Autor Wątek: Typy facetów :P  (Przeczytany 206029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Typy facetów :P
« Odpowiedź #225 dnia: Lipca 02, 2006, 07:26:24 pm »
0
Moim zdaniem nie każdy facet to świnia , niestety bardzo często baby są gorsze od facetów :D
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Typy facetów :P
« Odpowiedź #226 dnia: Lipca 02, 2006, 07:28:54 pm »
0
No właśnie. Czasem kobiety są gorsze niż faceci. No, ale obiektywnie muszę stwierdzić, że wśród facetów zdarzają się - nazwijmy ich - dziwne osobniki.  

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Typy facetów :P
« Odpowiedź #227 dnia: Lipca 02, 2006, 07:30:40 pm »
0
Cytuj
Moim zdaniem nie każdy facet to świnia , niestety bardzo często baby są gorsze od facetów :D
Bo to oni nas do tego prowokują

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Typy facetów :P
« Odpowiedź #228 dnia: Lipca 02, 2006, 07:50:08 pm »
0
ale bzdura ;) :P my nikogo nie prowujemy...

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Typy facetów :P
« Odpowiedź #229 dnia: Lipca 02, 2006, 08:04:01 pm »
0
Jak to mawia moja córunia"chłopaki robaki,dziewczyny maliny" i tego proszę się trzymać.

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
Typy facetów :P
« Odpowiedź #230 dnia: Lipca 03, 2006, 09:19:13 am »
0
A ja apeluje o trzymanie się tematu rozmowy, który brzmi "Typy facetów", a nie dlaczego facet to świnia a kobieta żmija.  

Offline PollyVelOre

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Typy facetów :P
« Odpowiedź #231 dnia: Lipca 03, 2006, 03:22:18 pm »
0
Looy bo taka prawda: "Facet to śwoinia" :D:D:D:D (mam bana?:D)



Powoli się domagasz, ale na Twoje szczęscie nie naruszyłaś jeszcze regulaminu, więc nie mam formalnych podstaw nawet do "wręczenia" upomnienia - Looy

-----------------------------------------------------------------------------------------
Coś Ty taki zasadniczy.. Przecież piszę na temat, a temat jest o facetach:P


nie pisz posta pod postem. upomnienie punktowe - Looy


Nie wiem dlaczego ale jakoś podnieca mnie perspektywa tego, że dostaję jakieś upomnienie.. :P:P  :D  :D
 
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2006, 12:53:26 pm wysłana przez PollyVelOre »

Offline motyl5150

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 194
  • Płeć: Kobieta
  • ree rre re
  • Respect: 0
Typy facetów :P
« Odpowiedź #232 dnia: Lipca 06, 2006, 12:55:41 pm »
0
ajjj.... trochę na mnie tu wskoczyliście <_<  nie mówię że ma się nie bawić... bo naprawdę znam factów co nie piją, nie palą, świetnie grają na gitarzę, są pracowici, a nawet się uczą :)  :)  :)  :) buntownik.. jestem za delikatna na takich... nie chce żyć z facetem który sie nie myję, śmierdzi od niego wódą fajkami, przeklina i nic nie robi tylko się BUNTUJĘ.... tacy to ciągle sie klócą... i mają na bakier z prawem  <_<  <_<  <_<  a ja za bardzo takie rzeczy przezywam... super mózg???? hmmmm...ja się nie boję :D  ludzię mnie wlaśnie tak nazywają...bo sama jestem malym kujonkiem ;) a ja kocham facetów ktorzy potrafią pomóc nawet w nauce  :P  buntowników jest pelno... takich jak ja kocham nie jest wiele  :)  :)  :)  ja naprzyklad powiem szcerze: z facetem typu Axl, Slash, czy Duff - czyli takim brudnym rockmenem, w życiu nie będe... to ja już wolę lekarza, czy prawnika   ;)  ;)  ;) aby sluchal rocka, zabieral mnie na koncerty, wyglupial ię ze mną... i kochal nad zycie... ale nie wiem jak serducho wybierze..moze nagle pokocham brudnego rockmna   :P  hehe...
...inspiracją umiesz być?

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Typy facetów :P
« Odpowiedź #233 dnia: Lipca 06, 2006, 09:43:39 pm »
0
Cytuj
ajjj.... trochę na mnie tu wskoczyliście <_<  nie mówię że ma się nie bawić... bo naprawdę znam factów co nie piją, nie palą, świetnie grają na gitarzę, są pracowici, a nawet się uczą :)  :)  :)  :) buntownik.. jestem za delikatna na takich... nie chce żyć z facetem który sie nie myję, śmierdzi od niego wódą fajkami, przeklina i nic nie robi tylko się BUNTUJĘ.... tacy to ciągle sie klócą... i mają na bakier z prawem  <_<  <_<  <_<  a ja za bardzo takie rzeczy przezywam... super mózg???? hmmmm...ja się nie boję :D  ludzię mnie wlaśnie tak nazywają...bo sama jestem malym kujonkiem ;) a ja kocham facetów ktorzy potrafią pomóc nawet w nauce  :P  buntowników jest pelno... takich jak ja kocham nie jest wiele  :)  :)  :)  ja naprzyklad powiem szcerze: z facetem typu Axl, Slash, czy Duff - czyli takim brudnym rockmenem, w życiu nie będe... to ja już wolę lekarza, czy prawnika   ;)  ;)  ;) aby sluchal rocka, zabieral mnie na koncerty, wyglupial ię ze mną... i kochal nad zycie... ale nie wiem jak serducho wybierze..moze nagle pokocham brudnego rockmna   :P  hehe...
Masz fajne(oryginalne)zdanie na ten temat-znam osobiście ludzi(facetów)będących dziś niemal w całkowitej ascezie.Po przemianie życiowej lub z wyboru...

Pozdrawiam
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Typy facetów :P
« Odpowiedź #234 dnia: Lipca 06, 2006, 11:50:07 pm »
0
ja byc z wyboru ;] zero palenia picia i cos tam grywam na gitarze... sprzatam...naprawiam / robie rozne rzeczy... goruje... z nauka roznie bywa... ale to wszystko z wyboru... tylko nie wiem czemu w zyciu jak mowie ze nie pije to robi to takie wydarzenie -> przeciez to chyba nic nie samowitego jak facet nie pije itd...

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Typy facetów :P
« Odpowiedź #235 dnia: Lipca 06, 2006, 11:53:50 pm »
0
Mam pytanie: dlaczego w prawie każdym zdaniu podkreślasz, że jak zbuntowany i rockman to odrazu brudny?? A co to ma do higieny przepraszam bardzo??? Ja tam po prostu kocham takich męskich, szorstkich facetów i co poradzę? ;) I to tych korzystających z mydła... No nie mogę, co ona z tym brudem no?! Ale się czepiłam... :P O co Ci chodzi?! :P Proszę o wyjaśnienie ;) Peace!


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Typy facetów :P
« Odpowiedź #236 dnia: Lipca 06, 2006, 11:54:46 pm »
0
Cytuj
ja byc z wyboru ;] zero palenia picia i cos tam grywam na gitarze... sprzatam...naprawiam / robie rozne rzeczy... goruje... z nauka roznie bywa... ale to wszystko z wyboru... tylko nie wiem czemu w zyciu jak mowie ze nie pije to robi to takie wydarzenie -> przeciez to chyba nic nie samowitego jak facet nie pije itd...
na własnej skórze przekonałem się że jednak tak...  

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Typy facetów :P
« Odpowiedź #237 dnia: Lipca 07, 2006, 12:12:56 am »
0
To ja się podzielę moimi „wymaganiami”, co do wyglądu to mam dwa warunki: po pierwsze no wolałabym, żeby mimo wszystko nie był niższy ode mnie (czyli od 1,74 wzwyż heh) a po drugie musi mieć w sobie to coś co spowoduje, że zwrócę na niego uwagę. Trudno to dokładnie określić, czasem jest to coś w spojrzeniu, a czasem w tonie głosu. I nie ważne czy będzie miał długie włosy czy krótkie, oczy niebieskie czy brązowe, wystarczy, że będzie to coś i już się nie mogę oprzeć;)
Co do charakteru to nie chciałabym jakiegoś szaleńca ani też jakiegoś wyjątkowego nudziarza. Szalenie ważne jest poczucie humoru. Moje jest dość specyficzne a moja wyobraźnia tak rozbudowana, że niektórzy dziwnie czasem na mnie patrzą po moich hasłach. Jeśli będzie potrafił mnie rozśmieszyć to już bardzo duużo. A moje żarty z czasem i tak załapie. Druga sprawa, nie może być zbyt zaborczy bo jak poczuję, że się duszę to uciekam od  razu. Zazdrości trochę musi być dla zdrowia ale też nie przesadnie bo już jednego detektywa miałam i nie polecam hehe. Najważniejsze jest żeby mnie szanował, ufał mi i kochał nad życie.
A z rzeczy bardziej praktycznych to jeszcze:
1.jak w tv jest mecz to oglądam mecz i nic mnie nie interesuje innego wtedy (prawie) więc jak lubi mecze to super a jak nie to też nieszkodzi bo i tak dwa telewizory będziemy mieć
2.musi rozumieć, że jesteśmy razem, ale czasem dla zdrowia trzeba sobie wyjść osobno, ja z kumpelami, on z kumplami i spokój, żeby nie było, że ja chcę gdzieś wyjść a on będzie narzekał że coś tam coś tam
3.jak jem lubię czytać albo oglądać tv, jedzenie to nie czas na rozmowy, zwłaszcza te poważne  B)
A i strasznie nie lubię takich sierot, które kompletnie nie wiedzą co w życiu robić, facet to musi być facet a nie jakaś popierdółka ( jak się to pisze?) a i niech szaleje za mną a co!
ale się rozpisałam :ph34r:
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2006, 12:25:12 am wysłana przez lania »

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Typy facetów :P
« Odpowiedź #238 dnia: Lipca 07, 2006, 12:13:00 am »
0
Krelke w obecnym świecie  (Polsce) jesteś chodzącym skarbem dla kobiety - tak mi się wydaje :] możesz to traktować jako komplement ale ja poprostu stwierdzam fakt :P ja na szczęście mam swój skarb, potrzebny mi sejf bo.. no żeby nie uciekł :P :P :P

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Typy facetów :P
« Odpowiedź #239 dnia: Lipca 07, 2006, 12:17:37 am »
0
Duff... chyba przesadzaja dziewczyny z tym okresleniem skarb lub ideal na meza... bo z tego co zaobserwowalem to dziewczyny wybieraja jednak inny typ faceta...

 

Typy kobiet ;)

Zaczęty przez Solid Shake

Odpowiedzi: 1273
Wyświetleń: 223436
Ostatnia wiadomość Stycznia 30, 2013, 07:33:51 pm
wysłana przez Zqyx