Autor Wątek: Typy facetów :P  (Przeczytany 206039 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #825 dnia: Stycznia 06, 2010, 11:14:07 am »
0
Ja też widzę sporo prawdy. Tyle,że ... jak przyjdzie co do czego,to i tak wybierzecie chama,który będzie miał was za nic w nadziei,że się zmieni,a faceta,który będzie Was szanował olejecie,bo jest przewidywalny,a przewidywalność jest nudna,nutka emocji się przydaje ;)
Da dziś kwiaty,albo da w twarz(choćby emocjonalnie)? Fascynujące ;)
Sad but true.

A Dr. House się cieszy  :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2010, 11:23:39 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #826 dnia: Stycznia 06, 2010, 11:19:15 am »
0
Otóż to.
Kobiety szybko sie nudzą. Ale co zrobic, trzeba im dorównać kroku, a nie zostawac w tyle i sie poddac...

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #827 dnia: Stycznia 06, 2010, 11:25:15 am »
0
Trzeba wybrać kobietę,która wie,czego chce;) Są takie? :P
Teoretycznie wiemy,jak postępować z kobietami,ale... kobiety nie wiedzą,jak postępować same ze sobą,często w ogóle nie mają do siebie szacunku niestety i wybierają,jak wybierają. A szkoda.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #829 dnia: Stycznia 06, 2010, 12:02:42 pm »
0

Męska censored traktuje związek po partnersku - a interpretuje to w następujący sposób:
- Żadnych kwiatów bez okazji.
- Żadnego płacenia za kobietę w kinie czy restauracji.
- Żadnego przepuszczania kobiety w drzwiach czy odsuwania jej krzesła.

Prawdziwy facet wie, że bycie dżentelmenem nigdy nie wychodzi z mody.


Tak, niestety doswiadczylam kiedys teorii o zachowaniu faceta w odpowiedzi na kobieca walke o rownouprawnienie. Mianowicie "plac za swoja herbate, bo przeciez walczycie o rowne prawa", "po co kupowac kwiatki, skoro i tak zaraz zwiedna ?", "nie znam miasta, wiec moze Ty mnie odprowadzisz na przystanek, bo przeciez na taksowke nie wydam ani grosza"...
Kiedys bedac z kolega na kawie zdarzyla mi sie dziwna sytuacja. Prosimy o rachunek (do zaplacenia okolo 16 zl), ja w zwiazku, ze nie traktuje tego jako randki chce zaplacic naleznaosc za siebie, podczas gdy on kategorycznie odmawia i wyjmuje portfel...Wyjal i zaczal ostentacyjnie liczyc drobne....Minelo jakies 10 min, po czym ja place kelnerowi, a on wciska mi 8 zl do reki  :???: Zdarzylo mi sie takie cos tylko raz, ale biorac pod uwage, ze facet "staral sie" nieudolnie kiedys o moje wzgledy, zapadlo mi to w pamiec. Tego typu zachowanie u facetow zyjacych juz na wlasny rachunek, zarabiajacych i majacych gruuubo ponad nascie lat, jest po prostu w zlym tonie. Najczesciej sa przegrani juz na starcie i to nie ze wzgledu na to, ze nie potrafimy same uregulowac rachunku za swe zamowienie i szukamy sponsoringu, ale po prostu dlatego, ze niektore zachowania sa wpisane w tzw. dobre maniery.

 :)

Bo wiecie co jest u faceta najwazniejsze ? - facet powinien miec klase  :). A w tym miesci sie szacunek wzgledem kobiety, wyrazony w przytoczonych roznych przykladach dobrego wychowania.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #830 dnia: Stycznia 06, 2010, 12:05:52 pm »
0
"nie znam miasta, wiec moze Ty mnie odprowadzisz na przystanek, bo przeciez na taksowke nie wydam ani grosza"...

Tera już mam GPS-a  :P ;) :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #831 dnia: Stycznia 06, 2010, 12:07:48 pm »
0
"nie znam miasta, wiec moze Ty mnie odprowadzisz na przystanek, bo przeciez na taksowke nie wydam ani grosza"...

Tera już mam GPS-a  :P ;) :D


gupek :* :D

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #832 dnia: Stycznia 06, 2010, 12:26:10 pm »
0
 :o Wiesz,co się tu dzieje,jak mnie ktoś obraża? :P mawier Ci powie  :P

Z tym płaceniem to faktycznie przegięcie. Jak ma kasę i chce zapłacić,nawet jeśli to nie jest randka,a dziewczyna się zgadza,to niech wyciąga szybko kasę.Płacenie za kogoś nie zobowiązuje wg mnie do niczego. Przecież może być tak,że raz zapłaci jedno,raz drugie,nawet jeśli to są relacje typowo koleżeńskie. Korona nikomu chyba z głowy nie spadnie ;) Choć osobiście głupio bym się czuł,gdyby kobieta za mnie płaciła.
Co do przepuszczania - są takie kobiety,które za nic w świecie nie dają się przepuścić. A ja mam czas  :P

« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2010, 12:29:23 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #833 dnia: Stycznia 06, 2010, 12:57:34 pm »
0
No właśnie ja tego nie potrafię ogarnąć. Dlaczego Wy się niekiedy tak upieracie przy tym, żeby za Was nie płacić? Przecież jak wydam te 15 zł za kawę czy na kino, to korona mi z głowy nie spadnie. Chyba, że dla Was zapłata to jakiś znak zobowiązujący do czegoś :)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #834 dnia: Stycznia 06, 2010, 01:51:05 pm »
0
Pamiętam jak kiedyś poszedłem do Imaxa z moją dziewczyną i jeszcze jedną przyjaciółką. Idę do kasy, a tam bilety po 30 zł. No i (mój błąd) nie 90 zł, więc musiałem zapłacić tylko za moją laskę. Strasznie mi wtedy było głupio....
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #835 dnia: Stycznia 06, 2010, 05:26:21 pm »
0
Trzeba wybrać kobietę,która wie,czego chce;) Są takie? :P

a wczoraj na shoucie mi mowiles ze zle kobiety wybieram... jak ja wlasnie takie wybieram ktore wiedza czego chca :D

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #836 dnia: Stycznia 06, 2010, 05:28:27 pm »
0
Rebel: Ale jak wybierasz kobietę,która chce mercedesa,a Ciebie stać na najwyżej na syrenkę po tuningu,to wiesz :P
Kobieta jest taka,jak jej facet pozwala ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #837 dnia: Stycznia 06, 2010, 06:40:53 pm »
0
Wypraszam sobie, stac mnie na W211, a ze go nie mam... wiem, powinienem kupic, moje zycie by sie odmienilo :rolleyes:
Ja też widzę sporo prawdy. Tyle,że ... jak przyjdzie co do czego,to i tak wybierzecie chama,który będzie miał was za nic (...)

Wracajac do tego posta... Powiedzcie mi jak to jest, kazdy w pewnym momencie swojego zycia dochodzi do takiego wniosku, ze kobieta i tak wybrala chama, a mnie zostawila bo bylem dobrym chlopakiem itd., to dlaczego nadal kazdy powtarza te bledy, dlaczego nastepnym razem tez kazdy stara sie byc dobry? Po co?

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #838 dnia: Stycznia 06, 2010, 06:54:36 pm »
0
Bo nawet jakbyś był chamem to i tak pojawi się jeszcze większy cham. Ewentualnie jak Ty zaczniesz być chamski, to ona wtedy zacznie lubić i doceniać tych kulturalnych. Nie przywykłeś jeszcze?:)

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #839 dnia: Stycznia 06, 2010, 06:56:48 pm »
0
REBEL: Nigdy bym nie chciała być z chamem ( są u mnie w "rodzinie" dwa męskie chamy, którzy dokładnie wiedzą co o nich sądzę ), z mężczyzną który jest "zły" a ja jestem taka wspaniała że "och i ach" i na pewno dzięki mnie zmieni się na lepsze.
Każdy z ex był inny, ale mieli wspólny mianownik ( oprócz tego że byli mężczyznami ): każdy z nich "kończył" związek nagle, ot tak sobie. Bez rozmowy, przedstawienia sprawy i powodu dlaczego tak a nie inaczej. Jeden po prostu przestał się do mnie odzywać, drugi zdradził mnie z najlepszą przyjaciółką ( byliśmy bardzo długo ze sobą, zaręczeni itd. staraliśmy się o dziecko ). Ostatni że się tak wyrażę latał jak kot z pęcherzem, było "och i ach" i nagle finito. Bez żadnego "przepraszam". Po prostu nie wrócił do domu, zadzwonił, powiedział swoje i masz kasę w Ramonesce na bilet.
Chyba zainwestuję w testy i wykrywacz kłamstwa, jeśli kiedykolwiek spotka mnie niewątpliwy zaszczyt bycia w związku.
Żeby nie było, nie jestem naiwna i łatwowierna. I nie traktuję ludzi jak zabawki i jednodniowe zachcianki.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2010, 07:01:59 pm wysłana przez Claudia Bloodyrose »

 

Typy kobiet ;)

Zaczęty przez Solid Shake

Odpowiedzi: 1273
Wyświetleń: 223448
Ostatnia wiadomość Stycznia 30, 2013, 07:33:51 pm
wysłana przez Zqyx