Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 153691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Sny..
« Odpowiedź #495 dnia: Sierpnia 29, 2012, 05:09:44 pm »
0
A dzisiaj poraz PIERWSZY śnił mi się Dj i jestem zadowolona  :D
Było to coś takiego,że była scena i na niej był tylko on i perkusista i grali piosenki Sixx A.M i Nightrain. No i był tłum ludzi,ale kompletnie nikogo z przodu,więc stwierdziłam,że ja tam pójdę a żeby tam przejść do trzeba było iść między takimi barierkami, no to poszłam a Dj pdchodzi do mikrofonu i mówi,że "ochrona będzie zgarniać osoby chodzące mięzy barierkami bo zazwyczaj są one na*ebane". No to szybko przeszła do przodu i było tam jakiś dwuch gości jeszcze i robiliśmy sobie w trójkę pogo  :D No i Dj zszedł ze sceny ale zaraz wróciła z nowym piórkiem, przełamał je na pół i jedną połówkę mi dał, potem coś tam zaczął gadać i tyle pamiętam. Miłe.

vegtcia

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #496 dnia: Października 05, 2012, 09:44:04 pm »
0
Dzisiaj śnił mi się koszmar. Było to tak, że weszłam sobie na NTS i poczułam taką pustkę, jakby nikogo nie było, nikt nie pisał, nawet komentarzy NIC sprawdzam newsy, a tam było napisane, że Axl nie żyje i że to sobie zaplanował, pamiętam że treść tej wiadomości była bardzo długa, ale nie przeczytałam całej i cała zaryczana idę do jakieś szkoły na lekcję, była tam moja paczka przyjaciół z lat dziecięcych i czekaliśmy na nauczyciela, który nam miał otworzyć klasę przy okazji (dalej płacząc) czytałam jakieś duże ogłoszenie na ścianie. Nagle podeszła moja znajoma z nauczycielem i pytają się mnie czemu płaczę, a ja do nich że "Axl nie żyje, a był dla mnie jak ojciec " W tamtym momencie miałam warkoczyki i rude włosy.. Dziki sen, oby już nie było takich więcej.

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Sny..
« Odpowiedź #497 dnia: Października 06, 2012, 11:22:39 am »
0
Śnił mi się bunt maszyn - wszystkie samochody i inne maszyny polowały na ludzi.
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline BittersweetRaspberry

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Kobieta
  • Im elated....medicated....
  • Respect: +601
Odp: Sny..
« Odpowiedź #498 dnia: Lutego 11, 2013, 01:32:20 pm »
+1
Hmmmm....Raz mi się śniło[w tym miesiącu],że jest wrzesień i idę do I klasy gimnazjum.No to jestem,jest przerwa,a tu nagle zauważam,że pod klasą siedzą Izzy,Duff,Slash i Steven (wygląd z lat '87-'92).To podeszłam,przywitałam się,pogadałam...nagle zorientowałam się,że nie ma mojego ukochanego Gunsa-Williama Axla "Rudego" Rose;wtedy zabrzmiał dzwonek kończący przerwę,korytarze stały się kosmicznie puste,ktoś zawołał żebym szła na lekcje,ale ja to zignorowałam i zaczęłam biegać po szkole i wołać:'Axl,Axl,gdzie jesteś!!!!!!!!!!!!!!!AXL!!!!!!!!!'" Sprawdziłam cały budynek.przeszłam przez przewiązkę,przez co przeszkodziłam jakiemuś staruszkowi i młodej dziewczynie oglądanie jakiegos filmu,dobrnęlam pod sekretariat,a tam była Edyta Górniak i śpiewała...Pobiegłam w dół schodami i weszłam do jakiejś sali{pod schodami].Sala była pusta,a w niej na krzeselku siedział Axl...Był przepiękny.Tym razem byl ubrany w długie spodnie i jakąś koszulke.bodjże biała z nadrukiem Malboro.W tym śnie miał jakoś 27-30 lat.weszłam,popatrzyłam na Niego i wyszeptałam:'Axl....".Na to On wstal,podszedł do mnie,objął,ja wplotłam ręce w Jego włosyi już zaczęliśmy się namiętnie całować,gdy....obudziłam się :wub:

Offline MissRose

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 641
  • Płeć: Kobieta
  • I don't like being stuck in the crowd...
  • Respect: +427
Odp: Sny..
« Odpowiedź #499 dnia: Lutego 11, 2013, 02:00:39 pm »
0
Dzisiaj śniło mi się, że w mojej szkole na sali gimnastycznej ma się odbyć koncert GNR. Kiedy dotarłam pod scenę ze znajomymi zauważyłam kręcącego się po niej Paula McCartney'a, który okazał się być technicznym zespołu.Podeszłam do niego, a on poprosił mnie żebym pomogła mu szukać trampek DJa, których niestety nie udało nam się znaleźć. Potem zjawił się Bąbel i się obudziłam.



Remember in this game we call life
That no one said it's fair

Offline SleepingSheep

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Respect: +376
Odp: Sny..
« Odpowiedź #500 dnia: Lutego 11, 2013, 04:53:35 pm »
0
Ostatnio miałam całkiem ciekawy i realny sen, a to dobrze, gdyż nieraz śnię o jakichś głupotach bez ładu i składu. Otóż to byłam pasażerem statku, który nagle niespodziewanie zaczął tonąć. Kiedy woda zaczęła zalewać wnętrze, skoczyłam do morza niczym Axl w Estranged i popłynęłam (niestety tylko siłą własnych rąk, delfinów już nie było). Dopłynęłam do brzegu, wyszłam z wody i w następnej sekundzie byłam już sucha (magia, normalnie). Zaraz naprzeciwko mnie był sklep z Gunsowymi gadżetami. Chciałam się obłowić, ale niestety przypomniałam sobie, że uratowałam się z tonącego statku i nie mam przy sobie żadnych pieniędzy.  :'(  I to był koniec mojego snu.
And she's buying a stairway to heaven...

Offline @maciek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1632
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm on the Nightrain!
  • Respect: +1214
Odp: Sny..
« Odpowiedź #501 dnia: Lutego 12, 2013, 04:59:46 pm »
0
Mieliście kiedyś sen z Izzym? Ale tak, że on był szczególny  8)


"You're just like crosstown traffic"
Up to eleven!

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Sny..
« Odpowiedź #502 dnia: Lutego 12, 2013, 08:12:23 pm »
0
Dziś mi się śniło, że pojechałam na koncert Slasha :???:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline SleepingSheep

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Respect: +376
Odp: Sny..
« Odpowiedź #503 dnia: Lutego 12, 2013, 10:45:44 pm »
0
Mieliście kiedyś sen z Izzym? Ale tak, że on był szczególny  8)
Miałam raz. Byłam wtedy za kulisami przed koncertem Gunsów w małym klubie zaraz na początku ich kariery. Tam spotkałam Izzy'ego, który stał przy drewnianej szafie i coś wyciągał. Zadałam parę pytań, na które odpowiedział dość lakonicznie. Ogółem sprawiał wrażenie cichego, zamkniętego w sobie i małomównego. Na koniec poprosiłam o autograf, a on podpisał mi się na kartonie. Niby nic szczególnego nie wydarzyło się w tym śnie, ale i tak jest on dla mnie ważny, bo sny z Gunsami trafiają mi się niezwykle rzadko.
And she's buying a stairway to heaven...

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #504 dnia: Marca 13, 2013, 10:33:28 pm »
0
Wujek, który śpiewał po polsku - przez sen słyszałam Jego głos, którego z żadnym innym nie da się pomylić.
I po raz kolejny przyniósł mi spokój. Chyba Wujo robi za mego Stróża ;]

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Sny..
« Odpowiedź #505 dnia: Marca 14, 2013, 03:39:48 pm »
0
A ja znów miałem dziwne koszmary związane z moim obecnym stanem duchowym, czasem są to naprawdę pokręcone rzeczy.

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #506 dnia: Marca 14, 2013, 04:24:39 pm »
+1
Marmetal - jeśli chcesz, opowiedz.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Sny..
« Odpowiedź #507 dnia: Marca 14, 2013, 07:31:05 pm »
0
Z dziwnych i pokręconych rzeczy wychodzą najfajniejsze opowiadania. Mnie samej parę razy w życiu przyśniło się coś godnego rozwinięcia w choćby short story, niestety pozapominałam wszystko, tak to jest z pobudkami przy budziku :facepalm: a pamiętam jak kiedyś przyśnił mi się pomysł na horror. Świetny horror, wiedziałam, że mnie samą by przestraszył a i wujcio Stef nie powstydziłby się tego pomysłu i co? I obudziłam się i zabrałam za pisanie magisterki a pomysł uleciał z głowy jak na skrzydłach. Chyba czas nagrywać sny na dyktafon zaraz po przebudzeniu...
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Sny..
« Odpowiedź #508 dnia: Marca 14, 2013, 08:00:07 pm »
0
A ja znów miałem dziwne koszmary związane z moim obecnym stanem duchowym, czasem są to naprawdę pokręcone rzeczy.
Oj Martinie, musimy chyba popracować nad Twoim stanem duchowym  :sorcerer:. Ale póki co, może faktycznie spożytkuj jakoś te "dziwne koszmary" i chociaż zacznij robić jakieś szkice po przebudzeniu, a Canis i insomnia zajmą się całą resztą obróbki literackiej i biznes się kręci ;). Nie dość, że spełnisz się artystycznie, to jeszcze na tym zarobisz  8)

Ps. Czy ten wątek dotyczy tylko snów gunsowych?

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Sny..
« Odpowiedź #509 dnia: Marca 14, 2013, 08:01:58 pm »
0
Cytuj
Ps. Czy ten wątek dotyczy tylko snów gunsowych?
Tak. W dziale Hyde Park powinien być ogólny
Wszystkich dotyczy
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2013, 08:12:22 pm wysłana przez Witek »