Autor Wątek: stereotypowy fan guns'n'roses  (Przeczytany 16193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maverick1984

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • You could be mine
  • Respect: +6
stereotypowy fan guns'n'roses
« dnia: Lipca 11, 2009, 04:39:49 pm »
0
A wiec tak, zastanawia mnie czy fakt ze sluchacie muzyki Gunsow determinuje was do tego by ubierac sie i zachowywac jak sterotypowy fan rocka..;] tzn. cale to ubieranie sie na czarno, picie duzych ilosci alkoholu itp...;p czy odrzuca was pomysl pojscia na impreze i potanczenia z pannami/facetami przy starym disco, dance, czy nawet wspolczesnych - trance, house, r'n'b... ;] ciekaw jestem waszego zdania na ten temat;p    ja osobiscie calkowicie odstaje od wizerunku rockowego, choc wlasnie takiej muzyki slucham od dziecka :) :) :) :)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 11, 2009, 04:46:45 pm »
0
Hmm a więc:
- rzadko zdarza mi się pić
- ubieram się na czarno (czarna koszulka i dżinsy bo tak się najlepiej czuję)
- odrzuca mnie tańczenie z facetami haha xD
- nie lubię "współczesnej" muzyki czyli trance, house, r'n'b ittp itd
- tańczę przy tym, przy czym da się tańczyć ^^
- zapomniałeś jeszcze o demolowaniu wszystkiego wokół siebie - zdarza mi się :D
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 11, 2009, 04:47:22 pm »
0
Cóż, ja do takich typowych fanów się nie zaliczam chociaż każdy zachowuje się na swój sposób.
Z tego co napisałeś to tylko jeżeli chodzi o alkohol....lubię sporo wypić przy dobrej muzyce ( ale kto tego nie lubi... :P ) no i nie zawsze na imprezach czuję się dobrze.Czasem mam wrażenie , że nie pasuje do niektórych grup lub właśnie nie potrafię odnaleźć się podczas jakichś dyskotek ale to rzadko na szczęście.
I tak jak napisałem wyżej - każdy ma własne zachowanie na które wpływa muzyka i ważne , żeby znać w tym umiar bo można się zamęczyć... :lol:

Offline maverick1984

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • You could be mine
  • Respect: +6
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 11, 2009, 04:53:18 pm »
0


uwzglednilem fakt, ze moze Panie tez sie wypowiedza w tym temacie, nie chce byc posadzony o ich dyskryminacje :kwiatek:
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2009, 05:03:53 pm wysłana przez maverick1984 »

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 11, 2009, 05:03:59 pm »
0
Hmmm...Ja niestety,a może stety również nie wyglądam jak ktoś kto słucha rocka czyli np:nie chodzę w martensach,nie mam długich włosów,nie ubieram się wyłącznie na czarno,nie piję i nie używam żadnych chemicznych używek,nie klnę...Więc jestem przekonany,że jeśli ktoś widzi mnie na ulicy,to zwyczajnie nie zorientuje się,że namiętnie słucham rocka i to już około 20 lat 8)
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 11, 2009, 05:06:47 pm »
0
U mnie głownie picie duzych ilosci alkoholu :D a potem tanczyc i bawic sie moge przy wszystkim, zwlaszcza przy disco polo.

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 11, 2009, 05:11:20 pm »
0
U mnie głownie picie duzych ilosci alkoholu :D a potem tanczyc i bawic sie moge przy wszystkim, zwlaszcza przy disco polo.

To co napisałeś to rzeczywiście prawda , alkohol i disco polo mają coś wspólnego ze sobą.... sam to zauważyłem kiedy po wypiciu jakiejś tam ilości alkoholu  :P ta muzyka robi się wprost idealna aby się dobrze bawić.Coś w tym jest , nie wiem tylko co :rolleyes:

Offline maverick1984

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • You could be mine
  • Respect: +6
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 11, 2009, 05:16:12 pm »
0
u mnie jeszcze jest tak ze w ogole mnie nie kreca ubrane na rockowo dziewczyny... tzn czarny kolor, jakies kolczyki itp to mnie kreci, ale z kolei noszone nawet latem glany, pieszczochy wszedzie gdzie sie da i jakies dziwne rajstopy czu cus... to juz nie.....  :P   to samo sie tyczy ogolnie wygladu...  jakis dziwny agresywny makijaz lub jego totalny brak, absolutnie blada cera...  nie, nie....   to nie jest wg mnie sexy ;)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 11, 2009, 05:30:56 pm »
0
O właśnie, zapomniałem napisać - od roku zapuszczam włosy, i już mam całkiem sporą dżungle :lol:
martingun - przeklinać mogą tylko rockmani? :P Heh, może jak oglądam wywiady z lat 80 gdzie było "yes, so **** i guess it's ****ing cool" :D A tera na to przeklinanie jest taka "moda" :_:
Co do dziewczyn na rockowo - takie mi najbardziej odpowiadają :D Byle nie emo, i byle nie za mocny gotyk :P Takie hmmm no w sam raz żeby były :P
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 11, 2009, 05:32:56 pm »
0
Z długimi włosami też zaliczyłem krótki epizod.Niestety , wykruszyłem się i postanowiłem je sobie obciąć bo nie mogłem wytrzymać  :)

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 11, 2009, 10:45:43 pm »
0
hmm, w tej chwili nikt by nie powiedział że słucham takiej muzy, ponieważ latem nie ubieram ciemnych rzeczy, w przeciwieństwie do zimowej pory kiedy to glany na nogi, czarna bluza itp. :P. Co do włosów to miałem krótki epizod, lecz nie dla każdego długie włosy :D. Poza tym alkohol często, i nigdy nie byłem w żadnej techno dyskotece, nie utożsamiam się z tymi ludźmi co tam są.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 11, 2009, 10:57:13 pm »
0
Fajny temat :) Więc tak, co do ubioru to ja preferuję styl hippie, czyli uwielbiam sukienki w kwiaty, dżinsy, tuniki, korale itp., mam sporo ciuchów po mamie, ciociach z okresu kiedy były piękne i młode ;) I właśnie wiosną, latem staram się tak ubierać :) Zimą czasem zakładam glany i preferuję kolorystykę brąz, czerń, wszystkie odcienie niebieskiego, biały :) Nie upijam się :P W ogóle alkoholu nie lubię, z wyjątkiem babskich typu wino, adwokat, jakieś tam drinki, ale to tylko na wyjątkowe okazje. Włosy przez ostatnie 6 lat miałam krótkie, jesienią tego roku namówiono mnie, żebym "hodowała" ;) więc sobie rosną, rosną, już sięgają ramion ale strasznie mnie wkurzają  :D Co do muzyki - bawić umiem się przy każdej, jeśli tylko jest odpowiednie towarzystwo, słuchać mogę tylko jednej - rocka :)

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 12, 2009, 12:12:53 am »
0
Świetny temat.

Ja chyba też sposobem ubierania odstaje od tzw. rock'owców. Jeansy (ciemne niebieskie :d), koszulka polo i mogę ruszać w świat :-) Z glanami miałem krótki epizod i chyba już nie wróci. Z drugiej strony podobają mi się koszulki z logami zespołów, nie wspominając o koszulkach Gunsów, które wszystkie są genialne.

Co do dziewczyn, mam podobne zdanie, co maverick, pieszczochom mówię nie i przesadzonym makijażu, ale juz np. rurki + koszulka z logiem np. Gunsów <3

 
lubię kolorowe ubrania spodnie rurki

to jest to :D

@Katarynka
Gdzies rose84 pisała, że hippie wraca do łask, także coś czuję, że w te wakacje, będziesz pionierem wśród znajomych :-)

Alkohol, no z tym bywa różnie, bo nie zawsze uda mi się wyczuć, gdzie jest granica. Nawet jeśli przecholuje z alkoholem, to jestem potulny, jak baranek, nie włącza mi się agresor, ani nic z tych rzeczy. Raczej zacieszam cały czas :P Uwielbiam koncerty w klimatycznych pubach, wypić przy dobrej muzyce, tak mi się też kojarzy rockowiec: Z piwem w ręku i podrygując w rytm muzyki głową.

Jestem otwarty na muzykę, więc nie ograniczam się tylko do rocka, mimo, że jest to rodzaj muzyki (obok reggae), który uwielbiam i wiem, że gitary, to jest to czego, najchętniej słucham. Nie mam odruchów zwrotnych, gdy ktoś chcę mi pokazać utwór trance, rnb czy pop. Wychodzę z założenia, że żeby najpierw ocenić, trzeba posłuchać. Nigdy nie biorę muzyki z góry, bo nigdy nie wiem, co mi się spodoba.

@Connor
Bo disco polo jest dobre do wszystkiego :D

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 12, 2009, 12:02:16 pm »
0
hm ja również odstaję od wizerunku typowej rockowej dziewczyny.. na pozór pewnie nie wyglądam na osobę, która słucha takiej muzyki, ale jest pare szczegółów które kojarzą się z rockiem, np rzemyki, bransoletki, czy kolczyki w tym stylu.. noszę również pasek z ćwiekami, ale teraz takie paski po prostu stały się modne. Mam też torebkę z naszywkami różnych kapel ;-)
podobnie jak Katarynka podoba mi się styl hippie, sukienki, tuniki z dżinsami ;)
Uwielbiam koncerty w klimatycznych pubach, wypić przy dobrej muzyce, tak mi się też kojarzy rockowiec: Z piwem w ręku i podrygując w rytm muzyki głową.
to jest to :-)


nowy nr gg : 12071320

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: stereotypowy fan guns'n'roses
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 12, 2009, 01:00:25 pm »
0
- mam długie włosy
- dużo pije (ostatnio; nie to żeby cały czas, a właściwie nie wiem dlaczego sie tłumacze)
- tańcze do wszystkiego co leci (może to być Lady GaGa, może być Metallica)
- ubieram sie różnie, z reguły na czarno, ale zdarza sie "nie rockowo"
- jestem hardkorem

 :sorcerer:


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

 

PRZENIESIONY: Koncerty Guns'N'Roses na DVD

Zaczęty przez Witek

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3771
Ostatnia wiadomość Grudnia 19, 2011, 10:56:01 pm
wysłana przez Witek