Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 153695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anorakku

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Spamorakku
  • Respect: +31
Odp: Sny..
« Odpowiedź #465 dnia: Sierpnia 27, 2012, 09:10:51 am »
+2
Aga0305 rozwaliłaś system tym snem, mistrzostwo świata i złoty medal olimpijski dla Twojej podświadomości za ten sen  :D :D :D :D :D

WindOfChange

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #466 dnia: Sierpnia 27, 2012, 12:00:34 pm »
0
mi się dzisiaj śniło, że osobiście poznałam Jimmy'ego Page'a, o czymś gadaliśmy, poznałam jego matkę (matkę faceta po 60tce, chwila moment, o co chodzi? :lol: ), jedliśmy z nią jakieś ciasto czy coś :P strasznie żałuję że nie pamiętam z tego snu więcej :lol:

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Sny..
« Odpowiedź #467 dnia: Sierpnia 27, 2012, 12:34:47 pm »
0
Mi się śniło,że ja i moja koleżanka jesteśmy w jakimś betonowym budynku z jakimś chłopakiem a na zewnątrz tego budynku jest rysunkowa godzilla w rudych włosach. I ten chłopak do nas wróćł a po chwili ona uprzejmie puka wścianę żeby on znów wyszedł z nią powalczyć i tak kilka razy. W końcu ona się wkurzyła i zaczęła obkrążać budynek. ROzwaliła boczną ścianę i do nas weszła, po czym zonajmiła,że tylko chciała żebyśmy wygonili ćmy z jej domu. I obok niej (nie wiem skąd) pojawił się komputer ,rozległ się dźwięk gg i było widać napis "Godzilla jest dostępny".
...Nie wiem co te sen miał oznaczać, ale był bardzo ciekawy...

Btw. WindOfChange dostąpiłaś prawdziwego zaszczytu!  :D

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Sny..
« Odpowiedź #468 dnia: Sierpnia 27, 2012, 12:58:03 pm »
0
xRuda sen świetny  :P

vegtcia

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #469 dnia: Sierpnia 27, 2012, 01:11:13 pm »
0
Śniło mi się dzisiaj, że znalazłam na podwórku mój ulubiony długopis, z głową kaczorka i z czapeczką ucznia (nie wiem czy ma to jakąś oficjalną nazwę) Więc, ten długopis był cały zgnieciony (podejrzewałam, że to sprawka psa, ale główka kaczorka była cała i zdrowa (leżała obok) to sobie ją  wzięłam  ;)

WindOfChange

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #470 dnia: Sierpnia 27, 2012, 01:32:25 pm »
0
Btw. WindOfChange dostąpiłaś prawdziwego zaszczytu!  :D
szkoda że to był tylko sen  :'( :P

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Sny..
« Odpowiedź #471 dnia: Sierpnia 27, 2012, 01:34:22 pm »
0
WindOfChange szkoda,szkoda...bardzo fajny sen miałaś  :D

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Sny..
« Odpowiedź #472 dnia: Sierpnia 27, 2012, 01:43:55 pm »
0
ojej. Jimmy mi się jeszcze nie śnił, za to poznałam w snach miliony innych osób.
Mój ostatni sen, który pamiętam leciał jakoś tak, że byłam na wycieczce szkolnej z klasą i zwiedzaliśmy jakiś las, w którym była taka jakby zagroda dla krów, gdzie się miały ścigać. Siedziałyśmy na 'trybunach' z przyjaciółką, gdy nagle podszedł do nas Robert Downey Jr. i podał mi swój numer, bo ona go onieśmielała. Po czym wróciliśmy do hotelu i zostaliśmy rozdzieleni po pokojach i żeby spotkać kogoś kogo lubię musiałam przemieszczać się jak ninja. Nie wiedząc w jakim pokoju są moje koleżanki spytałam o to znajomej, jednak odpowiedź padła z ust Fortusa, który też był na tej wyciecze i okazało się, że chodzę z nim do klasy. Nie pojmuje swoich snów  :lol:  chociaż ten należy do tych mniej dziwnych  :P

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Sny..
« Odpowiedź #473 dnia: Sierpnia 27, 2012, 04:16:26 pm »
+2
No ja dziś miałam pokręcony sen. Mianowicie: śniło mi się, że leżałam z Axlem na łóżku, w dodatku w pokoju, który...kręcił się na kółkach. Coś jakby w autobusie albo w samochodzie campingowym. Leżeliśmy i Axl dał mi autograf na kartce A4 i powiedział, że jest to jedyny autograf jaki w życiu daje. Następnie przyszła Canis, a Axl do niej, że już ma obok siebie prawdziwą fankę i że Canis ma wyjść :D W dalszej części pojawił się DJ, ale i on został przez szefa wyrzucony. Nagle znaleźliśmy się w knajpie/barze, i za chwilę wszedł Nikki Sixx, pytając się po polsku barmankę, gdzie jest bankomat aby wybrać polish cash. Aha, w moim śnie Axl wyglądał jak na koncercie w Paryżu w 1992 (młody i z brodą), a Nikki był obecnego wyglądu, czy po 50-tce :P Axl zaczął go wyzywać więc ja mu powiedział, że skoro nie chce zaprosić Sixxa do stolika, to przynajmniej wezmę od niego autograf. Podeszłam do Nikkiego, on się ucieszył, że ma fankę, dał autograf i podzielił się "cenną radą". Miałam uważać na Axla, gdyż ten miał ponoć pieprzyć Slasha i pewnie dlatego jest zarażony kiłą :lol: Jak wróciłam do stolika, to Axl był trochę na mnie zły, ale cieszył się, że Nikki podpisał się na drugiej stronie kartki, a nie na tej samej co on. I po chwili się obudziłam, a szkoda... :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2012, 04:18:37 pm wysłana przez kala »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Sny..
« Odpowiedź #474 dnia: Sierpnia 27, 2012, 04:46:06 pm »
0
Phi, jak Axl mógł mnie wyrzucić. Dobrze, że wyrzucił też DJa, bo pewnie go dorwałam :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Anorakku

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Spamorakku
  • Respect: +31
Odp: Sny..
« Odpowiedź #475 dnia: Sierpnia 27, 2012, 06:52:36 pm »
0
I tak oto Kala została wybranką Axla, reszta fanek może sobie już tylko popatrzeć  :kwiatek:
Widzisz Canis, możesz zdecydowanie Axla sobie odpuścić, poluj na DJa bo znowu ktoś Ciebie wyprzedzi   :kwiatek:

Wątek "Sny" chyba będzie moim ulubionym na tym forum  :kwiatek: bo macie je genialne  :rolleyes:

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Sny..
« Odpowiedź #476 dnia: Sierpnia 27, 2012, 07:05:38 pm »
0
Psychofanki to i dziwne sny :D Jak ja się cieszę, że mi się Axl czy DJ nigdy nie przyśnili. Jedyny mój sen z muzykami Gunsów jaki miałem polegał na tym, że Slash zadzwonił do mnie i proponował mi abym z nim nagrał parę kawałków. To było dziwne, bo później przyszedł do mnie z Duffem i mnie obaj namawiali :D W końcu nie pamiętam czy się zgodziłem ale to było zabawne. Najlepiej, bo miałem grać na basie i śpiewać, więc nie wiem skąd w tym wszystkim Duff... :P Jakieś próby były ale spokojnie. Do żadnej płyty chyba nie doszło!

Ogólnie mam normalne sny. Jakieś dziewczyny, jakieś wybuchy, pościgi...

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Sny..
« Odpowiedź #477 dnia: Sierpnia 27, 2012, 07:06:08 pm »
0
Słuchajcie te Wasze sny nadają się do głębszej analizy przez specjalistów ;) :lol:   :lol:

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Sny..
« Odpowiedź #478 dnia: Sierpnia 27, 2012, 07:12:18 pm »
0
Psychofanki to i dziwne sny :D

No właśnie ja do fanek Axl'a nie należę, więc sama się dziwie, że mi się przyśnił :lol: Idę się leczyć. Nie dość, że rzadko mi się coś śni, to jeszcze takie głupoty :lol:

Canis co Ty robisz w mojej podświadomości co? :lol:

Offline Anorakku

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Spamorakku
  • Respect: +31
Odp: Sny..
« Odpowiedź #479 dnia: Sierpnia 27, 2012, 07:32:59 pm »
0
Wagon, myślę, że gdyby w gunsach grała jakaś urodziwa gitarzystka to i by coś z gunsami się przyśniło, ot co  :lol: :lol: