Autor Wątek: Typy facetów :P  (Przeczytany 205947 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #600 dnia: Grudnia 25, 2007, 10:30:11 pm »
0
ten sarkastyczny i drwiący wyjdzie Ci kiedyś "bokiem" :D ale bywa wesoło :p

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #601 dnia: Grudnia 26, 2007, 10:07:36 am »
0
Hmm... Większość o wyglądzie a może coś o cechach charakteru? Jakie typy?  Misiaczki-przylepy zgadzające się w każdym zdaniu z tym co wy mówicie i robicie, czy tacy którzy potrafią czasem niezgodzić się z waszą teorią na jakiś temat, czasem huknąć i opieprzyć (a potem przytulić i przeprosić)? A może jacyś zupełnie inni?

Mi decydowanie podobają się faceci pewni siebie czasami nawet narcystyczni , ale na dłuższa metę to bardzo męczące.
Więc jaki powinien by ten idealny..na pewno inteligentny, z poczuciem humoru, znający własną wartość, nie bojący się wyzwań,tolerancyjny, o rozbudowanym światopoglądzie. I żebym miała świadomość, że znajdę w nim oparcie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2007, 06:17:45 pm wysłana przez Panna Nikt »

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #602 dnia: Grudnia 26, 2007, 10:44:09 am »
0
Hmm... Większość o wyglądzie a może coś o cechach charakteru? Jakie typy?  Misiaczki-przylepy zgadzające się w każdym zdaniu z tym co wy mówicie i robicie, czy tacy którzy potrafią czasem niezgodzić się z waszą teorią na jakiś temat, czasem huknąć i opieprzyć (a potem przytulić i przeprosić)? A może jacyś zupełnie inni?

Misiaczkom, którym trzeba „mamusiować” mówię zdecydowane NIE :ph34r:
Facet idealny to facet zdecydowany, odpowiedzialny, który wie, czego chce, potrafi o to walczyć i ponosić konsekwencje swoich czynów. Posiadający własne zdanie, którego potrafi głośno bronić, ale równocześnie szanujący zdanie innych i potrafiący pójść na kompromis. Facet, który potrafi naprawić cieknący kran i zająć się dzieckiem. Taki, który będzie wiedział, kiedy powinien być czuły, a kiedy lepszą metodą będzie "za włosy i do jaskini" ;)  I przede wszystkim z ogromnym poczuciem humoru, a do tego koniecznie bardzo silny psychicznie, żeby wytrzymał z taką furiatką, jak ja :)
Ale tak to tylko w Erze... ;)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #603 dnia: Grudnia 26, 2007, 11:39:18 am »
0
Chyba żadna kobieta nie lubi misiaczków. Nie widzę sensu, żeby robić za mamę takiemu :???: Poza tym, nawet, jeśli mężczyznom wydaje się, że kobieta nie znosi sprzeciwu z ich strony, to faktycznie ona ceni sobie, że on ma swoje zdanie, potrafi czasem tupnąć nogą i postawić na swoim. Wydaje mi się, że wbrew stereotypom, kobiety nie lubią pantoflarzy, "tak kochanie", "jak sobie życzysz kochanie", "masz rację kochanie", "zrobimy jak uważasz kochanie".  Jak dla mnie to w odstawkę idą też megalomani, egocentrycy i tacy, którzy wyśmiewają/ośmieszają kobiety w towarzystwie.

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #604 dnia: Grudnia 26, 2007, 06:26:06 pm »
0
ten sarkastyczny i drwiący wyjdzie Ci kiedyś "bokiem" :D

Ależ ja nie chcę się z takim żenić, bo jestem trochę podobna do tego opisu, więc raczej byśmy z sobą nie wytrzymali. Ja po prostu do takich wzdycham i za takimi - hm - szaleję ;)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #605 dnia: Grudnia 26, 2007, 06:29:59 pm »
0
Ależ ja nie chcę się z takim żenić

Lepiej z nikim się nie żeń... jak już to wyjdź za mąż, to chyba byłoby lepsze dla Ciebie :D

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #606 dnia: Grudnia 26, 2007, 06:36:01 pm »
0
jak już to wyjdź za mąż, to chyba byłoby lepsze dla Ciebie :D

Masz rację :lol: Dopiero teraz zauważyłam swoją pomyłkę ;) Ale zapewniam, że nie mam zamiaru się i żenić, i wychodzić za mąż ;)

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #607 dnia: Grudnia 26, 2007, 07:28:07 pm »
0
ten sarkastyczny i drwiący wyjdzie Ci kiedyś "bokiem" :D

Ależ ja nie chcę się z takim żenić, bo jestem trochę podobna do tego opisu, więc raczej byśmy z sobą nie wytrzymali. Ja po prostu do takich wzdycham i za takimi - hm - szaleję ;)

ale jak się zbierze dwoje złośliwców to jest booooooosssssssssssko :D :D :D serio ;]

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #608 dnia: Grudnia 27, 2007, 12:34:29 am »
0
Jakie typy?

Musi być ironiczny, ale inteligentny. Sarkastyczny i drwiący. Z błyskiem w oku i podnoszącą się brwią.
Tacy mi się podobają, ech :rolleyes:

haha...prawie mój ideał  :D ale jak wiadomo wszem i wobec "prawie" robi wielką różnicę ;) ogromnie ważne jest dla mnie podobne poczucie humoru (jeśli nie potrafimy się śmieć z tego samego, facet odpada), dystans do siebie i cierpliwość do mnie ;] (potrzeba jej duuużo)  niesamowicie istotne jest to, aby mężczyzna miał swoje zdanie jednocześnie posiadając umiejętność przyznawania się do błędów ;) ja preferuję inteligentnych świrów, którzy pod pancerzem swojego męskiego ego skrywają serce z czekolady, które można stopić kilkoma czułymi słówkami  ;) aaaa...jeszcze jedno! kobiety nie lubią tych wiecznie użalających się nad sobą... ;)

ps: a tak w ogóle to ja się nie znam, bo za każdym razem wybieram inaczej  :sorcerer:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2007, 12:39:09 am wysłana przez rose84 »

Offline Buick_Makane

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
  • I'm reckless...
  • Respect: 0
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #609 dnia: Marca 11, 2008, 07:05:12 pm »
0
Więc na początek wygląd. Oj tu różnie bywa. Ogólnie mam trzy typy:
1. Sebastian Bach, Gunsi, Motley Crue itd. czyli długie, najlepiej natapirowane włosy(preferuję te jasne kolory), kolczyki, jakieś wisiorki na szyi, mnóstwo bransoletek, oczojebne kolory, skórzana kurtka i koniecznie te piękne, okrągłe okulary przeciwsłoneczne!
2.Typowe punki. Jakieś czerwone irokezy, koszulki ze znakami anarchii, spodnie w glanach i agrafki w uszach.
3. A la Marilyn Manson. Tacy tajemniczy i niebezpieczni a przy tym tacy seksowni...

Charakterek raczej preferuję jeden. Diabelnie inteligentni z dziwnymi skłonnościami do bycia niebezpiecznymi. Do tego szczerzy, spontaniczni, odważni, tacy z mottem życiowym ,,żyj szybko umieraj młodo,,. Mmm... To jest to ^^
Takie życie nigdy mi nie przeszkadzało

Wiem jak przetrwać, bo to płynie prosto z serca

Prowadzę lekkomyślne życie i nie potrzebuję twojej rady
 Prowadzę lekkomyślne życie i wiesz, że to moja jedyna wa

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #610 dnia: Marca 11, 2008, 07:18:08 pm »
0
To się chyba nie kwalifikuje :P ;]

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
  • Respect: +3
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #611 dnia: Marca 11, 2008, 07:19:36 pm »
0
A ja się poniekąd kwalifikuje :D Szczególnie jeżeli uznać moje chore opcje z nożami, maczetami, siekierami i inną bronią białą xD
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #612 dnia: Marca 11, 2008, 08:08:35 pm »
0
Tak czytam sobie o tych waszych ideałach i się zastanawiam czy przewidujecie jakieś wady u tych waszych stanowczych, inteligentnych punków z poczuciem humoru i skłonnością do autodestrukcji, mających przy okazji smykałkę do naprawiania RTV i AGD oraz opiekowania sie dziećmi. Wydaje mi się, ze ideał powinien mieć wady, bo wieczne wielbienie go może być męczące, no nie? Ale pewnie i tak wiecie o tych wadach - że muszą być - prawda?

jedno jest pewne: ( a przynajmniej tak mi się wydaje ) nie próbujcie być lepsze od mamy swojego faceta. To szkodzi :)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #613 dnia: Marca 11, 2008, 08:46:35 pm »
0
Wydaje mi się, ze ideał powinien mieć wady, bo wieczne wielbienie go może być męczące, no nie?Wydaje mi się, ze ideał powinien mieć wady, bo wieczne wielbienie go może być męczące, no nie?
Ideał nie może mieć wad - gdyby je miał, nie byłby ideałem... Na szczęście ideałów nie ma :D

Cytuj
jedno jest pewne: ( a przynajmniej tak mi się wydaje ) nie próbujcie być lepsze od mamy swojego faceta. To szkodzi :)
Jeżeli mężczyzna szuka w kobiecie/narzeczonej/żonie swojej mamusi albo jej ulepszonej wersji, to IMO jest biednym frajerem ;) Ale, of course, mogę się mylić - w każdym razie, ja jestem absolutnym zaprzeczeniem matki mojego faceta, pomimo to jesteśmy razem już prawie 13 lat :)

A jeśli chodzi o wady - wszyscy je mamy, czyż nie? :) Cały problem polega tylko na tym, czy jesteśmy w stanie zaakceptować wady naszej "drugiej połówki" ;)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline saga9

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 457
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Typy facetów :P
« Odpowiedź #614 dnia: Marca 11, 2008, 10:00:33 pm »
0
Zawsze zwracałam uwagę na facetów,którzy byli pewni siebie, przystojni i ...zwariowani. Strasznie mnie denerwowali, a jednocześnie przyciągali.
Typ buntownika, którego będę mogła " okiełznac".   ;) :D tak było... I znalazłam takiego.  :radocha:

 

Typy kobiet ;)

Zaczęty przez Solid Shake

Odpowiedzi: 1273
Wyświetleń: 223412
Ostatnia wiadomość Stycznia 30, 2013, 07:33:51 pm
wysłana przez Zqyx