Autor Wątek: Solarium,opalenizna  (Przeczytany 29469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #45 dnia: Września 01, 2006, 07:42:18 pm »
0
Cytuj
Ja już o sobie nie wspomnę - córka młynarza i tyle  :D  ;) .
Kurde, za pierwszym razem przeczytałem "córka marynarza" :D

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #46 dnia: Września 01, 2006, 07:53:12 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Ja już o sobie nie wspomnę - córka młynarza i tyle  :D  ;) .
Kurde, za pierwszym razem przeczytałem "córka marynarza" :D
Wituś, czyżby znał mnie lepiej niż ja siebie?? :lol:


Ok, żeby nie było offtopa: naturalna opalenizna jest bardzo estetyczna i ładnie wygląda, wszelkie "dopomaganie" matce naturze jak najbardziej popieram, jednak radzę wszystkim bywalcom solarium umiaru w dozowaniu sobie tych szkodliwych promieni UV... ;)  

Offline akuku

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Respect: 0
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #47 dnia: Września 01, 2006, 08:16:06 pm »
0
tych ze słońca także :)
Tear me down & break me I remain

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #48 dnia: Września 01, 2006, 09:00:09 pm »
0
Cytuj
jakoś nadal nie jestem przekonana co to uczęszczania facetów na solarium, to wydaje się być mało męskie.. chociaż róbta co chceta. Skoro niby jest równouprawnienie..
A to w instrukcji obsługi jest napisane, że to dla kobiet? :P

 

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #49 dnia: Września 03, 2006, 04:05:43 am »
0
Na instrukcji zwanej stereotypem tak.


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #50 dnia: Września 03, 2006, 09:26:50 am »
0
W typach facetów gadajcie o typach facetów.O solarium i opaleniźnie tu.
Howgh.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #51 dnia: Września 03, 2006, 11:57:13 am »
0
Skoro temat został wydzielony to pewnie wkrótce upadnie.

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #52 dnia: Września 03, 2006, 12:23:03 pm »
0
Skoro temat nie dotyczy już tylko panów, to skrobnę parę słów o mojej koleżance-wielbicielce solariów. Więc dawno dawno temu, czyli jakieś 7-8 lat wstecz :] moja kolezaneczka była blondynką o bardzo jasnej karnacji, jasnych brwiach i rzęsach, a teraz...jakby ktoś na nią spojrzał nie uwierzyłby po prostu. Ma kruczo czarne włosy i brwi, rzęsy musi malować, bo jak nie pomaluje to ma prawie przezroczyste, odbarwiły jej sie od przesadnego stosowania kosmetyków czy coś, nie mam pojęcia co z się nimi stało ze takie są :/ skórę ma pomarańczową, bo przynajmniej dwa razy w miesiącu biega na solarium. Ma tyle lat, co ja, czyli 24. Ja czasami narzekam, że mam zmarszczki, ale co ona ma na tej twarzy...szok. Podobno wszystko jest dla ludzi, więc solarium też, ale bez przesady. Ona tyle kasy wkłada co miesiąc w poprawianie swojej urody, a wygląda coraz gorzej. STARO-jak 40-letnia kobieta :(

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #53 dnia: Września 03, 2006, 01:49:04 pm »
0
Cytuj
Skoro temat został wydzielony to pewnie wkrótce upadnie.
To czy upadnie zalezy od tego czy ludzie beda chcieli w nim pisac :]

Cytuj
Skoro temat nie dotyczy już tylko panów, to skrobnę parę słów o mojej koleżance-wielbicielce solariów. Więc dawno dawno temu, czyli jakieś 7-8 lat wstecz splash.gif moja kolezaneczka była blondynką o bardzo jasnej karnacji, jasnych brwiach i rzęsach, a teraz...jakby ktoś na nią spojrzał nie uwierzyłby po prostu. Ma kruczo czarne włosy i brwi, rzęsy musi malować, bo jak nie pomaluje to ma prawie przezroczyste, odbarwiły jej sie od przesadnego stosowania kosmetyków czy coś, nie mam pojęcia co z się nimi stało ze takie są :/ skórę ma pomarańczową, bo przynajmniej dwa razy w miesiącu biega na solarium. Ma tyle lat, co ja, czyli 24. Ja czasami narzekam, że mam zmarszczki, ale co ona ma na tej twarzy...szok. Podobno wszystko jest dla ludzi, więc solarium też, ale bez przesady. Ona tyle kasy wkłada co miesiąc w poprawianie swojej urody, a wygląda coraz gorzej. STARO-jak 40-letnia kobieta sad.gif

Heh... Bardzo przykra sprawa ale hmm tu jest jak ze wszystkim... Jesli czegos sie uzywa w granicach rozsadku to raczej nie szkodzi

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #54 dnia: Września 03, 2006, 02:48:59 pm »
0
Ja tam na solarium nie chodze, ogolnie nie lubie slonca i wylegiwania sie zeby sie przypiec. Jak burak wygladam, nie pasuje mi w opaleniznie to sobie daruje zawsze, chyba ze przez przypadek cos mnie tam opali ;) Natomiast moja siostra co jakis czas, nieregularnie, jak jej przyjdzie ochota to idzie sobie na solarke. Przewaznie jak sie lato konczy, zeby troche przedluzyc efekt zlotej opalenizny. I powiem wam ze jak sie chodzi raz na jakis czas to to nie podpada, bo sie nie wyglada jak marchewka. Natomiast kilka razy w miesiacu to gruba przesada. Poza tym trzeba miec troche rozumu i wiedziec, ze nie do kazdego typu urody pasuje taka intensywna "opalenizna". A co do facetow to wiem ze jest rownouprawnienie ale nie umiem zdzierżyć widoku goscia wyłazacego z solarium. Przepraszam panow  :ph34r:  

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #55 dnia: Września 03, 2006, 02:54:25 pm »
0
Cytuj
Skoro temat nie dotyczy już tylko panów, to skrobnę parę słów o mojej koleżance-wielbicielce solariów. Więc dawno dawno temu, czyli jakieś 7-8 lat wstecz :] moja kolezaneczka była blondynką o bardzo jasnej karnacji, jasnych brwiach i rzęsach, a teraz...jakby ktoś na nią spojrzał nie uwierzyłby po prostu. Ma kruczo czarne włosy i brwi, rzęsy musi malować, bo jak nie pomaluje to ma prawie przezroczyste, odbarwiły jej sie od przesadnego stosowania kosmetyków czy coś, nie mam pojęcia co z się nimi stało ze takie są :/ skórę ma pomarańczową, bo przynajmniej dwa razy w miesiącu biega na solarium. Ma tyle lat, co ja, czyli 24. Ja czasami narzekam, że mam zmarszczki, ale co ona ma na tej twarzy...szok. Podobno wszystko jest dla ludzi, więc solarium też, ale bez przesady. Ona tyle kasy wkłada co miesiąc w poprawianie swojej urody, a wygląda coraz gorzej. STARO-jak 40-letnia kobieta :(
W sumie to zrobiła największą głupotę , osoby które mają bardzo jasną karnacje nie powinny chodzić na solarium , gdyż powoduje to liczne zmiany skóry a w najgorszym wypadku nawet raka , każdy dermatolog by jej odradził ten sposób , no ale cóż i tak w życiu bywa , ja tam wole naturalne słoneczko , które co prawda też jest szkodliwe ale mniej  :P
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #56 dnia: Września 09, 2006, 10:45:59 pm »
0
Ja tam nie mogę się opalać ani w solarce, ani natutalnie, bo mam uczulenie na to :P Nic na to nie poradzę... Tylko nad morzem udało mi się kiedyś bezinwazyjnie opalić. A co do mojej obecnej bladości to mam już dosyć dogryzania mi przez sora od historii, który stwierdził, że mam cerę jak framuga okienna i powinnam przed lekcją gorzałę pić na rumieńce   :rolleyes:  


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #57 dnia: Września 10, 2006, 12:11:38 am »
0
Cytuj
A co do mojej obecnej bladości to mam już dosyć dogryzania mi przez sora od historii, który stwierdził, że mam cerę jak framuga okienna i powinnam przed lekcją gorzałę pić na rumieńce   :rolleyes:
ej, ja bym to wykorzystał... skoro sam proponuje...

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #58 dnia: Września 12, 2006, 04:23:30 pm »
0
Jutro idzie z moją klasą na rajd, więc może, może... ;)


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Solarium,opalenizna
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 15, 2007, 05:03:46 pm »
0
a ja mam bal i bede musiec sie opalic;) co radzicie, solarium czy samoopalacze?
 (w solarium jeszcze nie bylam)
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol