Autor Wątek: Ile GNR zarobili na reunionie  (Przeczytany 1568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Ile GNR zarobili na reunionie
« dnia: Grudnia 13, 2018, 01:28:10 pm »
+2
Ile GNR zarobili na reunionie



 

Na początku 2016 roku Guns N’ Roses ogłosili, że wyruszają w trasę. Od tamtej pory zagrali wiele koncertów w wielu krajach, udowadniając, że legenda nadal żyje. 
Kilka dni temu odbył się ostatni koncert i trasa zakończyła się, a członkowie zespołu zamieścili na portalach społecznościowych podsumowujące ją posty.

Slash napisał:
„Chcę/chcemy podziękować WSZYSTKIM fanom Guns N’ Roses, którzy przyszli na któryś ze 159 koncertów w ramach trasy Not In This Lifetime. To było wspaniałe. Wy sprawiliście, że to było wspaniałe. Dlatego dziękuję wam z głębi serca”.

[Link: https://twitter.com/Slash/status/1071910895247273985]


W 2016 Slash zaczął obserwować oficjalny profil Guns N’ Roses na Twitterze, dając pożywkę reunionowym plotkom. 
Jakiś czas później plotki stały się rzeczywistością: gitarzysta – podobnie jak Duff McKagan – powrócił do zespołu.


Wskutek tych wydarzeń sprzedaż albumu „Greatest Hits” na całym świecie odnotowała znaczny wzrost. Jak wynika z danych, w Stanach Zjednoczonych rozeszło się 6 milionów egzemplarzy płyty (co oznacza przychód w wysokości 45 milionów dolarów).


Trasa Not In This Lifetime zahaczyła o sześć różnych kontynentów. Złożyło się na nią 159 koncertów, które w sumie obejrzało około 4 377 126 osób. To lokuje GNR na czwartym miejscu w klasyfikacji najbardziej dochodowych tras koncertowych na świecie. 


Jak podaje Forbes, zespół zarobił na trasie około 500 milionów dolarów, co po dodaniu 45 milionów ze sprzedaży „Greatest Hits” daje przychód w wysokości 545 milionów.






Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ile GNR zarobili na reunionie
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 04, 2019, 06:47:03 pm »
0
Myślałem, że wejdę do tego tematu, przeczytam - dużo :P - i tyle, a tu cały artykuł :o

" co po dodaniu 45 milionów ze sprzedaży „Greatest Hits” daje przychód w wysokości 545 milionów" Hm, a inne płyty Gunsów już się nie sprzedają? ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Ile GNR zarobili na reunionie
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 04, 2019, 07:18:00 pm »
+1
Ile zarobili?
W c**j.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1461
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip