Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 154085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Sny..
« Odpowiedź #480 dnia: Sierpnia 27, 2012, 07:54:45 pm »
0
Canis co Ty robisz w mojej podświadomości co? :lol:

Jakaś telepatia. Ostatnio myślałam o tym jak Cię wyściskałam w Rybniku :lol:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12043
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2203
    • As Koncertowy
Odp: Sny..
« Odpowiedź #481 dnia: Sierpnia 27, 2012, 07:56:06 pm »
0
A mi się Canis nie śni :( Wogóle nic mi się nie śni od paru lat.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Sny..
« Odpowiedź #482 dnia: Sierpnia 27, 2012, 08:17:09 pm »
0
A ja słyszałam, że codziennie się coś śni, a złudzenie, że nie śni się nic jest spowodowane tym, że po prostu tego nie pamiętamy.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Sny..
« Odpowiedź #483 dnia: Sierpnia 27, 2012, 08:51:19 pm »
0

Ostatnio myślałam o tym jak Cię wyściskałam w Rybniku :lol:
Ja z kolei pamiętam, jak mnie mocno wyściskałaś wówczas :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Sny..
« Odpowiedź #484 dnia: Sierpnia 27, 2012, 09:04:41 pm »
0
Byłam tak pełna emocji, ze musiałam na kimś wyładować. Mam nadzieję, że nie uszkodziłam :D No i przecież jakże fajnie było Was zobaczyć :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

vegtcia

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #485 dnia: Sierpnia 28, 2012, 12:48:12 pm »
0
Jeśli się komuś na tyle nudzi proszę bardzo:
A więc miałam dzisiaj sen :)
No to było tak, że byłam w jakimś pomieszczeniu (gdzieś ok. 7m kwadratowych) ściany były pomalowane na taki matowy pomarańcz, sufit był biały, albo szary w każdym bądź razie to pomieszczenie wyglądało jakby nikt nie odświeżał je od paru dobrych lat. Pokój był prostokątny, po bokach były dwa łóżka jakby drewniane, były niskie, jakby był sam materac. (łóżka były identyczne) Poduszki były białe, białe kołdry, a na nich koce (pomarańczowe w kratę koc wyglądał jakby był używany wielokrotnie) podłoga była drewniana, a na środku był dywan, drzwi były białe, a obok nich stara, jasno-brązowa szafa, zamykana na kluczyk. Okno było stare, powojenne, z którego odlatywały kawałki białej farby ( zamykane te okna były na taki haczyk) widać było, że zimą przepuszczają zimno z zewnątrz, bo nawet szyby były liche i bez próżni. Zza oknem, a raczej pod, był jakby garaż, taki połączony z domem, a więc dach garażu był z papy, starej z resztą, dalej była jakby ulica, ale nic po niej nie jeździło. Było prawdopodobnie lato, na niebie była może z jedna chmurka. Aa jeszcze to pomieszczenie było na pierwszym piętrze.
Sen ten ogólnie był bardzo dziwny, wiele rzeczy już nie pamiętam, bo po tym śnie się obudziłam, pamiętałam wszystko i powiedziałam sobie "zapamiętaj ten sen!" i zasnęłam na nowo ;) Po przebudzeniu myślałam.. co tam było i przypomniało mi się ale nie każdy moment, tylko urywki, ale mimo to postanowiłam się z wami podzielić!  :)
  Siedziałam przy oknie i myślałam, byłam bardzo zdenerwowana na moją siostrę, która gdzieś poszła i zostawiła mnie samą w tym pomieszczeniu, nie wiedziałam gdzie jestem, dlatego odrobinę się bałam. Nie wiem kiedy, ale na przeciwko mnie siedziała i na przemian leżała moja i mojej siostry przyjaciółka z dziecięcych lat, z którą aktualnie nie utrzymujemy kontaktu o dziwo ona wyglądała jak kiedyś, jej widok był mi obojętny, ale ona zaczęła rozmawiać o czymś, ale już nie pamiętam, pamiętam tylko, że powiedziałam jej co się przed chwilą stało, opowiadałam jej o Duff'ie i o niecenzuralnych rzeczach co tu się działy niedawno (sama pamiętam teraz tylko urywki z tego, ale tego opisywać nie będę :lol: ) Zorientowałam się, że poczuła się zniesmaczona, to szybko zmieniłam temat, wciąż patrząc się w to okno, w pomieszczeniu było zimniej niż na dworze, co mnie bardzo cieszyło, bo na zewnątrz było bardzo gorąco. Zauważyłam, że stoi tam minivan, miał otwarte drzwi z którego wyciągał coś DJ ASHBA! Oznajmiłam, że jest tam DJ! Uradowana odwróciłam się, a tam nie było mojej wspomnianej przyjaciółki tylko Duff siedział za mną. Ale nie przejęłam się tym, otworzyłam prawe skrzydło okna (okno było dość nicko, więc klęczałam :D) powstał dziwny dialog z DJ'em, po przebudzeniu zdziwiło mnie to, że z Duffem czy z moją przyjaciółką rozmawiałam normalnie po polsku, a z DJ'em po angielsku.. a za pamięci dodam, że przed otworzeniem okna zobaczyłam, że DJ wyciągał z tego minivana dwie pary czerwonych trampek i dał stojących obok dwóm (ok.8lat) chłopcom, a sam zaraz wyciągnął sobie bambosze w kolorze zgniłego zielonego w liście  :lol: i założył :D
ale wracając do dialogu:
-Hej DJ!
-Cześć!
(nie wiem dlaczego, ale krzyknęłam do niego)
-Pozdrowienia z..!
(on dokończył z szerokim uśmiechem)
- Z Polski, wiem wiem!
później to się zaśmiałam, a on coś powiedział, a ja tego nie zrozumiałam, i powiedziałam, że go nie słyszę, bo był naprawdę duży hałas.. To on powtórzył, a ja znowu to samo, że nie słyszę :D Później nie wiem jakim cudem, ale wybiegłam z pokoju i od razu znalazłam się obok niego i ktoś z okna zrobił mi z nim zdjęcie  :???:
Sen naprawdę był dziwny.. :D

P.S przepraszam, za ciągłe powtarzanie słowa "był" Dopiero teraz to zauważyłam, gdy sprawdzałam czy czegoś nie przegapiłam ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2012, 01:46:27 pm wysłana przez vegtcia »

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Sny..
« Odpowiedź #486 dnia: Sierpnia 28, 2012, 01:20:43 pm »
0
jeja...sen świetny!  :D w jednym śnie Duff i DJ  :rolleyes: :wub: bambosze w kolorze zgniłego zielonego w liście  :lol: to musiało świetnie wyglądać  :lol:

Offline Anorakku

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Spamorakku
  • Respect: +31
Odp: Sny..
« Odpowiedź #487 dnia: Sierpnia 28, 2012, 03:27:05 pm »
0
dobry towar dobry  :D  :D  :D

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Sny..
« Odpowiedź #488 dnia: Sierpnia 28, 2012, 03:42:22 pm »
+2
Zaczynam się zastanawiać, w którym momencie ten temat z wątku o snach stał sie topiciem o opowiadaniach. Bez jaj, jak to możliwe, ze nagle prawie każdemu śni się coś o Gunsach? To wcale nie jest tak łatwo mieć sen o tym, o czym sie chce.
Geoff Fuckin' Tate!


vegtcia

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #489 dnia: Sierpnia 28, 2012, 04:23:04 pm »
0
Zaczynam się zastanawiać, w którym momencie ten temat z wątku o snach stał sie topiciem o opowiadaniach. Bez jaj, jak to możliwe, ze nagle prawie każdemu śni się coś o Gunsach? To wcale nie jest tak łatwo mieć sen o tym, o czym sie chce.

Wiesz, na pewno nie każdemu. A to, że sen o gunsach się raz trafi i ktoś się nim podzieli tutaj na forum oznacza, że kłamie? W przykładzie podam siebie, wcale się nie prosiłam o sen związany z gnr, nawet nie myślałam o tym. Sny ostatnio z nimi zdarzają mi się często, a to jest pierwszy sen z weselszymi scenami. Skoro Tobie CC nie zdarzają się sny o nich lub o kim Ty chcesz nie warto wypisywać głupstw na forum :)
Ostatnio czytałam tutaj wiele snów związanych z GnR i moja reakcja była "what the? przecież to ewidentnie jest zmyślone!" Ale jak dzisiaj się przebudziłam to uznałam, że to co było tutaj pisane to ludzie pisali o swoich snach, a nie o swoich wyobrażeniach i sama postanowiłam się podzielić moim snem ;) Bo przecież... Kto wymyśliłby takie głupoty jakie przytrafiają się w snach?

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Sny..
« Odpowiedź #490 dnia: Sierpnia 28, 2012, 04:28:14 pm »
0
Nie pisałem akurat do Ciebie, bo doskonale wiem, ze różne zwariowane rzeczy się śnią. Ale wystarczy sobie popatrzeć na liczbę wpisów w ostatnim tygodniu. Nie dość, ze tych snów jest więcej niż przez ostatni miesiąc, to jeszcze na dodatek wszystkie o zespole. Ja absolutnie wierzę, że komuś mogli się śnic Gunsi,  u mnie też raz jeden, kiedyś, Axl miał małą epizodyczna rólkę, ale ten nagły wysyp snów o bandzie jest cokolwiek dziwny, nie uważasz?
Geoff Fuckin' Tate!


Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Sny..
« Odpowiedź #491 dnia: Sierpnia 28, 2012, 05:58:00 pm »
0
To jest forum o GN'R prawda? I wiadomo, że jak ma się zwariowany sen o tym zespole to może się nim podzielić właśnie tutaj. Nie rozumiem czemu się czepiasz. Ludzie wchodzą tutaj aby umilić sobie czas, tym bardziej w tym temacie, bo można się nieźle pośmiać ze snów innych forumowiczów. A śmiech to zdrowie. Zresztą nie zauważyłam, aby ciągle ta sama osoba opowiadała o tym co jej się śniło. Zauważ, że jak ktoś się w tym temacie wypowie to jest to raz na dłuższy czas.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2012, 06:01:52 pm wysłana przez kala »

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Sny..
« Odpowiedź #492 dnia: Sierpnia 28, 2012, 06:03:59 pm »
+1
Dobra, nieważne, widocznie w tym tygodniu nastąpiła jedyna w swoim rodzaju koniunkcja Wenus i Marsa, która sprawiła, ze wszyscy maja sny o Gunsach. Z niecierpliwością czekam na swój i mam nadzieje, że Axl będzie w nim śpiewał, a nie wył do księżyca. ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2012, 07:07:38 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Sny..
« Odpowiedź #493 dnia: Sierpnia 28, 2012, 06:21:09 pm »
0
nie wszyscy

mi się dzisiaj śnił Neil Young dla odmiany :P

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Sny..
« Odpowiedź #494 dnia: Sierpnia 28, 2012, 06:30:01 pm »
0
Ale jaja, śniło mi się dzisiaj, że jechałem z moją dziewczyną na koncert GN'R. Tych już nowych. Wcześniej widziałem się z Axlem i podpisał mi się na... bucie. Jak to w snach bywa nie mogliśmy dotrzeć na ten koncert, wszystko się plątało. Sen przerwany przez budzik. Ale że mi się jeszcze Gunsi śnią hehe... 10 lat temu rozumiem, ale teraz nawet nie pamiętam kto tam jest wokalistą... tym w cylindrze ;)
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.