Autor Wątek: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)  (Przeczytany 736394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4515 dnia: Lipca 17, 2018, 01:11:51 pm »
0
Koszulka kupiona w '98 gdy Francja została mistrzem świata.
20 lat później znowu Francja została mistrzem świata, a koszulka istnieje.
Przypadek?  :???:
Nie sądzę!
In Rock We Trust

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4516 dnia: Lipca 17, 2018, 01:23:50 pm »
+1
20 lat później znowu Francja została mistrzem świata, a koszulka istnieje.

a czy przypadkiem nie poczerniała przez ten czas?  :P Bo jeżeli tak to nie wierzę w przypadek  :D

§ 3. Rozpowszechnianie haseł [...] rasistowskich [...] będzie surowo karane. Zabrania się dyskryminacji innych osób ze względu na [...] pochodzenie i inne.

@Bluebird sądzę, że Twoja wypowiedź doskonale wpasowuje się w ten punkt regulaminu. Słowne ostrzeżenie.
/Canis
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2018, 08:24:22 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4517 dnia: Lipca 22, 2018, 10:31:48 am »
+1
że reprezentację, gdzie więcej niż połowa to czarni urodzeni w Afryce na poważnie nazywa się reprezentacją Francji.

Ok, czas na @Bluebird challenge!!!

Skład reprezentacji na mundial to 23 osoby. Więcej niż pół z 23 to 12. Nie będę sadystą - wymień dziesięciu reprezentantów Francji powołanych do tegorocznych MŚ, którzy nie urodzili się we Francji,  bądź terytorium zależnym Francji. Mówię o reprezentantach, nie ich rodzicach.

Powodzenia!

Dla ułatwienia podaję skład reprezentacji:

Bramkarze: Hugo Lloris, Steve Mandanda, Alphonse Areola.

Obrońcy: Adil Rami, Presnel Kimpembe, Raphael Varane, Samuel Umtiti, Benjamin Pavard, Djibril Sidibé, Benjamin Mendy, Lucas Hernandez.

Pomocnicy: Blaise Matuidi, N’Golo Kanté, Steven Nzonzi, Paul Pogba, Corentin Tolisso, Thomas Lemar.

Napastnicy: Kylian Mbappé, Antoine Griezmann, Olivier Giroud, Florian Thauvin, Ousmane Dembélé, Nabil Fekir.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4518 dnia: Lipca 22, 2018, 10:52:02 am »
0
akurat to ja wiem, że zostałem wprowadzony w błąd bo w między czasie dowiedziałem się, że większość z nich urodziła się we Francji.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4519 dnia: Lipca 22, 2018, 12:40:45 pm »
0
Pewnie podobnie jak masa ludzi. Ale fakty są w tym przypadku "bezlitosne".  ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4520 dnia: Lipca 22, 2018, 12:57:03 pm »
0
Fakty są też takie, że już 7 lat temu idąc ulicami Paryża byłem w znacznej mniejszości rasy białej. Przecież to jest oczywiste, że jeśli od tylu lat tam się osiedlają mieszkańcy Afryki i Bliskiego Wschodu, to ich dzieci będą się rodzić we Francji.

Od 1:20 polecam. Klasyk, nakręcony prawie 20 lat temu. Wtedy o Ameryce, dzisiaj śmiało można byłoby to podmienić na Francję.

https://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4521 dnia: Lipca 22, 2018, 03:04:33 pm »
+1
Ale fakty są w tym przypadku "bezlitosne".  ;)
Bez przesady z tym "bezlitosne". Fakty są faktami, ale ich korzenie dużo bardziej związane z tym państwami i regulacje prawne tego nie zmienią... no chyba, że któregoś z nich jeden z rodziców był z dziada, pradziada francuzem.

Offline Borusse

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
  • Respect: +167
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4522 dnia: Lipca 22, 2018, 03:18:29 pm »
+1
Bądź co bądź zachodnia Afryka była kolonią francuską i język francuski jest tam nadal używany, nie potrafię powiedzieć, jaki wpływ ma to na kulturę tych terenów czy mentalność ich mieszkańców, ale domyślam się, że jakiś na pewno.

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4523 dnia: Lipca 22, 2018, 07:04:08 pm »
0
Ma i to duży. Paradoksalnie te kraje zapatrzone są we Francję jak w obrazek.
In Rock We Trust

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4524 dnia: Lipca 24, 2018, 01:38:15 pm »
+4
Niektóre warny/ostrzeżenia powinny znaleźć się w Najach w kategorii "humor" :P
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4526 dnia: Sierpnia 05, 2018, 11:03:03 pm »
+2
Cytuj
To że go wysyłała po wodę w trakcie koncertu ukochanego zespołu - to jest tak typowo babskie, że każdy kto był w związku doświadczył czegoś podobnego co najmniej raz. Temat na zupełnie inną dyskusję
@Gnatek wszystko zależy od danej osoby, więc nie generalizuj proszę. Jeśli ja wiem, że dla mojego faceta coś jest ważne to nigdy nie próbuję skupić jego uwagi  na sobie ani "nie wysyłam po wodę" w kluczowym momencie. Raczej próbuję cieszyć się razem z nim tym co go fascynuje. Polecam wszystkim dziewczynom "wysyłającym po wodę" takie podejście, ileż przy tym razem jest radości :)
Nie jest to też domena jednej płci, ponieważ spotkałam się już z istnieniem mężczyzn, którzy byli zazdrośni o to, że dziewczyny mają jakieś pasje i z czystej złośliwości wyprowadziliby taką ze stadionu pod pretekstem przejścia się razem po piwo ;)
Reasumując, nie, to nie jest typowo "babskie". To po prostu charakter danej osoby.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4527 dnia: Sierpnia 11, 2018, 12:49:24 am »
0
W 2001 roku byłem po raz pierwszy z rodziną na wakacjach w okolicach Sejn, w 2006 roku po raz drugi i w tym roku po raz trzeci. Jak to w moim wypadku nie obyło się bez sentymentów.
- W 2001 roku płynęliśmy kajakami Czarną Hańczą i w pewnym momencie tam gdzieś w polu przy brzegu Hańczy stała starsza pani i sprzedawała płynącym jagodzianki i piwo Harnaś w niebieskiej puszce,
- w 2006 roku znowu płynęliśmy Hańczą i znowu była ta starsza pani i przy brzegu sprzedawała jagodzinki i piwo Harnaś w niebieskiej puszce,
-w 2018 roku znowu płynęliśmy Czarną Hańczą i znowu była ta starsza pani i sprzedwała jagodzianki, ale tego piwa Harnaś już nie sprzedawała, hm dziwne... czyżby cofnęli jej koncesję?

- W Sejnach przy Konsulacie Litewskim w 2001 roku była taka restauracja i tam można było zjeść obiad. Tam kelnerką była taka szczupła w czarnych prostych włosach i zwiewnej sukience dziewczyna, taka zakręcona nie pisała zamówień na kartce tylko zapamiętywała wszystko tak, że co chwile się pytała co dla kogo miało być (ale to, że ja chciałem hamburgera pamiętała i spojrzała na mnie i od razu do mnie podeszła), całkiem niedaleko był sklep rybny, pamiętam, że kupiliśmy tam dwa żywe sumy (niestey nie zdązyliśmy się długo nacieszyć nimi bo powrocie do bazy szybko je zabiliśmy), pływały one w takim wielkim akwarium.
- W 2006 roku znowu byliśmy w restauracji, ta fajna pani kelnerka już nie pracowała (sklepem rybnym nie zawrcałem sobie wtedy głowy, ale musiał być gdzie był).
- W 2018 roku znowu byliśmy w restauracji w tym kosulacie Litewskim na obiedzie. Tak przyglądałem się tym kelnerkom i zacząłem myślami wracać do 2001 roku, co się z nimi działo w tym 2001 roku kiedy ja tutaj jadłem obiad a dodam, że dwie wyglądały na niepełnoletnie. Zacząłem też wspomniać tą panią, która była kelnerką w 2001 roku i zacząłem się zastanawiać co się z nią teraz dzieje, jak się potoczyło jej życie po tym 2001 roku, gdzie ona teraz jest... pewnie nigdy się nie dowiem. Co zwróciło jeszcze moją uwagę u tych kelnerek obecnie, a mianowicie to, że dzisiejsza młodzież jest okropnie uzależniona od telefonów komórkowych za każdym razem gdy podchodziły do stolika i ktoś składał zamówienie one zamiast pisać to wyciągały telefon i pisały SMS-y i tak za każdym razem. A czy wyobrażacie sobie, że w tym 2001 roku kiedy ja byłem w podbnym wieku nie miałem nawet telefonu komórkowego. Tym razem nie uciekł mi z oczu ten sklep rybny, jest on nadal ze względów sentymentalnych wszedłem do niego, ale ten zbiornik gdzie pływały wtedy te żywe sumy był pusty, wyschnięty, wody nawet tam nie było.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2018, 12:51:56 am wysłana przez Bluebird »

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4528 dnia: Sierpnia 11, 2018, 08:16:05 am »
0
To oznaka końca demokracji w pisowskim reżimie. A te sumy poszły pod sąd, dostały karę śmierci. To znak, że sądy nie są wolne. Za rok pojedź tam i zrób pikiete!

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #4529 dnia: Sierpnia 11, 2018, 03:50:19 pm »
0
Sumy chodziły na manifestacje KOD-u, ale wtedy to my te sumy zabiliśmy.

 

Kącik majsterkowicza.

Zaczęty przez owsik

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6540
Ostatnia wiadomość Kwietnia 04, 2018, 08:56:56 pm
wysłana przez owsik