Autor Wątek: Chris Slade (AC/DC) porównuje się do Axla  (Przeczytany 1804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Chris Slade (AC/DC) porównuje się do Axla
« dnia: Sierpnia 21, 2018, 10:14:05 am »
+1

 
Perkusista Chris Slade, który dwukrotnie grał w AC/DC, przeprowadził w niedawnym wywiadzie analogie pomiędzy sobą a liderem Guns N’ Roses. Zdradził, że w roku 2015, kiedy po przerwie powrócił do zespołu Younga, fani byli do niego „uprzedzeni”. Z podobnymi problemami musiał borykać się Axl Rose, który rok później zajął w AC/DC miejsce Briana Johnsona.


„Są oczywiście różnice”, powiedział Slade o roli Axla. „To siłą rzeczy jest coś innego. Muzyka jest ta sama, ale zmienia się wokalista. Axl wykonał świetną robotę. Albo inaczej: wykonał robotę genialną. Ale ludzie czasami są uprzedzeni i słuchają oczami. Nie używają uszu”.

„Kiedy powróciłem [do AC/DC]”, dodał Chris, „pojawiały się głosy w rodzaju: ‘Slade nie może z nimi grać… To beznadziejny bębniarz. Powinien pójść na lekcje, może wtedy grałby jak Phil. Słyszałem to wiele razy. Ludzie słuchali nas oczami”.   


Slade zdradził, że po raz ostatni rozmawiał z zespołem pod koniec trasy „Rock or Bust”, a zapytany o przyszłość AC/DC, odparł: „Musimy poczekać i zobaczyć, co się stanie… jak wszyscy, ze mną włącznie!”.






Źródło:
http://ultimateclassicrock.com/ac-dc-fans-axl-rose-prejudice/?trackback=tsmclip
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2018, 06:41:29 pm wysłana przez klaudia28 »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Chris Slade (AC/DC) porównuje się do Axla
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 23, 2018, 08:55:30 am »
0
Do mnie to smutne, że Slade nie wie co jego partnerzy z AC planują. Nie ma już jakiś bliższych relacji w zespole, tylko zimny biznes.
In Rock We Trust

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Chris Slade (AC/DC) porównuje się do Axla
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 23, 2018, 09:19:44 am »
0
Tam nie partnerów. Teraz jest tam szef Angus i pracownicy. Smutne, ale prawdziwe.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Ludzie powinni cieszyć się, że ten zespół nadal istnieje - Ron "Bumblefoot" Thal

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 13994
Ostatnia wiadomość Lipca 28, 2012, 11:34:31 pm
wysłana przez Canis_Luna