Autor Wątek: Typy facetów :P  (Przeczytany 206014 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline motyl5150

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 194
  • Płeć: Kobieta
  • ree rre re
  • Respect: 0
Typy facetów :P
« Odpowiedź #255 dnia: Lipca 08, 2006, 10:30:39 pm »
0
Cytuj
Tak z perspektywy patrząc to wydaje mi się że wszystko się zmienia... Najpierw człowiek daje czadu i takiego d®ucha sobie szuka albo na abarot :) albo jest spokojny i szuka spokojnego a potem w między  czasie coś się stanie że następuje zachwyt nad jakimś złym duchem. Myślę że do pewnego czasu aż młody człek nie przeżyje tego co mu pisane nie  jest w stanie określić jakiegoś konkretnego typu ukochanego/ej z to przychodzi potem.
A tak żartem między nami to mi została z przed 15 lat taka słabość  i ciągąta do ryżych, bladych, himerycznych  wymoczków :P  chociaż wykrystalizowało mi się że lubię androgenicznych facetów i całkiem kobiece laski
taaaaaaaaa.... ciekawe  ;)  ;)  ;)  
...inspiracją umiesz być?

Solid Shake

  • Gość
Typy facetów :P
« Odpowiedź #256 dnia: Lipca 09, 2006, 12:07:22 am »
0
eee wy baby dziwne jesteście, przed chwilą rozmawiałem ze znajomą o
(jakoś tak) tym że one mają " the organs you wish to have but you don't" :] i ona dziwiła się czemu facetom biust się podoba :P

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Typy facetów :P
« Odpowiedź #257 dnia: Lipca 09, 2006, 02:57:29 am »
0
Cytuj
ona dziwiła się czemu facetom biust się podoba :P
No bo to dziwne! :P
My 'to' mamy na codzień i dla nas naprawdę nie ma w tym nic niezwykłego czy zachwycającego... po prostu... są ;)


A co do MissMurder, całkowicie się  z nią zgadzam. Witek Ty nas dołujesz, że nie znajdziemy takich, razem z Motylem twierdzicie, że z nim wytrzymać się nie da. Taaa zależy kto. My na przykład mamy dziwne ciągoty do takich charakterków właśnie... coż poradzić... Nie wiem jak my się z takim specyficznym gustem odnalazłyśmy :P Jakoś mało znam osób podzielających nasze zdanie... Ja sama mam taki charakter, że... ach szkoda gadać. Pewnie byśmy się z Axlem pozabijali. I o to chodzi :) Prawda, że nielogiczne? :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2006, 03:01:57 am wysłana przez CzarnaWdowa »


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline motyl5150

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 194
  • Płeć: Kobieta
  • ree rre re
  • Respect: 0
Typy facetów :P
« Odpowiedź #258 dnia: Lipca 09, 2006, 05:23:38 pm »
0
Cytuj
Prawda, że nielogiczne? :P
nie noooo.... coś w tym jest  :P  :P  :P  nie ma róży bez ognia  ;)  wybacz że cię doluje  :)  
...inspiracją umiesz być?

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Typy facetów :P
« Odpowiedź #259 dnia: Lipca 09, 2006, 06:51:59 pm »
0
ze mną to raczej Axl by nie wytrzymał. ja jestem STRASZNA :P kłócę się o byle co - dosłownie. dlatego z moim chłopakiem kłótnie sa 24/24 :P On mi ciągle mówi : jeszcze raz taka poważna kłótnia a koniec, nie wytrzymam.... jaaaassssneee z milion razy już tak mówił... ( nie no 2 ale co tam :P)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Typy facetów :P
« Odpowiedź #260 dnia: Lipca 10, 2006, 01:22:49 pm »
0
Myślę,że to proste mianowicie-młodzi ludzie raczej potrzebują zabawy poprostu się wyszaleć za młodu i to się najzwyczajniej przekłada na dobór partnera.Chcę się bawić-szukam wesołka,chcę stateczności w życiu-szukam stoika i na te obydwie fazy przychodzi w życiu pora.Są wyjątki,ale one tylko potwierdzają regułę <_< Sam tak miałem oczywiście,chociaż z tą różnicą,że na uspokojenie mojego życia wpływ miały kłopoty :unsure: ...,ale tak widocznie miało być
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline karaluch

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Respect: 0
Typy facetów :P
« Odpowiedź #261 dnia: Lipca 10, 2006, 03:16:52 pm »
0
a to ja sie tez wypowiem, skoro Asia juz taki temat zalozyla to nie omieszkam ;d

lubie wysokich (jak sie ma 187zm wzrostu to czasem ciezko z takimi;P), zielonookich, szatynow, z jednodniowym zarostem, szczuplych (dla kontrastu ze mna), z duzymi ustami, sympatycznych, otwartych, prawdomownych i z poczuciem humoru. reszta jest nie wazna! slowem moj typ -> moj K.!

dodam, ze co do tego zarostu, uuuuwielbiam sie ocierac o niego, tzn o brode mojego K. az do tego stopnia, ze biedny wykonczony chlopaczek, kupil mi papier scierny. ;d sympatycznie ;d

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Typy facetów :P
« Odpowiedź #262 dnia: Lipca 10, 2006, 06:14:08 pm »
0
Duffowa wykaczysz go tymi kłótniami...

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Typy facetów :P
« Odpowiedź #263 dnia: Lipca 10, 2006, 06:16:41 pm »
0
Cytuj
Duffowa wykaczysz go tymi kłótniami...
a to niby moja wina ? :P wczoraj już Go wykończyłam... ale zmienił zdnaie na szczęście (swoje :P) też z niego diabełek :P

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Typy facetów :P
« Odpowiedź #264 dnia: Lipca 10, 2006, 09:14:32 pm »
0
Hmmm... Fecet jak dla mnie musi byc przede wszystkim meski, czyli zaden metroseksualny po solarce. I niech ma jakis nielad na glowie, zaden zel! Jak juz wspominaly przedmowczynie- wysoki (>180). Dlaczego? Lubie poczuc sie taka malutka w meskich ramionach! :D Niech slucha tej samej muzyki, zebysmy mogli chodzic razem na imprezy i dyskutowac o niej. Nie wyobrazam sobie chodzenia z Nim na jakies dyskoteki z techno w roli glownej (i podobnymi gatunkami- nie znam sie na tych odmianach). Poza tym dowcipny i szalony. Facet, ktory nie boi sie robic pokreconch i zwariowanych rzeczy typu skok ze spadochronem. Niech bedzie naturalny i nie robi dziwnej miny jak dziewczynie sie beknie po pyfku (to taki sam czlowiek jak On) :D No co tam jeszcze... jak cos mi sie jeszcze nasunie do glowy do napisze. :)

Offline Mr_Richie

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: +1
Typy facetów :P
« Odpowiedź #265 dnia: Lipca 10, 2006, 09:38:59 pm »
0
Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi kobitki i nachodzi mnie tylko jedno pytanie: Dlaczego tak malo dziewczyn ma podobne poglady?(w naszym pieknym kraju)...  Gunsom gratulujemy muzyki, naszym forumowiczkom gratulujemy gustu :]

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Typy facetów :P
« Odpowiedź #266 dnia: Lipca 10, 2006, 11:59:24 pm »
0
Cytuj
Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi kobitki i nachodzi mnie tylko jedno pytanie: Dlaczego tak malo dziewczyn ma podobne poglady?(w naszym pieknym kraju)...
Ale o które poglądy Ci konkretnie chodzi? :D My się tylko zgadzamy co do tego, że ma być anty-metroseksualny, najlepiej wysoki i żeby słuchał rocka. A tak to jesteśmy podzielone na przeciwne obozy mianowicie wielbicielki Nice Boys VS. wielbicielki Naughty Boys :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2006, 12:00:01 am wysłana przez CzarnaWdowa »


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Typy facetów :P
« Odpowiedź #267 dnia: Lipca 11, 2006, 08:51:39 pm »
0
Cytuj
Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi kobitki i nachodzi mnie tylko jedno pytanie: Dlaczego tak malo dziewczyn ma podobne poglady?(w naszym pieknym kraju)...
Nie przejmuj się, to się zmienia ;) Dziewczyny coraz bardziej cenią u facetów inteligencję i naturalność niż solarkę i sztuczność :) Tylko w Polsce(ogółem biorąc) ten proces zachodzi baaaardzo powoli...Ale poczekaj hmmm...20 lat i lalusie pójdą z torbami :D  

Solid Shake

  • Gość
Typy facetów :P
« Odpowiedź #268 dnia: Lipca 11, 2006, 09:04:47 pm »
0
Cytuj
Dziewczyny coraz bardziej cenią u facetów inteligencję i naturalność niż solarkę i sztuczność :)
i will only say this-mój kuzyn z usa przyjechal-cały wydepilowany, solara siłka itp-7 dni w tygodniu i każdego z inną się bawi-so sad :P

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Typy facetów :P
« Odpowiedź #269 dnia: Lipca 11, 2006, 09:08:27 pm »
0
Cytuj

i will only say this-mój kuzyn z usa przyjechal-cały wydepilowany, solara siłka itp-7 dni w tygodniu i każdego z inną się bawi-so sad :P
<depresja>

 

Typy kobiet ;)

Zaczęty przez Solid Shake

Odpowiedzi: 1273
Wyświetleń: 223420
Ostatnia wiadomość Stycznia 30, 2013, 07:33:51 pm
wysłana przez Zqyx