Autor Wątek: Trasa Not In This Lifetime to niewiarygodna podróż  (Przeczytany 1931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Trasa Not In This Lifetime to niewiarygodna podróż
« dnia: Czerwca 23, 2018, 03:29:09 pm »
+3

 
       Ken Fermaglich z United Talent Agency, pracujący przy organizacji koncertów Guns N’ Roses w Stanach Zjednoczonych, mówił w niedawnym wywiadzie dla Pollstar o sukcesie trasy Not In This Lifetime. 

       „To bez wątpienia niewiarygodna podróż”, powiedział. „Kiedy dzieją się takie rzeczy, człowiek ma nadzieję, że stanie na wysokości zadania. Dobrze się bawiłem, no i miałem okazję współdziałać z mnóstwem fantastycznych ludzi z branży”.

       
       Fermaglich wspomniał także o tym, jak bardzo zespół dojrzał od czasów notorycznych spóźnień na koncerty i kłótni na scenie.

       „To, czego doświadczamy w ostatnim czasie – zarówno z perspektywy odbiorcy, jak i człowieka interesu – jest bardzo dobre. Przeszłość to przeszłość. Prosiłem ludzi, żeby zapomnieli o dawnych uprzedzeniach i skoncentrowali się na tej trasie, na tym, co jest tu i teraz, i na przyszłości. My rozumujemy w takich właśnie kategoriach. Dla członków zespołu to zupełnie nowy rozdział, a my wierzymy w ich zdolność do robienia rzeczy wielkich. Nasi biznesowi partnerzy też na szczęście wykonali kawał wspaniałej roboty. Wielu z nich puściło w niepamięć wydarzenia sprzed lat i powiedziało: ‘Ok, pokażcie, na co dzisiaj was stać’”.   


       Fermaglich jest przekonany, że to Coachella była kluczem do sukcesu całej trasy.

       „To było świetne posunięcie strategiczne. Zanim do tego doszło, dużo rozmawialiśmy. Czuliśmy, że to może być dla zespołu wspaniała promocja. Nasz przekaz brzmiał: ‘Nie jesteśmy tym, co zapamiętaliście z lat dziewięćdziesiątych, ale nawet teraz możemy jeszcze wiele zdziałać’. Występ na tamtym festiwalu, rola headlinera, bycie częścią kulturalnej sceny południowej Kalifornii okazało się kluczowe”.





   


       Źródło:

http://www.blabbermouth.net/news/guns-n-roses-booking-agent-says-not-in-this-lifetime-tour-has-been-an-amazing-ride/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2018, 03:32:13 pm wysłana przez gloomy »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Trasa Not In This Lifetime to niewiarygodna podróż
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 23, 2018, 04:03:01 pm »
+3
Duża kasa z zysków, jaka za tym wszystkim idzie, na pewno "pomogła" w wyjaśnieniu nieporozumień ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Trasa Not In This Lifetime to niewiarygodna podróż
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 23, 2018, 10:52:23 pm »
0
Ta bo bez tego festiwalu w stanach na pewno wszyscy by olali reunion. Gadanie amerykanców...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Trasa Not In This Lifetime to niewiarygodna podróż
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 24, 2018, 10:44:37 am »
+2
Wydaje mi się, że Coachella nie była kluczowa, ale była BARDZO istotnym marketingowo wydarzeniem. Z tego co wiem, to na Coachelle się jeździ dla samego festiwalu, nie dla zespołów - szersze spektrum odbiorców, także potencjalnych hejterów którzy chcąc nie chcąc posłuchają starych dziadów z GNR i ich reakcją będzie  :o
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

 

Europejska trasa Billy’ego Gibbonsa jednak bez Matta Soruma [mattsorum]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 376
Ostatnia wiadomość Sierpnia 09, 2023, 06:04:00 pm
wysłana przez whatashame