Ankieta

Zaznacz ile masz lat:

0-12
0 (0%)
13-15
0 (0%)
16-18
9 (11.7%)
19-21
9 (11.7%)
22-24
10 (13%)
25-27
20 (26%)
28-30
3 (3.9%)
31-33
3 (3.9%)
34-36
7 (9.1%)
37-39
4 (5.2%)
40-42
5 (6.5%)
43-45
5 (6.5%)
46 - 48
2 (2.6%)
więcej
0 (0%)

Głosów w sumie: 73

Autor Wątek: Wiek fanów GN'R na forum  (Przeczytany 298216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sponge

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • Ready to crash and burn, I never learn...
  • Respect: 0
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #630 dnia: Maja 18, 2012, 08:12:36 pm »
0
Dziadek? wow :D jak ja powiedziałam mojej babci, że jadę na koncert Metalliki, to niemal jej to musiałam przeliterować, a ona tylko mruknęła cośtam pod nosem, że nie wie o co chodzi ;P
Nie tylko ty słuchałaś kiedyś popu, nie martw się :P chyba mało jest przypadków, że ktoś od małego dzieciaka słuchał rocka cały czas  :lol:
Ta, dziadek młody był, niedużo od Axla starszy, ale muzyki słuchał świetnej. Lepiej późno niż wcale odkryć fajne gatunki, prawda?  :D
Co do Mtv czy innej vivy - nie oglądam i nie zamierzam  :D

Offline azazel90

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Respect: 0
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #631 dnia: Maja 19, 2012, 11:37:02 am »
0
89 rok. Pamiętam czasy starego, dobrego mtv, jak puszczali tam jeszcze muzykę, bo to co teraz leci to nie wiem jak nazwać  :D

haaa pamiętam jak była ta lista top 50 i czekało się po 4 godziny na zobaczenie ulubionego teledysku, zazwyczaj były to teledyski GNR ;)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #632 dnia: Maja 19, 2012, 01:56:58 pm »
0
Rocznik '91 ;) Właściwie to nie wiem jak poznałam Gunsów. Kojarzyłam wcześniej, ale wydaje mi się, że tak na serio zaczęłam ich słuchać jak znalazłam płytę u brata na kompie. Praktycznie odkąd "nawróciłam się" na muzykę rockową/punk (6 klasa szkoły podstawowej) to Gunsi zawsze byli wysoko na mojej playliście. Rodzice do dzisiaj ledwo kojarzą kto to -,-  Podobnie jak wszelkie inne zespoły, które rodzicom powinny być dobrze znane, a nie są. To częściej ja ich próbuję zapoznać z muzyką ich czasów niż oni mnie ;p

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #633 dnia: Maja 19, 2012, 02:20:07 pm »
0
To i ja się tu odezwę. Również jestem rocznik '91. Czyli szczyt sławy Gunsów mnie ominął. Na szczęście mimo tego udało mi się zapoznać z ich muzyką. Zafascynowanie muzyką rockową, heavy metalową przyszło dość późno w moim przypadku, bo tak na prawdę w liceum. I tak to trwa do dziś :)

Offline axelowa

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 240
  • Płeć: Kobieta
  • 'Take me down to the Paradise city...'
  • Respect: +8
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #634 dnia: Maja 19, 2012, 09:29:22 pm »
0
Bez obrazy dla fanów Grabarza ale dla mnie to jest bez uczuć i bez sensu  :_:

Bez uczuć to fakt, ale czemu bez sensu? hmm

Mówiąc "bez sensu" mam namyśli właśnie ten brak uczuciowości w tych utworach.
Moim zdaniem nie ma takiej pasji do muzyki w jego utworach...
Człowiek może być biedny, ale jeżeli ma cel i dąży do jego osiągnięcia jest piękny.

 — Sosai Masutatsu Oyama


Tęsknie za czasami w których nie żyłam...

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #635 dnia: Maja 19, 2012, 09:37:03 pm »
0
Dziewczyny,
sprawdźcie czy jest temat o Grabażu, Strachach czy Pidżamie i tam kontynuujcie temat, żeby obyło się tu bez offtopa, bo polecą warny
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline kinnn

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Respect: +7
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #636 dnia: Czerwca 09, 2012, 06:11:14 pm »
0
Hehe a ja jestem rocznik 97'  niestety ;/ No ale dobra próbuję się pogodzić z tym że nie urodziłam się w latach 70' w L.A (chyba wiadomo o co chodzi  :lol:) Hmmm.... Gunsów słucham już jakis czas bodajże 2 lata będzie. Nawet nie pamiętam w jaki sposób natknęłam się na nich. a Jeszcze przed nimi słuchałam Metallicy. Z tego co kojarzę na Metallice nakierował mnie Tata i Dziadek  :D a Gunsi przyszli jakoś sami z siebie - Przeznaczenie :lol:
Przyznam że nie ciągnęło mnie od samego początku do słodkiego popu, ale jak byłam mała słuchałam tych starszych piosenek popowych. Szczególnie jak miałam 2 lata tańczyłam przy teledyskach które leciały w mtv  :lol:

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #637 dnia: Czerwca 16, 2012, 02:34:41 pm »
0
Urodziłem się w 1983 roku a Guns n' Roses poznałem stosunkowo niedawno. Jednak muzyka rockowa była obecna w moim życiu już od podstawówki, gdy mój brat cioteczny pokazał mi Metallic'kę.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #638 dnia: Czerwca 16, 2012, 08:40:35 pm »
0
To tak jak ze mną, Reno, mój brat cioteczny puszczał mi Metallicę zamiast kołysanek. Pamiętam szczególnie jeden wieczór, nie pamiętam, co mi wtedy puścił, pewnie "Nothing else matters", ale to chyba był początek mojego rockowego życia. Ile ja wtedy miałam? Może ze 3 lata, a on 11 :lol:
Jednym słowem, Metallica puszczana w dzieciństwie wpływa na dalszy rozwój muzyczny dziecka :lol:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Berry

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • I'm on the Nightrain
  • Respect: +69
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #639 dnia: Czerwca 16, 2012, 10:51:25 pm »
0
Ja jestem przeklętym rocznikiem 96 i nadal nie mogę się z tym pogodzić :P Gunsów słucham od 2,5 roku, natknęłam się na nich w sumie przypadkiem i bardzo dobrze :) 

Offline Alien

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +12
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #640 dnia: Czerwca 17, 2012, 06:49:21 pm »
0
Rocznik 95 i współczuję  ci Berry zmiany programowej :)
Gunsów słucham lekko ponad 2 lata, wcześniej Bryana Adamsa i innych lajtowych wykonawców :)

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #641 dnia: Czerwca 21, 2012, 08:37:58 pm »
0
rocznik 95 :)
rocka słucham od dziecka, pomimo krótszych przerw spowodowanych fascynacją jakimiś popularnymi wykonawcami w podstawówce (jakoś nie umiałam wtedy określić swojego gustu muzycznego, późniejsze lata mnie ukształtowały :lol:)  to raczej rock zawsze był ze mną, a przynajmniej Rammstein i Metallica.  W sumie wszystko dzięki bratu. Kazał mi rozpoznawać piosenki, które grał na gitarze itp.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2012, 08:43:31 pm wysłana przez CookieMonster169 »

Offline Berry

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • I'm on the Nightrain
  • Respect: +69
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #642 dnia: Czerwca 29, 2012, 09:50:03 pm »
0
Rocznik '91 ;) Właściwie to nie wiem jak poznałam Gunsów. Kojarzyłam wcześniej, ale wydaje mi się, że tak na serio zaczęłam ich słuchać jak znalazłam płytę u brata na kompie. Praktycznie odkąd "nawróciłam się" na muzykę rockową/punk (6 klasa szkoły podstawowej) to Gunsi zawsze byli wysoko na mojej playliście. Rodzice do dzisiaj ledwo kojarzą kto to -,-  Podobnie jak wszelkie inne zespoły, które rodzicom powinny być dobrze znane, a nie są. To częściej ja ich próbuję zapoznać z muzyką ich czasów niż oni mnie ;p


Skąd ja to znam. Moi rodzice Gunsów akurat lubią i kojarzą (mają szczęście, bo zabiłabym :D). No ale żeby nie kojarzyć "Dream on" Aerosmith, albo "Stairway to heaven" (co się tyczy mojej mamy  :facepalm: )?!

A co do zmiany programowej to też sobie współczuję Alien haha :) Nie mam pojęcia co im w niej nie pasuje, że mi ciągle coś zmieniają.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #643 dnia: Czerwca 29, 2012, 10:12:35 pm »
0
Skąd ja to znam. Moi rodzice Gunsów akurat lubią i kojarzą (mają szczęście, bo zabiłabym :D). No ale żeby nie kojarzyć "Dream on" Aerosmith, albo "Stairway to heaven" (co się tyczy mojej mamy  :facepalm: )?!
Moi często mają tak, że jak im puszczę jakiś utwór to kojarzą (no, z Gunsami raczej kiepsko, ale właśnie Aerosmith czy Led Zeppelin to już tak), ale jak mówię coś to na początku słyszę "a kto to?". Na szczęście o Gunsach i Motley teraz wiedzą więcej bo ich wyedukowałam, Sebastiana Bacha również kojarzą na zasadzie "kto to".

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #644 dnia: Czerwca 29, 2012, 11:06:57 pm »
0
Widzę, że jestem w tej najliczniejszej grupie wiekowej na forum :) Ja z rocznika '94 i mam to szczęście, że odkąd sięgam pamięcią to słyszę dźwięki Metalliki, Aerosmith, AC/DC, Deep Purple, Black Sabbath,The  Rolling Stones i oczywiście GnR  ;)  Zawdzięczam to mojemu rodzeństwu, szczególnie siostrze, która jest sporo ode mnie starsza i to głównie od niej przejmowałam niektóre preferencje. Nie wiadomo skąd i od kiedy w moim domu jest płyta Use your Illusion II i to od niej zaczęła się moja szczególna fascynacja Gunsami, a dokładniej mówiąc to od Don't Cry w wersji z II. Nadal moim ulubionym zespołem jest Guns n' Roses, ogólnie to mam dosyć wąski zakres muzyki, której słucham, ale ostatnimi czasy lubię też mocniejsze brzmienia  ;)


Not in this lifetime

 

prosba do wszystkich BIOLOGÓW z forum

Zaczęty przez whatashame

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4542
Ostatnia wiadomość Stycznia 13, 2010, 09:23:26 pm
wysłana przez Slither