Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 154249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dustnbones

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +35
Odp: Sny..
« Odpowiedź #450 dnia: Czerwca 10, 2012, 04:08:13 pm »
0
Wczoraj śniło mi się, że jestem na koncercie Gunsów, siedzę na huśtawce ogrodowej na scenie razem z jakimiś ludźmi, słyszę tylko gitary, perkusję a Axl niby coś śpiewa, ale w ogóle go nie słychać. Najlepsza była na huśtawka ustawiona na scenie naprzeciwko Axl'a  :???: :lol:

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Sny..
« Odpowiedź #451 dnia: Czerwca 10, 2012, 04:52:24 pm »
0
mi śniła się kobieta, blondynka, nie znam cechą charakterystyczną było to że miała krwiście czerwoną szminkę na ustach, kobietę ową nie omieszkałem pocałować, potem uciekałem przed jakimiś ludźmi ubranymi na czarno, pościg się skończył przed katedrą z której wyszedł biskup, panowie mnie dogonili ale nic nie zrobili, a na końcu pojawiła się kobieta z początku snu już bez szminki na ustach, hmmm....

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Sny..
« Odpowiedź #452 dnia: Czerwca 11, 2012, 07:07:53 pm »
0
Mi się dziś śniło, że spóźniłam się na autobus, a byłam umówiona z koleżanką. Niby nic, ale gdy wstałam okazało się, że za 2 min. mam geografię, a ja w łóżku leże. :lol:

Offline She-Wolf

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: -4
Odp: Sny..
« Odpowiedź #453 dnia: Czerwca 12, 2012, 07:45:16 pm »
0
Mnie się dzisiaj śniło, że jachałam ze znajomymi na plenerowy koncert Lamb of God  :wub:, nie zdąrzyliśmy i biegłam bo słyszałam, że już grają, ale się ciągle wywalałam i szłąm jak pijana nie mogłam się ruszyć i w końcu tam nie dotarłam  :rolleyes:
Rattlehead
A dose of metal you need
To bang your head til you bleed
It's time for snapping some neck
Slashing, thrashing to Megadeth

guest211

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #454 dnia: Czerwca 13, 2012, 11:39:36 am »
0
mi śniła się kobieta, blondynka, nie znam cechą charakterystyczną było to że miała krwiście czerwoną szminkę na ustach, kobietę ową nie omieszkałem pocałować, potem uciekałem przed jakimiś ludźmi ubranymi na czarno, pościg się skończył przed katedrą z której wyszedł biskup, panowie mnie dogonili ale nic nie zrobili, a na końcu pojawiła się kobieta z początku snu już bez szminki na ustach, hmmm....

blondynka - widzieć blondynkę dla mężczyzny to przykre rozczarowanie

szminka - używać jej to ostrzeżenie przed fałszywymi i zdradliwymi przyjaciółmi

pocałunek - całować kogoś jest złą wróżbą - zwiastuje fałszywych przyjaciół lub niewierność w miłości

uciekać / ucieczka - sen taki zazwyczaj jest niepomyślny - oznacza otrzymanie przykrych wiadomości od przyjaciół, jak również przestrzega przed kompromitacją

biskup - widzieć lub rozmawiać z biskupem oznacza awans, większe zyski, szczęście, radość i miłość

Źródło: Wielki Sennik, Marek Skierkowski, Jerzy Włostowski, Wrocław 1995

Interpretację całości pozostawiam już Tobie.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Sny..
« Odpowiedź #455 dnia: Czerwca 13, 2012, 12:50:02 pm »
+1
To bardzo proste. Układ planet wskazuje na pomyślny dla Ciebie początek miesiąca. Znajdziesz wreszcie dziewczynę i dostaniesz awans w pracy. Niestety końcówka czerwca już nie będzie należała do najprzyjemniejszych. Dziewczyna okaże się dzi**ą, a z nowego miejsca pracy wylecisz, dzięki fałszywym przyjaciołom, którzy będą obrabiać Ci tyłek u szefa. Bardzo możliwe, że ta laska zdradzi Cię właśnie z którymś z tych kolegów z pracy.  :D
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Sny..
« Odpowiedź #456 dnia: Sierpnia 25, 2012, 10:57:30 pm »
+2
Śnił mi się dziś koncert Gunsów w Krakowie, na którym byłam z przyjaciółką. Nie mam pojęcia dlaczego byłam na nim w piżamie, ale przynajmniej zaliczyłam uścisk dłoni DJa. Pamiętam, że Axl piękną polszczyzną śpiewał "Wśród nocnej ciszy" :lol: w środku koncertu pojechałyśmy tramwajem do kwiaciarni po róże, a Axl biegł za nami i tez śpiewał jakąś polską kolędę :P Niestety, obudziłam się :(
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #457 dnia: Sierpnia 25, 2012, 11:22:07 pm »
0
<brawa> Piękny sen :kwiatek: Axla śpiewającego kolędy - z chęcią. Trza pamiętać, iż Axl powiedział: "Nikt nie zna tylu pieśni religijnych co ja".
A żeby nie offtopować: ostatnio tematyka moich snów, to głównie SF Naukowe - nowe odkrycia, podróże międzyplanetarne, zmiany na naszej Matuli Ziemi.

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Sny..
« Odpowiedź #458 dnia: Sierpnia 25, 2012, 11:29:04 pm »
0
A mnie się ostatnio śniło, że byłam na koncercie Kultu.. a jak wyszłam z klubu to ktoś mnie gonił i złapał za ramię.. odwróciłam się, a tam.. a tam Kazik ! poprosił mnie o wspólne zdjęcie, które zrobili moi rodzice o.O potem dał mi autograf na MTV Unplugged i się obudziłam ..
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Sny..
« Odpowiedź #459 dnia: Sierpnia 26, 2012, 09:48:09 am »
0
Ostatnio na VH1 był Kult MTV Unplugged.  :P

Offline Kortina98

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1613
  • Płeć: Kobieta
  • See, the sea wants to take me
  • Respect: +969
    • NTSowa galeria ;)
Odp: Sny..
« Odpowiedź #460 dnia: Sierpnia 26, 2012, 11:07:40 am »
0
A ja przeważnie mam same sny, w których ktoś chce mnie zabić  :???:

Offline MissRose

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 641
  • Płeć: Kobieta
  • I don't like being stuck in the crowd...
  • Respect: +427
Odp: Sny..
« Odpowiedź #461 dnia: Sierpnia 26, 2012, 05:23:31 pm »
0
Mnie jeszcze nigdy nikt zabić(chyba :???:) nie chciał we śnie, raz gonili mnie cyganie, a ja nie mogłam uciekać, w sumie kto wie jakie mieli zamiary :P. Dziś np. rozbijałam się ciężarówką po mieście, a potem łaziłam po jakiś kanałach.



Remember in this game we call life
That no one said it's fair

Offline dustnbones

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +35
Odp: Sny..
« Odpowiedź #462 dnia: Sierpnia 26, 2012, 05:33:03 pm »
0
Za to mnie się śniło, że do mojego domu wkradło się 8 seryjnych morderców i spało na kanapie, a potem przed nimi uciekałam w jakimś zamku..  :lol:

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Sny..
« Odpowiedź #463 dnia: Sierpnia 26, 2012, 07:30:09 pm »
0
jeju...fajny sen  :lol:
ostatniej nocy śniło mi się, że goniła mnie orchidea ( :???:  :lol:) po jakimś cmentarzu,w nocy i nagle wyskoczył zza jakiegoś grobu DJ  Ashba z jakimiś nożami i próbował ją jakoś zabić i po chwili udało mu się. Podziękowałam mu, on na to, że nie ma sprawy, bo akurat szedł tędy na jakiś koncert, zobaczył, co się dzieje i postanowił mi pomóc. Potem spytał, czy może chciałabym pójść z nim na ten koncert....i w tym momencie siostra mnie obudziła  :angry:

Offline Kortina98

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1613
  • Płeć: Kobieta
  • See, the sea wants to take me
  • Respect: +969
    • NTSowa galeria ;)
Odp: Sny..
« Odpowiedź #464 dnia: Sierpnia 27, 2012, 08:40:38 am »
0
Jaki fajny sen Aga0305  :lol:
U mnie prawie zawsze ktoś chce mnie zabić, często osoby, które są mi bliskie.
A jak nie takie sny, to takie, ze spadam z wysokości. Dziwne...  :ph34r:   :P