Autor Wątek: stereotypowy fan guns'n'roses  (Przeczytany 16185 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 13, 2009, 04:26:47 pm »
0
A ja słucham Gunsów nałogowo :) Dzień bez Gn'R to dzień dla mnie stracony :)


Często noszę koszulki Gn'R, podarte dżinsy, glanów akurat nie, zdarzy mi się czasem założyć jakieś trampole ale rzadko. Mam kolczyk w wardze, tatuaż na tricepsie i dreada na głowie :D Oprócz tego jestem muzykiem, gram na basie, koncertuję, ludzie z mojego otoczenia kojarzą mnie głownie po tym ;)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 13, 2009, 05:20:51 pm »
0
- ubieram się zwyczajnie, często chodze w koszulkach Gn'R (chociaz nie lubie czarnych)
- gunsów słucham codziennie
- podobają mi sie długie włosy, ale za dużo z tym zachodu także fryzjera odwiedzam w miare regularnie :P
także gdyby nie koszulki pewno nikt z Was nie rozpoznałby we mnie prawdziwego fana GnR ;)

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 30, 2009, 09:21:02 am »
0
W mojej subiektywnej ocenie nie wyglądam na fana rocka,w tym Gunsów. Subkulturowo jestem podobny do nikogo.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline ugly

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #33 dnia: Września 22, 2009, 07:39:04 pm »
0
* Nie piję alkoholu, ponieważ jestem niepełnoletnia.
* Gunsów słucham codziennie lub prawie codziennie.
* Z wyglądu może i wyglądam na fankę Gn'R. Czarna bluzka, często z zespołami (w tym z Guns N' Roses), spodnie czarne lub zwykłe jeansy,  jak jest ciepło to trampki, jak zimno to glany i skóra. Z biżuterii to naszyjniki - krzyżyk, czasem pistolet i róża  :D. Na rękach różne pierścionki, bransoletki (np. z muliny), rzemyki, sporadycznie pieszczochy.
* Za modną obecnie muzyką nie przepadam i z własnej, nieprzymuszonej woli nie słucham, ale w dobrym towarzystwie to nawet Feel'a ścierpię.   :D
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2009, 08:17:44 am wysłana przez Witek »
"Amphetamines for boys ,crucifixes for ladies."

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #34 dnia: Września 27, 2009, 10:14:47 pm »
0
z tego co czytam to do opisu "stereotypowej " fanki nie pasuje
* lubię potańczyc do dobrego popu, poza tym od prawie trzech lat tańczę taniec brzucha
* często noszę buty na obcasach , często dośc wysokich
* czarny to mój ulubiony kolor,  ale zdecydowanie nie ubieram się tylko na czarno. Ubieram się kobieco.  Zawsze mam na sobie biżuterie i delikatny makijaż.
* zawsze mam na mp3 gunsów
* Piję, acz nie dużo. Bardzo lubię whiskey. Po pijaku gram w "I never ..."
* Klnę niestety zwłaszcza gdy puszczają mi nerwy
* nie demoluję, ale dużo krzycze.

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #35 dnia: Września 28, 2009, 10:29:19 pm »
0
- piję
- klnę, chociaż u mnie słówko na 'k' spełnia raczej rolę przecinka, zresztą praca mnie zmusza do przeklinania (tak sobie tłumaczę, hehe :) )
- nie ubieram się na czarno - raczej dżinsy i t-shirt, choć czasami chodzę w koszulkach Gn'R
- nie lubię lasek, które są podobieństwem Billego z TH (tj. czarne włosy, mocny makijaż, kolczyk w wardze - mnie to nie kręci)
- muzyka to tylko rock, inne rodzaje okazyjnie na imprezach, samodzielnie nie włączam, radia nie słucham
- dyskoteki, night cluby, czemu nie ale bez przesady, tańczę i śpiewam tylko jak mam za dużo % we krwi, czyli wesela i takie tam :D

Springsteen

  • Gość
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 08, 2010, 11:40:01 pm »
0
- rzadko ubieram się na czarno (nie wiem czemu teraz funkcjonuje stereotyp ubierania się na czarno rockowców , nawet Black Sabbath występowali w różnych kolorach , jak i większość kapel z lat 70 i 80 )  , wolę pomarańczowy i biały
- ubieram głównie niebieskie jeansy , mam awersję do  bluz z kapturem , lubię stare , starte t-shirty.
- lubię się napić ale nie do nieprzytomności (wszystko z wyjątkiem wódki ,  wolę już tanie wino niż czystą) 
- nie chodzę na dyskoteki (chyba że jest disco z lat 70 lub 80 - wtedy chętnie , natomiast techno nienawidzę i boli mnie głowa po 3 minutach bombardowania tą muzyką)
- słucham starej muzyki (głównie rocka , ale też metalu , bluesa ,  popu , funku , reggae - nie lubię współczesnego rocka (poza kapelami grającymi w starym stylu np. Wolfmother) a tym bardziej metalu (szczególnie Behemotów).
- włosy miałem dłuższe , ale obciąłem , teraz mam średniej długości
- niestety dużo przeklinam (głównie do siebie) ale co to ma wspólnego z rockiem ??


Solidus

  • Gość
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 09, 2010, 08:46:08 am »
0
nie ubieram sie na czarno, nie nosze koszulek z zespolami bo to wiocha, nie mam od paru lat dlugich wlosow, nie mam tprby obsranej naszywkami, ogolnie w zadne, nie piję.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 09, 2010, 09:09:24 am »
0
Ja piję, ale nie za często, ale jak już piję to... do dobrego jedzenia. Jakieś winko, a poza tym to kocham piwo (Lech Premium). Nie ubieram się na czarno i nie noszę naszyjników ani takich gupot...wyrosłem z tego. kiedyś nosiłem.  Poza tym jeżeli chodiz o koszulki z zespołami, to mam dwie. 1. Guns n' roses i 2. AC/DC. noszę je czasami, ale raczej rzadko. Mam natomiast jedną rzecz, którą uwielbiam. Jest to moja czapka z daszkiem. mam na niej badziole: Guns n'roses, the beatles i jedna naszywkę AC/DC.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 09, 2010, 09:25:49 am »
0
Nie ubieram się na czarno cały czas, aczkolwiek bardzo lubię, glanów nie noszę bo nie mam, a zresztą moje Reeboki o wyglądzie trampek którymi nie są ( :???:) są wygodniejsze. Własnie, ubieram się tak byle by bylo mi wygodnie. Słucham rocka i metalu, ale moge sie bawic tez przy Ace Of Base, GiGi DeAgostino, a jak są potancówki w szkole czy coś takiego to lubię do jakiegoś Shakin` Stevensa(nie wiem czy dobrze piszę) czy do innych takich dinozaurów muzyki. Długie włosy - zapuszczam, ale zetnę przed 20 rokiem życia. Koszulki z zespołami - nosze Nirvane bo mam tylko taką (na razie), a jak kogoś widzę np w autobusie z koszulką Gunsów albo Acid to podbijam i zaczynamy gadac :P Alkohol - podobno zakazany owoc lepiej smakuje, więc zdarza się, ale nie żeby się uchlać. A co do naszywek, to mam jedną Gunsową, która wisi u mnie w pokoju. Ogólnie nie widać raczej po mnie że słucham takiej i takiej muzyki, trzeba dopiero wejść do mojego pokoju, gdzie zdjęcia Gunsów, okładki ChD i Lies, na lince puszczonej między szafkami bilety z koncertów i różne naszywki typu "Muzyka przeciw rasizmowi". No i plakat z Homerem Simpsonem "Never too old to rock" :P No i gitary. No i się rozpisałem :P
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 09, 2010, 12:58:47 pm »
0
Długie włosy - zapuszczam, ale zetnę przed 20 rokiem życia.
Czemu?
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 09, 2010, 01:46:32 pm »
0
Mexi, tu jest taka zależność, jak bede miał mega wyj***ane włosy to się zastanowię  i nie zetnę, ale do 20 nie ścinam bo się założyłem z kolegą :P on mówi że nie zetnę w dniu urodzin, ja mówię że zetnę, zakład o sześciopak piwa :P a poza tym to wtedy już pewnie studia czy praca będzie i ogólnie dorosłe życie w jakimś stopniu, trzeba wyglądać jak "normalny" człowiek  :_:
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 09, 2010, 01:56:49 pm »
0
A jak wygląda wg Ciebie "normalny" człowiek? Po co zapuszczać włosy, jeżeli ma się zamiar potem je ściąć? Wkurzają mnie osoby, które się mnie pytają "kiedy ścinasz?" Kur**...
Jeszcze co do wyglądu - większość osób uważa że słucham death metalu (tzn oni nawet nie wiedzą co to), bo "ubieram się na czarno i mam długie włosy".
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 09, 2010, 01:59:04 pm »
0
Wg mnie wygląd nie określa normalności danego człowieka, ale wg zapewne więcej niz 50% społeczenstwa tak
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Springsteen

  • Gość
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 09, 2010, 06:40:31 pm »
0
Ale wolny , niezależny człowiek jeżeli jest pewny swojej racji powinien mieć w dupie to co uważa społeczeństwo  , szczególnie że większość rzadko ma rację  ;)

"a jak są potancówki w szkole czy coś takiego to lubię do jakiegoś Shakin` Stevensa(nie wiem czy dobrze piszę) czy do innych takich dinozaurów muzyki." -  dinozaury muzyki są najlepsze do zabawy  8)

 

PRZENIESIONY: Koncerty Guns'N'Roses na DVD

Zaczęty przez Witek

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3771
Ostatnia wiadomość Grudnia 19, 2011, 10:56:01 pm
wysłana przez Witek