Autor Wątek: Vinnie Paul: Chciałbym, żeby zagrali AFD na moim pogrzebie  (Przeczytany 3669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Vinnie Paul: Chciałbym, żeby zagrali AFD na moim pogrzebie
« dnia: Czerwca 26, 2018, 11:12:17 am »
+3

Swego czasu w wywiadzie udzielonym „Metal Hammer” Vinnie Paul Abbott zdradził, że chciałby, aby na jego pogrzebie puszczono… „Appetite For Destruction”. 

„Naprawdę chciałbym, żeby to był jakiś zaj***sty album, na przykład Gunsów. Chciałbym, żeby ludzie celebrowali to, co osiągnęliśmy, i to, jak wspaniałe było nasze życie. Nie chcę, żeby mój pogrzeb był smutną, ckliwą ceremonią. Marzyłbym, żeby puścili cały album, ale ‘Paradise City’ i ‘Welcome To The Jungle’ wystarczyłyby, żeby stworzyć odpowiedni klimat”.

Vinnie Paul odszedł w piątek 22 czerwca w swoim domu w Las Vegas. Umarł we śnie, a powodem śmierci prawdopodobnie był atak serca. Muzyk miał 54 lata.
Kiedy przyczyna zgonu zostanie oficjalnie ustalona, Vinnie zostanie przewieziony do Teksasu i pochowany obok matki i brata.     

Slash i Duff McKagan odnieśli się do śmierci perkusisty na Twitterze.

Slash napisał: „Tragiczna wiadomość o śmierci Vinnie’ego Paula. To była jedna z najbardziej życzliwych osób, jakie znałem. Naprawdę wspaniały, zabawny przyjaciel. Będzie nam ciebie brakować bardziej, niż jesteś sobie w stanie wyobrazić. RIP, druhu”.

Duff: „RIP Vinnie Paul. Przyjaciel. Uosobienie poczucia humoru. Zaj***sty bębniarz. Człowiek dobry pod każdym względem. Wyrazy współczucia dla rodziny. Będziemy za tobą tęsknić”. 

W wywiadzie z 22 września 2016 roku, udzielonym WRIF radio z Detroit, Vinnie mówił między innymi o „Appetite For Destruction” i trasie Not In This Lifetime.

„Wpływ, jaki wywarł na nas ‘Appetite For Destrucion’, był olbrzymi”, powiedział. „Ten album wyszedł, zanim Pantera podpisała kontrakt z wytwórnią. Zrobiliśmy covery właściwie każdej piosenki z tej płyty. Uwielbialiśmy ją. Minął rok, zanim osiągnęła sukces, ale za to jaki to był sukces… K***a, to jeden z moich ulubionych krążków! Do dzisiaj słyszy się ‘Welcome To The Jungle’ przed meczami futbolowymi czy hokejowymi… Fantastyczne jest to, jak długie życie może mieć jedna piosenka. No i teraz znowu ją grają. Znowu są w trasie. Widziałem ich niedawno na AT&T Stadium w Dallas. Dali czadu”. 

„Byłoby super”, dodał Vinnie, „gdyby do zespołu wrócił Adler, i oczywiście Izzy, ale oglądanie Slasha, Axla i Duffa razem też jest czymś wielkim. No i te kawałki… Ludzie idą na ich koncerty, bo chcą usłyszeć te numery; to jedne z najlepszych piosenek rockowych, jakie kiedykolwiek powstały. Ludzie z lat siedemdziesiątych mieli Beatlesów i Led Zeppelin; my mieliśmy Guns N’ Roses. Dlatego tak kocham tę płytę”.

Źródło
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2018, 02:12:56 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Vinnie Paul: Chciałbym, żeby zagrali AFD na moim pogrzebie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 26, 2018, 06:10:02 pm »
0
I co, zagrali/zagrają mu?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Slash, Paul McCartney i in. na rzecz Ukrainy [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 329
Ostatnia wiadomość Września 24, 2022, 11:44:16 pm
wysłana przez whatashame