Ankieta

Zaznacz ile masz lat:

0-12
0 (0%)
13-15
0 (0%)
16-18
9 (11.7%)
19-21
9 (11.7%)
22-24
10 (13%)
25-27
20 (26%)
28-30
3 (3.9%)
31-33
3 (3.9%)
34-36
7 (9.1%)
37-39
4 (5.2%)
40-42
5 (6.5%)
43-45
5 (6.5%)
46 - 48
2 (2.6%)
więcej
0 (0%)

Głosów w sumie: 73

Autor Wątek: Wiek fanów GN'R na forum  (Przeczytany 298761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #510 dnia: Grudnia 30, 2011, 08:16:48 pm »
0
Tak właściwie jak chodzę do 2 klasy gim. to Gunsami interesują się może 2 osoby na całe dwie klasy. ;///

Znam to uczucie.  :'( U mnie klasa 36 osób i nikt nie słucha takiej muzyki. Przynajmniej nikt się nie "deklaruje".  :/

I najgorsze jest to, że taką muzykę jaką grają Gunsi, nazywają szajstwem, a nawet nie słuchali. -.-' :facepalm:

Offline Recit69

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • The 13th Caesar
  • Respect: +21
    • Cradle Of Filth Poland
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #511 dnia: Stycznia 02, 2012, 09:25:08 pm »
0
Ja nie chodziłem do gimnazjum (ostatni rocznik, ha!) i jako jedyny w klasie słuchałem Slayer, Cradle Of Filth, Morbid Angel i także Gunsów oczywiście. Ale jakie to ma znaczenie? Mój najlepszy kumpel słuchał Rammsteina, a kumpela jakiegoś disco. I co, miałem nastawić "Reign in Blood" i pociachać najpierw ją, a potem nawrócić jego? Nie. To byli i są świetni ludzie.

Poza tym nie przesadzajcie z tym poczuciem odtrącenia, Gunsi to jest muzyka taka jak Dżon Bą Żowi czy jakieś tam Coldpley, żadna ekskluzywna nisza tylko lajtowe granie z Radia Zet. A że go mniej niż jakichś innych rzeczy to naturalne - po prostu piosenki są za długie i już trochę pokryte kurzem ;)

Niech Axl ruszy tyłek i nagra z kolegami jakiś porządny album (nie klopsa jak ChD) to i fanów przybędzie. I nawet przestaną mówić o tym zespole "cover band".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2012, 09:28:47 pm wysłana przez Recit69 »

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #512 dnia: Stycznia 03, 2012, 07:35:42 pm »
0
za parę dni 15 :radocha:
a w moim przypadku jeśli chodzi i zainteresowanie gunsami w moim gimnazjum wystarczy, że powiem/napiszę jedno magiczne zdanie:
mieszkam w małej miejscowości.

rocka, takiego rocka jak gunsi właśnie to słucham w sumie tylko ja.
reszta słucha jakiegoś chorego rapu/hip-hopu typu peja, pezet etc., czy reggae i jaraja się bednarkiem i chodza w rasta-czapach i takich gadżetach do szkoły..
pare osób słucha ROCKA (o gnr może dwie-trzy słyszały), ale dla nich to wszystko w czym słychac choć urywek giraty to rock, nawet Jonas Brothers [what the hell?!]
na dodatek takie osoby słuchają wtedy wszystkiego. pop, "rock", hip hop etc.
znam nawet osoby, które nie potrafia odpowiedzieć na pytanie: jakiego rodzaju muzyki słuchasz?
w sumie to jestem uważana w szkole za "oryginalna i odważną" chociaz ja sie tak w zadnym stopniu nie czuję, gdyż dla mnie jakas bandamka przy spodniach, na głowie, męska koszula w kratę, t-shirt po kuznie/tacie i trampki to nic nadzwyczajnego..
hahahaha, ostatnio nawet sprawiłam sobie takie typowo slashowe spodnie. jak ze skóry. gdy przyszłam do szkoły to było grubo :D
nikt by sie pewnie w takich nie pokazal ;)
dodam tylko, że cała moja fascynacja rockiem, wiedza na jego temat to czego słucham - do tego wszystkiego doszłam sama.

nie słucham tego bo to jest "popularne, fajne czy modne". poprostu to jest to co kocham. nie siedzę na necie ucząc się wikipedii na pamięć i oglądając na siłe koncerty czy filmiki GNR czy innych kapel, bo to nie sprawia mi przyjemności -takie usilne dowiedzenie się czegoś, żeby zaszpanować-, wszystko co wiem wyszło jakoś w praktyce, ale zawsze zaczynało się od muzyki :)
na dodatek nie mam przy kompie głośników (zepsuły się) od ponad roku więc gdy tylko dorwę jakiegoś kompa z głośnikami i internetem odrazu zatapiam się w ponad 2 godzinnych koncertach... nie mam tego wszystkiego ot, tak na wyciągnięcie ręki, to jest dla mnie prawdziwy rarytas.
jedynie czasem obejrzę coś na telefonie, ale jakość tam taka,że nawet twarzy dokładnie nie widać :)
pozdrawiam :kwiatek:

Offline Recit69

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • The 13th Caesar
  • Respect: +21
    • Cradle Of Filth Poland
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #513 dnia: Stycznia 04, 2012, 11:11:08 am »
0

znam nawet osoby, które nie potrafia odpowiedzieć na pytanie: jakiego rodzaju muzyki słuchasz?
Wiesz, ja też nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Wydaje mi się, że rozsądni ludzie słuchają po prostu swojej uwielbionej muzyki, a szufladki zostawiają oszołomom i dziennikarzynom.

Ale gratuluję podejścia :) W tym wszystkim najważniejsze jest to, aby być sobą, a nie wpisywać się w schemat bo "co ludzie powiedzą"  :P  Fajnie, że Ci się to udaje :)  Pozdrowienia :)

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #514 dnia: Stycznia 06, 2012, 07:15:16 pm »
0
Z tym rodzajem muzyki było w 100% dosłownie! :D
Moja znajoma przy takich pytaniach zmienia temat.
Może się wstydzi tego czego słucha(nie czaje dlaczego bo każdy ma swój gust), albo niczego nie słucha (what the hell?!).
Nie no w sumie nie ogarniam jak można nie słuchać muzyki...
Ale to już takie moje brednie, never mind, dziękuję podwójnie za to, że chciało Ci się moje wywody czytać  :wub:
aaa, no apropo "co ludzie powiedzą", to jeśli teleportuję się już do jakiegoś miasta to się jakoś swoboniej czuję, bo NA WSI to jest katastrofa. Chociaż jeden plus, że ludzie Cię jakoś zapamiętują i kojarzą Cię z danym stylem.. Ale śmiesyz mnie, że ludzie na bandamke na głowie reagują hipis albo samuraj  :lol: cóż, taki los.
Peace & Rock  8)

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #515 dnia: Stycznia 07, 2012, 11:01:21 pm »
0
Doskonale znam to uczucie. Co prawda nowej klasy nie mam ale nieraz mamy coś opowiedziec o muzyce czy zainteresowaniach i kiedy wymieniam Axl Rose to oni o co kaman ?!  :facepalm: double :facepalm:

Ale ja oczywiscie nie chcę się przenosic do miasta ze względu na tą "akceptacje". Nie, nie.. Rzecz jasna, mam zamiar się wyrwać z tej dziury, ale to raczej w celach samorealizacji :P
oj, uwierz takiego ubawu jak z wiesniakami, którzy serio słuchają tego tomasza od cztery osiemnastki, czyli disco polo mnie rozpolo, napewno nie masz :D ubieram koszulkę z AC/DC i ktoś do mnie podchodzi i się pyta: "gdzie może kupic taką koszulkę z acedece bo to podobno fajny film" a ja what the hell is going on?! :facepalm:

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #516 dnia: Stycznia 07, 2012, 11:31:50 pm »
0
Doskonale znam to uczucie. Co prawda nowej klasy nie mam ale nieraz mamy coś opowiedziec o muzyce czy zainteresowaniach i kiedy wymieniam Axl Rose to oni o co kaman ?!  :facepalm: double :facepalm:

Ale ja oczywiscie nie chcę się przenosic do miasta ze względu na tą "akceptacje". Nie, nie.. Rzecz jasna, mam zamiar się wyrwać z tej dziury, ale to raczej w celach samorealizacji :P
oj, uwierz takiego ubawu jak z wiesniakami, którzy serio słuchają tego tomasza od cztery osiemnastki, czyli disco polo mnie rozpolo, napewno nie masz :D ubieram koszulkę z AC/DC i ktoś do mnie podchodzi i się pyta: "gdzie może kupic taką koszulkę z acedece bo to podobno fajny film" a ja what the hell is going on?! :facepalm:

Haha. Film ?? Ja nie moge. hahaha.  :lol:
Moja szkoła to gimnzjum i liceum. W gimnazjum rzadko sie spotyka osoby, które by nosiły takie koszulki, ale są takie osoby, w liceum raczej częściej. :P
Ale ja kompletnie nie rozumiem jak komuś może się podobac disco polo, szanuje ale kurde nie rozumiem.  :facepalm:

Offline Nadiaa

  • Patience
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #517 dnia: Stycznia 07, 2012, 11:39:37 pm »
0
Przy disco polo można się świetnie bawić  :radocha:
Nie słucham, ale jak się włączy na imprezie to wszyscy tańczą

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #518 dnia: Stycznia 07, 2012, 11:59:24 pm »
0
Ehm ehm dawno tutaj nie padły, żadne cyferki świadczące o wieku ;)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #519 dnia: Stycznia 08, 2012, 12:01:53 am »
0
najważniejsze jest to, że mój przedział nie zmieni się przez kolejne dwa lata.hehehehehe
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline gun20

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #520 dnia: Stycznia 08, 2012, 12:12:08 am »
0
pewnie niebawem się pojawią, ale ja jeszcze chciałabym dorzucić swoje 3 grosze :D
Bricked, zazdroszczę Ci tego, że jesteś niepowtarzalna w swojej szkole :D Ja niestety byłamw w moim gimnazjum takim zwykłym szaraczkiem jak wszyscy, i tak samo nie wiedziałam kim jest Axl Rose(teraz sie dziwie :D), AC/DC, Metallica(coś tam słyszałam tylko) itp. Lubiłam tylko Nirvane, ale to i tak dobrze. Reszta to był vivowy chłam, który słuchałam bo nie chciało mi się szukać dobrej muzyki w internecie. szkoda, że nie można cofnąc czasu i przenieść się kilka lat wstecz i też być  oryginalnym :D.  dopiero kiedy poznałam gunsów, coś we mnie się zmieniło i juz nigdy nie wrócę do tego czego kiedyś słuchałam i robiłam. bo  jeszcze niedawno sama tańczyłam na dyskotekach przy disco polo :D

Offline bricked

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 421
  • Płeć: Kobieta
  • Fuck. Oops!
  • Respect: +64
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #521 dnia: Stycznia 08, 2012, 12:17:10 am »
0
Hmmm.... może ja założę nowy temat o akceptacji w środowisku naszego stylu bo tutaj racja, robimy offtop.

EDIT:
http://gunsnroses.com.pl/forum/hyde-park/akceptacja-gustu-muzycznegostylu-w-codziennym-srodowisku/
zapraszam do kontynuacjiiii :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2012, 12:21:52 am wysłana przez bricked »

Offline gaudencja666

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #522 dnia: Stycznia 27, 2012, 04:54:44 pm »
0


  No ja mam latek 16, samych Gunsów poznałam dzięki znajomym i temu, że to tu, to tam mi się obijali o uszy, że tak się wyrażę. Tak ogólnie, to najczęściej słucham polskiego punku (dzięki starszemu rodzeństwu poznałam jakieś pseudo punkowe zespoły już w podstawówce, teraz słucham np. The Billa, Włochatego), ale nie pogardzę Ozzym, Ironami, a Mansona wielbię. Wiecie, myślę że jest teraz wiele osób, które tak ja ja wolą trochę starszą niekomercyjną muzykę, która jest o czymś i jest czymś grana, a nie robiona cała na kompie.
"Pie*dol ten świat, bo to on jest właśnie piekłem..."

"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach."

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #523 dnia: Stycznia 27, 2012, 05:50:22 pm »
0
nom, gunsi wydawali płyty na waflach a miksowali w garnku wrzucając nagrane na chlebie ścieżki. poza tym muzyka elektroniczna to nie do końca klikanie w komputerze, poznaj bliżej jak to się robi i sama zobaczysz że to też instrumenty.

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4
Odp: Wiek fanów Gn'R na forum
« Odpowiedź #524 dnia: Stycznia 27, 2012, 06:22:12 pm »
0
Chciałbym być tak niekomercyjny żeby sprzedać 90 mln płyt  ;]

 

prosba do wszystkich BIOLOGÓW z forum

Zaczęty przez whatashame

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4545
Ostatnia wiadomość Stycznia 13, 2010, 09:23:26 pm
wysłana przez Slither