Autor Wątek: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)  (Przeczytany 743883 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3405 dnia: Kwietnia 01, 2013, 06:01:38 pm »
0
Podpisuję się pod tym, co napisał Wagon. Zima w kwietniu to zło. Zimo, idź być zimą gdzieś indziej. Będę narzekał na zimę. Jak komuś nie pasuje niech nie czyta. Proste.

Cały jeden dzień zimowy w tym kwietniu a już panika :P

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3406 dnia: Kwietnia 01, 2013, 06:03:17 pm »
0
Na ten moment 100% dni w kwietniu, to dni zimowe;)

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3407 dnia: Kwietnia 01, 2013, 06:06:16 pm »
0
A pal licho, że tylko jeden dzień. Ale mamy cały marzec ze śniegiem. I jak słyszę gadanie, że "w marcu jak w garncu" to mnie krew zalewa. Czyli mamy garniec ze śniegiem tak? To zazdroszczę niektórym diety. Musi być naprawdę dietetyczna.
Witek, ja wiem, że te prognozy długoterminowe to zwykłe bajki ale pamiętam, że tuż przed samymi świętami mówiono w niektórych serwisach jak to temperatura skoczy do góry i będzie wiosna na święta. A co mamy to sami widzimy. Co do Twojego linku to Ty mnie nie strasz, bo chyba bym się w końcu zastrzelił.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3408 dnia: Kwietnia 01, 2013, 06:14:47 pm »
0
Na ten moment 100% dni w kwietniu, to dni zimowe;)

1 pomiaru nie można brać do obliczania średniej nawet ;)

Offline SleepingSheep

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Respect: +376
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3409 dnia: Kwietnia 01, 2013, 06:15:54 pm »
0
W mojej miejscowości w marcu były ze 3-4 ciepłe dni. Wtedy też schowałam zimową kurtkę do szafy i wyciągnęłam płaszcz. Miałam nawet plany co do otwarcia sezonu na jazdę na rolkach. Nic z tego. Niedługo później, z powrotem wyjmowałam kurtkę, rękawiczki i szalik. Moje rolki będą musiały jeszcze trochę poczekać. :_: Aż trudno uwierzyć, że rok temu o tej porze normalnie śmigałam po parku.
And she's buying a stairway to heaven...

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3410 dnia: Kwietnia 01, 2013, 06:28:49 pm »
0
U mnie słoneczko i 10 stopni :) Wszystko topnieje.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3411 dnia: Kwietnia 01, 2013, 06:32:06 pm »
0
Ja jade pociagiem z Zar do Katowic i na razie najmniej sniegu bylo w okolicach Legnicy:)

Offline Roxy_

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +30
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3412 dnia: Kwietnia 01, 2013, 07:18:58 pm »
0
U mnie wszystko świeżo zasypane, ktoś nawet lepi pod oknem jakieś stwory ze śniegu. Nie mam już sił do tej pogody, od miesiąca planuję wybrać się na rolki i poznać lepiej miasto, a tu klops :(.

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3413 dnia: Kwietnia 01, 2013, 07:29:11 pm »
0
Warszawę najlepiej poznaje się na spacerach. Zapraszam :P

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3414 dnia: Kwietnia 01, 2013, 07:42:15 pm »
0
Cytuj
Ludzie czy Wy nie macie swojego życia, że przejmujecie się bohaterami jakichś bajek wyssanych z palca jakiegoś scenarzysty, bądź autora książki?
Ehe.
Żebyś wiedział.
Nie, nie mam swojego życia :rolleyes:
Wolę przejmować się tym, co autor wyssał sobie z palca i przelał na papier niż wiecznie myśleć o moich własnych problemach, bo gdyby nie to pewnie już dawno bym osiwiała. Nigdy nie przejęła Cię żadna książka? Ani żaden film? Nie wierzę, że tak jest. I możesz sobie głosić tę swoją filozofię o byciu na "nie", ale nie wierzę, że żadna wyssana z palca historia nigdy do Ciebie nie przemówiła.

Ciebie mega wkurza, że ktoś ma dość wiecznych narzekaczy? A mnie mega wkurza, że ktoś ocenia czy krytykuje kogoś przez wzgląd na to, czy ktoś spędza czas przy serialach i ile na to czasu przeznacza. Nie zgodzę się, że seriale to rozrywka niższych lotów, bo niejednokrotnie lepsze to niż filmy, przynajmniej trzyma określony poziom (określony w pilocie).
Może faktycznie nie odśnieżam, ale podejrzewam, że żaden facet w moim domu nie podałby mi łopaty do odśnieżania tylko sam ją wziął.
Posiadam psa i również przedzieram się przez śnieg, żeby pozwolić mu wyszaleć się na spacerze. Przemokły mi dziś buty i skarpety, prawdopodobnie dorobię się czegoś nieciekawego i to przed sobotą i gdyby nie Twój post nikt by się o tym nawet nie dowiedział, bo nigdy nie miałam zamiaru narzekać na pogodę za oknem.

Cytuj
Jeśli komuś się nie podoba marudzenie na zimę to znaczy, że pasuje mu przesiadywanie w ciepłym domku i nie ma zmartwień...
...
Wolałabym tego nie skomentować, a jednak... uwierz mi, że marzę o tym, aby przedłużająca się zima była moim jedynym problemem.
I tak samo jak Ty chciałabym już ubrać trampki, lekką kurtkę i pobiegać z psem po łące albo obserwować szczęśliwe bociany.
Ale ani Ty ani ja nie sprawimy, że śnieg stopnieje. Nawet jeśli oboje uznamy, że to co się dzieje to nienormalne. Nie zmienimy tego i możemy jedynie przeczekać.

Cieszę się z trzeciego sezonu "Gry o tron", bo w przeciwieństwie do wiosny, przyszedł na czas. I tak, będę sikać z radości po nogach, co poniedziałek.
(Tak wzięłam poprzednią wypowiedź do siebie przez wzgląd, że wczoraj (dla jaj) pisałam, że przejmuję się końcem "Californication" i cieszę się z początku "Gry o tron". Dziwnym trafem w pierwszej kolejności wymieniłeś seriale, które oglądam i o których wczoraj pisałam).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2013, 07:45:52 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3415 dnia: Kwietnia 01, 2013, 07:47:55 pm »
0
tl;dr ;)

Canis nie szalej tak :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3416 dnia: Kwietnia 01, 2013, 07:48:50 pm »
0
To Strefa Offtopica. Tu mogę! :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3417 dnia: Kwietnia 01, 2013, 08:02:56 pm »
+3
Canis... A może czas na to, żebyś się dowiedziała, że poza Tobą czy nawet innymi forumowiczami mam też innych znajomych i mogę sobie na nich ponarzekać? Nie tylko Ty piszesz/mówisz o tych serialach i uwierz znam większych, a przynajmniej denerwujących fanatyków tejże rozrywki. Nigdy nic nie miałem do seriali tym bardziej, że sam lubię je czasami obejrzeć dla rozluźnienia, rozrywki. Przestań brać wszystko do siebie :) Wbrew pozorom nie chce dla Ciebie źle i nie mam zamiaru Ci "dowalić" (teraz nawiązuje do tego co mi ostatnio zarzuciłaś, a co jest kompletną bzdurą).
No nie spodziewałem się takiej odpowiedzi z Twojej strony i bardzo mnie zaskoczyłaś. Ale przynajmniej przekonuję się, że jest prawdą co ludzie mówią, że nie warto jest wychylać się z poglądami, które mogą Ci się nie spodobać. Przykro mi, bo wcale nie miałem zamiaru swoją wypowiedzią atakować Ciebie, a zachowałaś się tak jakbym Ci zjechał pół rodziny. Wyraziłem tylko swoje zdanie. Zresztą nieważne. Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, bo mimo wszystko ja nic do Ciebie nie mam i nie rozumiem co tu się wydarzyło i czemu to zareagowałaś. Masz jakiś problem? :o Alleluja, oglądaj seriale i lep bałwany. Mi nic do tego.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3418 dnia: Kwietnia 01, 2013, 08:09:48 pm »
0
Po pierwsze, Ty też zareagowałeś nerwowo. Po drugie. To nie jest branie do siebie. To jest przedstawianie swojego punktu widzenia, tak samo ja Ty przedstawiłeś swój. A to, że mam emocjonalny sposób pisania? Ech trudno. Taka już jestem. Doskonale warsztat.
Czy mam jakiś problem? Tak. Mam ich całą masę. Wszyscy je mają. Niektórzy z zimą. Inni z serialami, a jeszcze inni z życiem w ogóle.
No i oczywiście cieszy mnie to, że masz innych znajomych poza mną i resztą forum.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #3419 dnia: Kwietnia 01, 2013, 08:13:14 pm »
0
jezu ludzie przestańcie pluć jadem podobno są święta i trzeba się cieszyć i być życzliwym :facepalm:
narzekajmy na co chcemy... jak temat narzekania nam się nie spodoba to opuśćmy posta i czytajmy następnego

 

Kącik majsterkowicza.

Zaczęty przez owsik

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6610
Ostatnia wiadomość Kwietnia 04, 2018, 08:56:56 pm
wysłana przez owsik