Autor Wątek: Slash o swoim cylindrze i urokach koncertowania  (Przeczytany 2332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Slash o swoim cylindrze i urokach koncertowania
« dnia: Listopada 30, 2018, 02:30:03 pm »
+2

W niedawnym wywiadzie dla południowoafrykańskiego „Sunday Times” Slash rozmawiał między innymi o jednym ze swoich znaków rozpoznawczych – czarnym cylindrze.
„Dobrze wiem, że to mój znak rozpoznawczy”, powiedział, „chociaż kiedy zacząłem go używać, bynajmniej było to w moich planach. Cylinder stał się czymś, za czym mogłem się ukryć. Nigdy nie lubiłem patrzeć w oczy publiczności przede mną”.

„Kiedy zaczynałem karierę”, ciągnął Slash, „ciągle szukałem nakrycia głowy, które uzupełniłoby moją sceniczną garderobę. W 1985 roku mieliśmy w planach koncert w Whisky A Go Go. Poszedłem na Melrose Boulevard w Los Angeles i w witrynie sklepu o nazwie Retail Slut dostrzegłem ładny cylinder. Wszedłem, przyjrzałem mu się bliżej i doszedłem do wniosku, że jest świetny, dlatego postanowiłem go wziąć. Tuż obok znajdował się sklep z towarami w stylu vintage, nazywany Leathers & Treasures. Kupiłem tam skórzany pasek, a potem powycinałem go i obwiązałem nim cylinder. Po raz pierwszy wystąpiłem w cylindrze właśnie tamtego wieczoru. Odtąd nosiłem go często, bo po prostu dobrze się w nim czułem. Pozwalał mi się ukryć. Uwielbiam koncertować, ale nigdy nie lubiłem spoglądać oczy ludziom w pierwszych rzędach. Cylinder i przesłaniające twarz włosy stały się moim znakiem rozpoznawczym”.   

Slash mówił również o życiu w trasie i o tym, że pewne zespoły są w drodze praktycznie bez przerwy.

„Uwielbiam trasy koncertowe. Zawsze dużo koncertowałem, a teraz prawdopodobnie gram dwa razy więcej koncertów niż dawniej, ponieważ występuję z Guns N’ Roses, Konspiratorami, a okazyjnie także z innymi ludźmi. Bardzo lubię być w trasie i kocham grać każdego wieczoru. Zdecydowanie wolę grać na scenie niż w studiu. Granie w studiu to dla mnie coś w rodzaju przepustki do tego, żeby znowu móc koncertować. Oto dlaczego ja i Myles, który też uwielbia trasy, tak dobrze się dogadujemy. Konspiratorzy to głównie zespół koncertowy, studio to dla nas jedynie motywacja do tego, żeby wyruszyć w kolejną trasę. Nie mogę się doczekać naszych przyszłorocznych koncertów, zwłaszcza że ludzie zdają się dobrze odbierać nasz nowy album, dzięki czemu będziemy mogli grać go prawie w całości. Mam nadzieję, że uda nam się też zahaczyć o RPA”.   

Trasa Guns N’ Roses zakończy się 8 grudnia br. koncertem w Honolulu na Hawajach. 

Źródło:
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2018, 03:07:52 pm wysłana przez mafioso »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o swoim cylindrze i urokach koncertowania
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 01, 2018, 07:15:08 am »
0
"Nie mogę się doczekać naszych przyszłorocznych koncertów, zwłaszcza że ludzie zdają się dobrze odbierać nasz nowy album, dzięki czemu będziemy mogli grać go prawie w całości."

Taaaa... Przesłuchałem raz. To było o jeden raz za dużo.

Hm... Slasha też chyba trudno jednak do studia zaciągnąć. Czyżby złe wspomnienia z odległej przeszłości? ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2018, 07:19:16 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Slash o swoim cylindrze i urokach koncertowania
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 01, 2018, 10:24:35 am »
+1
Ależ surowy w ocenach jesteś. Najgorszy nie jest ten album.
A to, że Slash lubi koncertować jest wiadomą sprawą.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o swoim cylindrze i urokach koncertowania
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 01, 2018, 09:09:35 pm »
0
owsik: To tylko opinia, luz :) Może za wiele oczekiwałem od Slasha tym razem.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5693
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax