Autor Wątek: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)  (Przeczytany 739297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SSolid

  • Gość
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1230 dnia: Maja 21, 2008, 12:27:27 pm »
0
Wiedzieliście, że Wentworth Miller jest mieszanką rasową, a jego ojciec jest czarny?

http://www.filmfreakcentral.net/notes/wmillerinterview.htm - ciekawy wywiad.

http://www.youtube.com/watch?v=cYZyvxpsCjQ - a tę historię polecam wszystkim rasistom. W białej rodzinie przyszło na świat czarnoskóre dziecko, działo się to w RPA w czasach polityki apartheidu. Rodzice Sandry Laing popierali tę zbrodniczą politykę, nie wiedząc, że wśród ich przodków musiał być co najmniej jeden czarny, a wskutek przetasowań materiału genetycznego u ich córki ujawniły się "uśpione" u nich cechy tego przodka.




lubie takie idealistyczne p*****e. Najwiecej maja zawsze do powiedzenia Ci co z czarnymi niewiele wspolnego mieli

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485

Offline saga9

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 457
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1232 dnia: Maja 21, 2008, 05:46:04 pm »
0
 :o To naprawdę jest możliwe ? Jakoś nie mogę w to uwierzyć .  :???:( chodzi mi o pierwszą wiadomość )

Czy jest tu na sali lekarz ? Może on coś powie ? :D
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2008, 05:48:20 pm wysłana przez saga9 »

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
  • Respect: +3
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1233 dnia: Maja 21, 2008, 07:42:28 pm »
0
Możliwe, przecie jest zaznaczone, że zachował narządy kobiety. NIe trzeba być lekarzem, żeby to stwierdzić ;)
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1234 dnia: Maja 21, 2008, 09:29:25 pm »
0
lubie takie idealistyczne p*****lenie. Najwiecej maja zawsze do powiedzenia Ci co z czarnymi niewiele wspolnego mieli

Naukowcy twierdzą, że 1,2 miliona lat temu przodkowie wszystkich żyjących obecnie ludzi byli czarni jak dzisiejsi Afrykanie, więc prawdopodobnie mam z czarnymi tyle samo wspólnego [materiału genetycznego], co Ty. Nieładnie jest pluć na własnych przodków, btw.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2008, 09:31:41 pm wysłana przez Karol »
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline saga9

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 457
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1235 dnia: Maja 21, 2008, 09:57:48 pm »
0
Możliwe, przecie jest zaznaczone, że zachował narządy kobiety. Nie trzeba być lekarzem, żeby to stwierdzić ;)
tak sobie myślę - facet na pewno bierze męskie hormony- czy to na nie przeszkadza w utrzymaniu i donoszeniu ciąży ? :???:

SSolid

  • Gość
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1236 dnia: Maja 22, 2008, 12:28:55 pm »
0
lubie takie idealistyczne p*****lenie. Najwiecej maja zawsze do powiedzenia Ci co z czarnymi niewiele wspolnego mieli

Naukowcy twierdzą, że 1,2 miliona lat temu przodkowie wszystkich żyjących obecnie ludzi byli czarni jak dzisiejsi Afrykanie, więc prawdopodobnie mam z czarnymi tyle samo wspólnego [materiału genetycznego], co Ty. Nieładnie jest pluć na własnych przodków, btw.

Naukowcy twierdza tez wiele innych rzeczy co wcale nie musi byc prawda

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1237 dnia: Maja 22, 2008, 01:36:43 pm »
0
Naukowcy twierdza tez wiele innych rzeczy co wcale nie musi byc prawda

Taa, ziemia wcale nie musi być okrągła, a głoszenie istnienia bakterii to spisek producentów środków bakteriobójczych. ;)

Zdecydowanie lepiej oprzeć się na nauce niż fantastycznych mrzonkach, czy uprzedzeniach.

Pewne fakty, Solid, dla Ciebie jako rasisty są trudne do zaakceptowania. Niestety prawda czasem boli, co nie znaczy, że należy ją wyprzeć ze świadomości.

Cytuj
Najnowsze odkrycia wskazują, że właśnie na Czarnym Lądzie dokonał się ostatni etap ewolucji hominidów, której owocem jesteśmy my - ludzie współcześni. Teoria nosząca nazwę "mitochondrialnej Ewy" albo "Czarnej Pramatki", oparta na analizie zapisu genetycznego DNA zawartego w mitochondriach (organelle występujące w komórkach) współczesnych kobiet z całego świata (DNA mitochondrialne dziedziczone jest wyłącznie w linii matki), pozwoliła ustalić, że cała populacja ludzka wywodzi się od jednego, zrekonstruowanego teoretycznie przodka - kobiety, która żyła około 200 tysięcy lat temu w Afryce. Do tej hipotezy nawiązuje inna, opracowana przez archeologów, która wbrew wcześniejszej teorii, głoszącej równoczesne wyłonienie się Homo sapiens z Homo erectus w kilku miejscach globu (tzw. teoria wieloregionalna, policentryczna), dowodzi, że człowiek współczesny powstał w jednym miejscu, skąd podjął kolonizację innych kontynentów. Teoria ta, nosząca nazwę "Pożegnanie z Afryką", nawiązującą do głośnej książki Karen Blixen, jest obecnie najlepiej udokumentowana i zakłada, że człowiek współczesny powstał około 200 tysięcy lat temu w Afryce, 100 tysięcy lat później zaś podjął po raz kolejny (po swym przodku - człowieku wyprostowanym) ekspansję do Europy i Azji. W Europie pojawił się przed mniej więcej 40 tysiącami lat i - pod nazwą człowieka z Cro-Magnon - jeszcze do niedawna był błędnie uważany w nauce za najstarszą odmianę Homo sapiens, ląd europejski zaś za jego kolebkę.
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

SSolid

  • Gość
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1238 dnia: Maja 22, 2008, 01:42:31 pm »
0


Pewne fakty, Solid, dla Ciebie jako rasisty
nie jestem rasista tylko nie lubie czarnych, jak prawie wszyscy ktorzy z nimi pracowali

najgorsi sa Ci z nigerii. Nie mam zadnych uprzedzen rasowych ale mnie wkurwiaja. Jeden np ( z Rosji ) byl ZA***STY. Wiec nie wylatuj mi tu z jakims rasizmem

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1239 dnia: Maja 22, 2008, 02:24:30 pm »
0
134. na pohybel czarnym
142. Bo masz racje xd


Nie mów, że nie zabrzmiało to po rasistowsku.

Zresztą nawet jeśli spotkałeś jakąś grupę niesympatycznych ludzi z Nigerii, to nie znaczy, że wszyscy Nigeryjczycy są tacy.
Wywiad z Nigeryjką mieszkającą przez jakiś czas w Polsce: http://www.afryka.org/?showNewsPlus=593 . Gdyby miała oceniać wszystkich Polaków na podstawie tych, którzy ją wyzywali...
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

SSolid

  • Gość
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1240 dnia: Maja 22, 2008, 02:42:34 pm »
0
134. na pohybel czarnym
142. Bo masz racje xd


Nie mów, że nie zabrzmiało to po rasistowsku.

Zresztą nawet jeśli spotkałeś jakąś grupę niesympatycznych ludzi z Nigerii, to nie znaczy, że wszyscy Nigeryjczycy są tacy.
Wywiad z Nigeryjką mieszkającą przez jakiś czas w Polsce: http://www.afryka.org/?showNewsPlus=593 . Gdyby miała oceniać wszystkich Polaków na podstawie tych, którzy ją wyzywali...


Ale przebywajac z kims wyrabiamy sobie jakies zdanie ja jego/grupy temat. Bo na hindusow, chinczykow, europejczykow nikt tak nie narzekal.

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1241 dnia: Maja 26, 2008, 07:02:15 pm »
0
Ciekawą informację podało dziś w jakiejś audycji radio. Wypowiadał się Brazylijczyk na temat brazylijskiej muzyki. Stwierdził on, że chociaż w Brazylii nie ma rasizmu, istnieje silna "walka klasowa". Nie ma tam tzw. klasy średniej, tylko bogaci i biedni, w związku z czym sfrustrowana biedna większość wcale nie słucha muzyki kojarzącej się Polakom z Brazylią (salsa i inne taneczne rytmy), tylko brazylijskiego metalu. Ponoć takiej muzyki potrzebuje naród, aby dać upust swojej agresji wynikającej z frustracji. To mnie zastanowiło. Jaki powód do słuchania metalu mają jego polscy fani? Czy też jest to frustracja? Metal to bez wątpienia muzyka agresywna, ale w moim odczuciu nie ma w niej agresji pozytywnej (tzw. agresji sportowej, która pomaga pokonywać przeciwności i realizować cele), tylko agresja wynikająca z bycia w sytuacji bez wyjścia, depresyjna. Czy człowiek szczęśliwy ma powód do słuchania takiej muzyki? Można powiedzieć, że to tylko kwestia gustu, ale.... Jest agresja będąca formą wyładowania ("katharsis"), energia życiowa, która musi się jakiś sposób wyzwolić. Jest też inny rodzaj agresji rodzący nienawiść, przewlekła agresja typu "bić, zabić". Jakiego rodzaju agresji nośnikiem jest metal? Osobiście cenię niektóre grupy grające "power metal" ze względu na energię, stylistykę i tematykę. Cała reszta metalu to dla mnie tylko nudny hałas, który nie opowiada o niczym, poza opowieścią o tym,  jaki to "wilk jest zły". Może wilk jest po prostu sfrustrowany.
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1242 dnia: Maja 26, 2008, 07:15:41 pm »
0
Metal nie jest mi szczególnie bliski,w sensie metalu death metal,czy trash,ale domyślam się,że może pomóc wyładować agresję,frustrację i.t.d,jak zresztą wiele innych odmian muzyki. Poza tym łączy - a to w przypadku wielu ludzi również ma znaczenie.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

SSolid

  • Gość
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1243 dnia: Maja 26, 2008, 07:37:17 pm »
0
slucham metalu bo mnie pobudza do jakiegos dzialania, ale nie znaczy to ze mam ochote komus od razu wpierdolic, ot takie muzyczne ozywienie.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1244 dnia: Maja 26, 2008, 09:33:36 pm »
0
Ja mam ochote komuś wpierdolić jak słysze techno, Metallici słucham do poduszki i to wcale nie utwory typu Nothing Else Matters czy Fade to Black ale Battery i Sad but True. Mnie taka muzyka rozluźnia.
 

 

Kącik majsterkowicza.

Zaczęty przez owsik

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6593
Ostatnia wiadomość Kwietnia 04, 2018, 08:56:56 pm
wysłana przez owsik