Autor Wątek: Typy kobiet ;)  (Przeczytany 223598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #450 dnia: Grudnia 10, 2006, 05:33:03 pm »
0
Z tym spóźnialstwem kobiet, to chyba jest taki stereotyp. Nie przypominam sobie takiej sytuacji, zebym się kiedykolwiek spóźniła na jakieś umówione spotkanie, zawsze jestem znacznie wcześniej, tak samo jest z moimi koleżankami. Nie wiem, może to my jesteśmy jakieś nietypowe, albo wręcz niekobiece, ale nie spóźniamy się :) Wśród moich kolezanek jest tylko jedna, która spóżnia się zawsze i wszedzie, ale ona naczytała się za dużo książek feministycznych, więc traktujemy z przymruzeniem oka te jej dziwne zachowania :]

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #451 dnia: Grudnia 10, 2006, 05:49:08 pm »
0
Wszyscy maja sklonnosci do spozniania sie, zarowno kobiety jak i mezczyzni. Tylko u mezczyzn to niewybaczalne :D a kobietom sie wybacza, bo to.. wlasnie moze taki stereotyp.. i dobrze jest :D
 

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #452 dnia: Grudnia 10, 2006, 06:48:27 pm »
0
Zgadzam się ze spóźnianiem - stereotyp :P To zależy od charakteru danej osoby, osobowości, a nie płci. Ja jestem punktualna, niektórzy nawet twierdzą, że za bardzo :ph34r:  

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #453 dnia: Grudnia 10, 2006, 07:26:48 pm »
0
Cytuj

Ostatnio zauważyłem,że nie lubię spóźnialskich.
Fatalna cecha, z którą należy walczyć ;) . Ja usilnie próbuję, ale chyba na razie nie zrobiłam znacznych postępów :unsure: .

Cytuj
Ty, ale spoznianie sie to jest tak naturalna cecha kobiet, jak wszystkie inne za ktore je kochamy biggrin.gif Trzeba sie przyzwyczaic biggrin.gif

Hmmm, nigdy nie traktowałam spóźnialstwa jako czegoś charakterystycznego dla kobiet i nie łączyłam tego ze stereotypowym zachowaniem płci żenskiej...  Swoją skłonność do spóźniania się uważam za cechę charakteru (niestety wadę), która wynika u mnie z roztargnienia i zwyczajnego zostawiania wszystkiego na ostatnią chwilę ;).

PS: Przez tą swoją wadę przeżyłam już kilka zabawnych "akcji". Jechałam na przykład na egzamin z literatury (zaręczam, ze nie był to błahy egzamin) autostopem hehe, żeby było śmieszniej, z przedstawicielem Czerwonego Krzyża :lol: . O swoich przygodach w trakcie tegorocznych praktyk nawet nie wspomnę ;) .
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2006, 07:34:48 pm wysłana przez rose84 »

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #454 dnia: Grudnia 10, 2006, 07:28:50 pm »
0
hehe ja też staram się być punktualna, ale jak się spóźnię nie ze swojej winy - bo np tramwaj mi zwiał, to zawsze informuję osobę z którą się umówiłam z pomocą telefonu :D. Jest to spóźnienie w granicach 10 minut, więc chyba nie jest ze mną aż tak źle. :)

Ale znam osoby, które spóźniają się zawsze przynajmniej godzine [ i to obojga płci] - dlatego umawiając się z nimi np na 19, lepiej powiedzieć, żeby byli o 18   - to wtedy są punktualnie ;-) trzeba mieć sposoby na spóźnialskich!

Co do stereotypów - to kobietom przypisywane są niekiedy niesłusznie różne cechy - np właśnie jak chodzi o spóźnmianie się, ale mi to w sumie aż tak nie przeszkadza, bo dzięki temu więcej się nam wybacza ;]


Cytuj
Nie lubię tez np. skłonności do kłótni np.
nienawidzę się kłócić ;] Dziwi mnie często, jak niektórzy wręcz uwielbiaja kłótnie  ze wszystkimi..i to o jakieś głupoty..;/


nowy nr gg : 12071320

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #455 dnia: Grudnia 10, 2006, 07:31:27 pm »
0
Cytuj
Hmmm, nigdy nie traktowałam spóźnialstwa jako czegoś charakterystycznego dla kobiet i nie łączyłam ze stereotypowym zachowaniem płci żenskiej...
Potraktuj to jako cos normalnego i od razu bedzie sie żyło latwiej :D

Cytuj
Co do stereotypów - to kobietom przypisywane są niekiedy niesłusznie różne cechy - np właśnie jak chodzi o spóźnmianie się, ale mi to w sumie aż tak nie przeszkadza, bo dzięki temu więcej się nam wybacza ;]
No wlasnie, trzeba korzystac z przywilejow bycia kobieta :D
A co do spozniania sie facetow... jak juz pisalem, to niedopuszczalne!

proszę nie pisać posta pod postem :). RQ
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2006, 07:48:45 pm wysłana przez RocketQueen »

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #456 dnia: Grudnia 10, 2006, 07:34:18 pm »
0
Cytuj
Ale znam osoby, które spóźniają się zawsze przynajmniej godzine [ i to obojga płci] - dlatego umawiając się z nimi np na 19, lepiej powiedzieć, żeby byli o 18   - to wtedy są punktualnie ;-) trzeba mieć sposoby na spóźnialskich!

 
Też tak robię :P Ale niestety jakoś nie zawsze to działa :(
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #457 dnia: Grudnia 10, 2006, 07:39:35 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Hmmm, nigdy nie traktowałam spóźnialstwa jako czegoś charakterystycznego dla kobiet i nie łączyłam ze stereotypowym zachowaniem płci żenskiej...
Potraktuj to jako cos normalnego i od razu bedzie sie żyło latwiej :D
Właśnie Twoje wypowiedzi zaskakująco mnie "uspokoiły" :D . Jednak obawiam się, czy mogę przyjąć bez wiekszych wyrzutów sumienia wersję, iż jest to zupełnie normalne dla kobiet...W każdym razie cieszę się, że nie tylko ja na  to "cierpię" :lol: .

Zwykle moje spóźnienia mieszczą się w granicach "przyzwoitości" (tzn. 15 min).
Usilnie pracuję nad sobą ;) .
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2006, 07:42:45 pm wysłana przez rose84 »

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #458 dnia: Grudnia 10, 2006, 07:55:59 pm »
0
Cytuj
Właśnie Twoje wypowiedzi zaskakująco mnie "uspokoiły" :D . Jednak obawiam się, czy mogę przyjąć bez wiekszych wyrzutów sumienia wersję, iż jest to zupełnie normalne dla kobiet...W każdym razie cieszę się, że nie tylko ja na  to "cierpię" :lol: .
Jasne ze nie tylko Ty :D Inna sprawa, czy Twoj facet jest/bedzie odpowiednio wyrozumialy zeby wybaczac to spoznialstwo :P
Rownouprawnienie jak najbardziej, ale fakty sa takie ze facet musi byc porzadny, a kobieta moze miec pelno zlych cech, a i tak wszystko jej bedzie wybaczone :D
Nie od dzis wiadomo, ze grzeczne dziewczynki pojda do raju, a niegrzeczne maja raj na ziemi...
 

BARSIK

  • Gość
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #459 dnia: Grudnia 10, 2006, 09:19:09 pm »
0
Cytuj
Nie od dzis wiadomo, ze grzeczne dziewczynki pojda do raju, a niegrzeczne maja raj na ziemi...
HEhe to dobre jest ...
--------------
Wole te niegrzeczne  ;)  

Offline akuku

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Respect: 0
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #460 dnia: Grudnia 10, 2006, 09:25:05 pm »
0
Cytuj
fakty sa takie ze facet musi byc porzadny, a kobieta moze miec pelno zlych cech, a i tak wszystko jej bedzie wybaczone
to się nazywa "opinia" B)  
Tear me down & break me I remain

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #461 dnia: Grudnia 11, 2006, 01:02:06 pm »
0
To się nazywa zła opinia. Dziewczyny sie nasłuchają takich rzeczy i potem uważają że tak jest. A tak nie jest. Może czasem tylko to tolerujemy dla świętego spokoju... ;)
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #462 dnia: Grudnia 11, 2006, 01:14:45 pm »
0
I mogą się czasem bardzo zdziwić,jeśli spotkają na swojej drodze kogoś,kto nie toleruje spóźnień. :ph34r: Tak,czy inaczej jest to wg mnie wada i to nie tylko kobieca,a skoro jest to wada <przynajmniej wg mnie> to powinno się spróbować to wyeliminować.

Jak? Nie odkładając wszystkiego na ostatnią chwilę chociażby. Wbrew pozorom to jest do zrobienia :)

Generalnie kobieta wg mnie powinna nie tylko wyglądać,ale przede wszystkim coś sobą reprezentować. Zainteresować sobą,a nie tym,co zewnętrzne. To,co na zewnątrz może być przecudne,ale z czasem wyblaknie,dlatego więcej uwagi poświęcam charakterowi.
 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #463 dnia: Grudnia 11, 2006, 01:44:32 pm »
0
"Każdy charakter ma inny ja nie jestem temu winny, więc albo nas słuchacie albo stąd spierdalacie..." jak rymował jeden z krakowskich hh składów, a tak na serio to problem w tym że "kobiecy charakterek" wychodzi na jaw dopiero po dłuższej znajomości kiedy jest już za późno na bezbolesny odwrót.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Typy kobiet ;)
« Odpowiedź #464 dnia: Grudnia 11, 2006, 01:56:40 pm »
0
Nie szukajcie idealow, bo idealow nie ma... Tak dokladnie patrzac na wszystkie plusy i minusy mozna cale zycie byc singlem  :blink:
Chociaz w sumie po mojej ex ja tez stawiam poprzeczke bardzo wysoko, z doswiadczeniem wymagania rosna :D
 

 

Szacunek do kobiet

Zaczęty przez slash16

Odpowiedzi: 92
Wyświetleń: 26154
Ostatnia wiadomość Listopada 22, 2009, 08:40:53 pm
wysłana przez Tiramisu