dobrej muzyki. Ostatnio słuchałem przede wszystkim nowej płyty Alice in Chains, a także nowych albumów Prophets of Rage i Queens of the Stone Age. Tak, głównie tej trójki, plus płyty Foo Fighters. Często słucham nowej muzyki w domu i w samochodzie. Poza tym lubię słuchać bluesa i klasyki w radiu. Aczkolwiek kiedy jestem w trasie, zdecydowanie częściej tworzę niż słucham.”   


O filmie o Mötley Crüe, „The Dirt”, i o tym, czy chciałby, żeby powstał podobny film o Guns N’ Roses:   

„Myślę, że film o Mötley jest zaje***sty. Szczerze mówiąc, widziałem go zaledwie parę dni temu. Przypomniał mi o ich początkach, bo ja sam pamiętałem jedynie ich późniejszą karierę. Poza tym dał mi do myślenia; o pewnych rzeczach w ogóle nie miałem pojęcia. Sądzę, że to świetnie zrobiony dokument.
[Jednak] nie chciałbym, żeby powstał podobny film o Guns N’ Roses. Nie wyobrażam sobie, że jacyś aktorzy mogliby się wcielić w role poszczególnych członków zespołu [śmiech]. To wydaje się niemożliwością.
Z drugiej strony, mamy w archiwach wiele nagrań z koncertów z lat dziewięćdziesiątych, 1991-1994. Jest na nich uwieczniony każdy dzień trasy, praktycznie siedem dni w tygodniu po 24 godziny na dobę. Te nagrania przez lata leżały w sejfie. Chciałbym, żeby pewnego dnia zostały opracowane i wydane. Zobaczymy, czy kiedykolwiek do tego dojdzie.”     

O „Leaving Neverland” i nowych kontrowersjach wokół Michaela Jacksona:

„Nie mnie oceniać ten film. Byłem w Europie, [kiedy wyszedł]. Krążyły pogłoski na temat tego, co ten dokument ujawni i tak dalej. Naprawdę nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, bo jeszcze nie widziałem filmu.”

O planach na resztę roku [2019]: 

„Po Ameryce Południowej polecimy [z Konspiratorami] do Europy, żeby tam zagrać na festiwalach. Potem wrócimy do Stanów Zjednoczonych i Kanady. Trasa potrwa do sierpnia.
Następnie wrócę do Guns N’ Roses. W październiku czeka nas krótka trasa. Sporo się mówi o nowej płycie Gunsów, ale prawda jest taka, że na razie nic w tej sprawie nie ruszyło [śmiech]. Dlatego zamierzamy się na tym skupić. Konspiratorzy wrócą za jakiś czas. To zależy od tego, co zdziałamy z Guns N’ Roses. Tak czy owak, zacząłem już zbierać materiał na nową płytę Konspiratorów.”





Źródło

Link: @domino236
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2019, 08:55:31 am wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Slash – wywiad dla Futuro 88.9 FM (Chile); 5 kwietnia 2019
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2019, 06:17:29 pm »
+3
Z drugiej strony, mamy w archiwach wiele nagrań z koncertów z lat dziewięćdziesiątych, 1991-1994. Jest na nich uwieczniony każdy dzień trasy, praktycznie siedem dni w tygodniu po 24 godziny na dobę. Te nagrania przez lata leżały w sejfie. Chciałbym, żeby pewnego dnia zostały opracowane i wydane. Zobaczymy, czy kiedykolwiek do tego dojdzie.”

Polać mu! Marzy mi się jakiś fajny box z paroma płytami CD z oficjalnymi koncertami z tych lat (najlepiej z takimi, których nie ma w sieci w dobrej jakości) + jakieś DVD z np. jakimiś dwoma koncertami nie wydanymi wcześniej oraz materiałem zza kulis, tudzież z jakimiś filmikami z trasy.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash – wywiad dla Futuro 88.9 FM (Chile); 5 kwietnia 2019
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 08, 2019, 07:24:47 am »
0
"Sporo się mówi o nowej płycie Gunsów, ale prawda jest taka, że na razie nic w tej sprawie nie ruszyło"

No to może lepiej, żeby coś w końcu ruszyło, co? ;) Mniej gadać, więcej robić :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Slash – wywiad dla Futuro 88.9 FM (Chile); 5 kwietnia 2019
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 08, 2019, 08:03:02 am »
+2
Z drugiej strony, mamy w archiwach wiele nagrań z koncertów z lat dziewięćdziesiątych, 1991-1994. Jest na nich uwieczniony każdy dzień trasy, praktycznie siedem dni w tygodniu po 24 godziny na dobę. Te nagrania przez lata leżały w sejfie. Chciałbym, żeby pewnego dnia zostały opracowane i wydane. Zobaczymy, czy kiedykolwiek do tego dojdzie.”

Polać mu! Marzy mi się jakiś fajny box z paroma płytami CD z oficjalnymi koncertami z tych lat (najlepiej z takimi, których nie ma w sieci w dobrej jakości) + jakieś DVD z np. jakimiś dwoma koncertami nie wydanymi wcześniej oraz materiałem zza kulis, tudzież z jakimiś filmikami z trasy.

Sprzedam obydwie nerki i płuca za taki box :D

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Slash – wywiad dla Futuro 88.9 FM (Chile); 5 kwietnia 2019
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 08, 2019, 12:33:06 pm »
0
Kiedyś pewnie to wyjdzie z tego archiwum, oby za ich życia. ;)

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Slash – wywiad dla Futuro 88.9 FM (Chile); 5 kwietnia 2019
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 08, 2019, 03:29:36 pm »
0
A wszędzie już trabia, o planach na nowy album.


Uploaded with ImageShack.us

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Slash – wywiad dla Futuro 88.9 FM (Chile); 5 kwietnia 2019
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 09, 2019, 10:12:57 pm »
0
"Sporo się mówi o nowej płycie Gunsów, ale prawda jest taka, że na razie nic w tej sprawie nie ruszyło"

No to może lepiej, żeby coś w końcu ruszyło, co? ;) Mniej gadać, więcej robić :)
Przecież to tylko kwestia czasu :)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash – wywiad dla Futuro 88.9 FM (Chile); 5 kwietnia 2019
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 10, 2019, 08:59:38 am »
0
O tym,że Gunsi mają materiał na nową płytę ( po CHD ) Axl gadał już w 2008... Nie jestem niecierpliwy. Po prostu chciałbym jej dożyć. ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5686
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax