Autor Wątek: Typy facetów :P  (Przeczytany 205949 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Typy facetów :P
« Odpowiedź #435 dnia: Grudnia 24, 2006, 02:48:41 pm »
0
Ja wole facetów szczupłych :)
http://adorocinema.cidadeinternet.com.br/p...hnny-depp01.jpg
maluuutki :D
A z kolei on jest słodki :D Giovanni Ribisi
http://www.annsumma.com/celeb/Giovanni_Ribisi.jpg
http://members.aol.com/oneill21rf/RABISI.gif
poproszę takiego po choinką :D

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline fuhgawz

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: 0
    • http://
Typy facetów :P
« Odpowiedź #436 dnia: Grudnia 25, 2006, 02:08:45 pm »
0
lekko przy kości-czemu nie?:)potwierdzam nawet myśl,że ludzie "trochę więksi" są milsi-znam kilka takich osób i to sie sprawdza;)
"....The child is grown
 the dream is gone......
         I have become  
                     comfortably numb..."

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Typy facetów :P
« Odpowiedź #437 dnia: Grudnia 25, 2006, 03:56:39 pm »
0
Nie mam nic przeciwko facetom szczupłym czy lekko przy kości. To jest mi obojętne.
Dla mnie ważne, żeby muzyki normalnej słuchał, bo nie wyobrażam sobie siebie u boku technomana czy zwolennika disco polo.

 

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Typy facetów :P
« Odpowiedź #438 dnia: Grudnia 25, 2006, 04:31:16 pm »
0
Cytuj
Nie mam nic przeciwko facetom szczupłym czy lekko przy kości. To jest mi obojętne.
Dla mnie ważne, żeby muzyki normalnej słuchał, bo nie wyobrażam sobie siebie u boku technomana czy zwolennika disco polo.
Ja też sobie nie wyobrażam choć mam wielu kolegów którzy słuchają techno. Wszystko zależy od charakteru. Techniaże zazwyczaj nie są szurnięci a ja jestem i to nie pasi  :lol: U  nich ważne jest żeby komuś łomot spuścić a ja wariactwo trochę inaczej pojmuję. Poza tym nie są tolerancyjni a tego bardzo nie lubię. (Na szczęście koledzy są w tym wyjątkami :) )

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Typy facetów :P
« Odpowiedź #439 dnia: Grudnia 25, 2006, 04:38:57 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Nie mam nic przeciwko facetom szczupłym czy lekko przy kości. To jest mi obojętne.
Dla mnie ważne, żeby muzyki normalnej słuchał, bo nie wyobrażam sobie siebie u boku technomana czy zwolennika disco polo.
Ja też sobie nie wyobrażam choć mam wielu kolegów którzy słuchają techno. Wszystko zależy od charakteru. Techniaże zazwyczaj nie są szurnięci a ja jestem i to nie pasi  :lol: U  nich ważne jest żeby komuś łomot spuścić a ja wariactwo trochę inaczej pojmuję. Poza tym nie są tolerancyjni a tego bardzo nie lubię. (Na szczęście koledzy są w tym wyjątkami :) )
Mnie nawet nie chodzi o to - muzyka w moim życiu jest bardzo ważna i nie wiem, o czym ja bym z "takim" rozmawiała. Dwa kompletnie różne światy i nawet pogląd, że "przeciwieństwa się przyciągają" tu nie jest prawdziwy.  

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Typy facetów :P
« Odpowiedź #440 dnia: Grudnia 25, 2006, 05:16:29 pm »
0
Nicholas Cage może nie jest przystojny, ale musicie przyznać, że ma cudowne oczy. No i dobry aktor :)
No i jeszcze ten pan :D  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 05:30:05 pm wysłana przez katarynka »

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Typy facetów :P
« Odpowiedź #441 dnia: Grudnia 25, 2006, 05:31:36 pm »
0
Cytuj
Dla mnie ważne, żeby muzyki normalnej słuchał, bo nie wyobrażam sobie siebie u boku technomana czy zwolennika disco polo.
Ja lubię disco polo i się do tego absolutnie przyznaję :D

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Typy facetów :P
« Odpowiedź #442 dnia: Grudnia 25, 2006, 05:33:34 pm »
0
Viggo Mortensen bardzo mi się podoba.
Po prostu ma on coś w sobie co mnie do niego przyciąga ;)
A tu on wygląda bosko  :P  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 05:43:24 pm wysłana przez kala »

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Typy facetów :P
« Odpowiedź #443 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:03:04 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Nie mam nic przeciwko facetom szczupłym czy lekko przy kości. To jest mi obojętne.
Dla mnie ważne, żeby muzyki normalnej słuchał, bo nie wyobrażam sobie siebie u boku technomana czy zwolennika disco polo.
Ja też sobie nie wyobrażam choć mam wielu kolegów którzy słuchają techno. Wszystko zależy od charakteru. Techniaże zazwyczaj nie są szurnięci a ja jestem i to nie pasi  :lol: U  nich ważne jest żeby komuś łomot spuścić a ja wariactwo trochę inaczej pojmuję. Poza tym nie są tolerancyjni a tego bardzo nie lubię. (Na szczęście koledzy są w tym wyjątkami :) )
Mnie nawet nie chodzi o to - muzyka w moim życiu jest bardzo ważna i nie wiem, o czym ja bym z "takim" rozmawiała. Dwa kompletnie różne światy i nawet pogląd, że "przeciwieństwa się przyciągają" tu nie jest prawdziwy.
Dla mnie muzyka jest bardzo ważna sam gram na gitarzę. Jednakże świat nie kończy się na muzyce i są również inne tematy do rozmowy ;) Muzyka zawsze niesie za sobą odmienny światopogląd ale nie powinna dzielić. Myślę że nawet inny sposób postrzegania świata nie musiał by tak dzielić. Zawsze można rozmawiać o tej właśnie odmienności. Sama jednak nie próbowałam swoich sił w związku z techniażem i jakoś nie zamierzam :D  

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Typy facetów :P
« Odpowiedź #444 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:14:47 pm »
0
Cytuj
komentarze?
 

 to jest fajne.I super,ze wreszcie cos takiego sie pojawiło skoro w pokrewnym temacie   dominuje  skape bikini :D  

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Typy facetów :P
« Odpowiedź #445 dnia: Grudnia 26, 2006, 08:19:32 am »
0
Cytuj
Ja lubię disco polo i się do tego absolutnie przyznaję :D
<joke>
To by wyjaśniało dlaczego tak lubisz VR :D
</joke>

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Typy facetów :P
« Odpowiedź #446 dnia: Grudnia 26, 2006, 11:14:14 am »
0
Cytuj
Cytuj
Dla mnie ważne, żeby muzyki normalnej słuchał, bo nie wyobrażam sobie siebie u boku technomana czy zwolennika disco polo.
Ja lubię disco polo i się do tego absolutnie przyznaję :D
Ja też się otwarcie przyznaję do słuchania i czczenia polskiej sceny chodnikowej. Zenek Martyniuk na prezydenta. Dziwią mnie komentarze niektórych użytkowniczek. Klasyfikowanie ludzi w oparciu o rodzaj muzyki jakiej słuchają to strasznie zaściankowe zachowanie... Skład płytoteki nie świadczy o światopoglądzie właściciela. Tyle mam do powiedzenia na ten temat.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Typy facetów :P
« Odpowiedź #447 dnia: Grudnia 26, 2006, 11:57:31 am »
0
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Dla mnie ważne, żeby muzyki normalnej słuchał, bo nie wyobrażam sobie siebie u boku technomana czy zwolennika disco polo.
Ja lubię disco polo i się do tego absolutnie przyznaję :D
Ja też się otwarcie przyznaję do słuchania i czczenia polskiej sceny chodnikowej. Zenek Martyniuk na prezydenta. Dziwią mnie komentarze niektórych użytkowniczek. Klasyfikowanie ludzi w oparciu o rodzaj muzyki jakiej słuchają to strasznie zaściankowe zachowanie... Skład płytoteki nie świadczy o światopoglądzie właściciela. Tyle mam do powiedzenia na ten temat.
Strasznie nie lubię stereotypów jednakże ze słuchaną muzyką wiąże się światopogląd. Dlatego napisałam że nie na muzyce świat się kończy jednakże jest ona dla mnie niezmiernie ważna. ;)  

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Typy facetów :P
« Odpowiedź #448 dnia: Grudnia 26, 2006, 01:43:37 pm »
0
Cytuj
Nicholas Cage może nie jest przystojny, ale musicie przyznać, że ma cudowne oczy. No i dobry aktor :)
No i jeszcze ten pan :D

 uwielbiam Nicolasa Cage'a, jest świętnym aktorem.. a czy nie a przystojny?? Mi się podoba z wyglądu, a oczy ma kapitalne - takie hm szczere spojrzenie - nie wiem jak to nazwać ;] . Bardzo mi się podobał w filmie "Lot Skazańców", który widziałam chyba ze 20 razy.. pozatym wczoraj 2 filmy równocześnie  leciały w tv z Cage'm :)


 


nowy nr gg : 12071320

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Typy facetów :P
« Odpowiedź #449 dnia: Grudnia 26, 2006, 08:32:18 pm »
0
A mi się jakoś pan  Nicolas  nie podoba i bardzo nie lubie filmów z jego udziałem , omijam je szerokim łukiem :D
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

 

Typy kobiet ;)

Zaczęty przez Solid Shake

Odpowiedzi: 1273
Wyświetleń: 223412
Ostatnia wiadomość Stycznia 30, 2013, 07:33:51 pm
wysłana przez Zqyx