Autor Wątek: Dostawcy netu  (Przeczytany 13648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vitia

  • Uploaderzy
  • Paradise City
  • ****
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nałogowy Współwłaściciel
  • Respect: +11
    • wartburgowo
Odp: Dostawcy netu
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 06, 2009, 09:51:46 pm »
0
Miałem radiówkę, ale tylko parę miesięcy, bo dziadostwo na moim terenie.

Później neostradę z tp - było bardzo ok, ale było mi za drogo i przeszedłem do netii. I ch...j im wiecie gdzie.

Trochę taniej, wiele gorzej. W tp miałem 512, w netii 13 czy jakoś tak, a w praktyce o połowę wolniej, jakby 256...

Na infolinię tp dodzwaniałem się o każdej porze dnia i nocy, w każdym dniu tygodnia w miarę szybko. W netii bywało mi wisieć na telefonie i po 15 godzin bez przerwy. SERIO! Tylko sprawdzałem co jakiś czas, czy dobrze słyszę, że wciąż mam czekać, bo wszyscy są zajęci... I to nie zdarzyło się raz, a przynajmniej z 10 razy.

No a teraz, mimo wygaśnięcia umowy 1/2 roku temu nie mogę się od nich uwolnić, bo mi pod górkę robią. NETIA NIE, NIE i jeszcze raz NIE! Na poparcie mych słów mam paru znajomych, którzy netię mieli, bądź nadal mają i psioczą strasznie.

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Dostawcy netu
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 07, 2009, 08:26:09 am »
0
o matko, a ja mam teraz netie :P 2Mb/s i jak na razie  jest okej;p

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Dostawcy netu
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 15, 2010, 09:53:43 am »
0
Gdyby ktoś szukał dostawcy mobilnego netu, to warto zwrócić uwagę na http://www.multimo.pl/internet-mobilny  Korzystają z infrastruktury Orange. Na forum www.bez-kabli.pl zbiera pozytywne recenzje :)

guest2849

  • Gość
Odp: Dostawcy netu
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 15, 2010, 11:43:51 am »
0
Mam tą osławioną Neostrade rozdzieloną na dwa stacjonarne komputery i jeden laptop,ale nie jestem zachwycony. :'(