Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 153699 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #435 dnia: Października 26, 2011, 11:43:56 pm »
0
To co napisałam 20 października.
Wychodzi na to, że Wielki Sennik" (Marek Skierkowski, Jerzy Włostowski, Wrocław 1995) ma "rację". Obdarzyłam zaufaniem kogoś. I chyba ta osoba na to nie zasłużyła :facepalm:

Offline xSlashx

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Double Talkin' Jive
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #436 dnia: Listopada 04, 2011, 07:29:38 pm »
0
a dziś to wogóle miałam taki sen że....matko :O
no to tak....
Obudziłam się w nocy nagle zobaczyłam że ktoś mi zniszczył ...spodnie rurki...
to się wkurzyłam i ....
na początku tam poszłam chyba do sklepu( nie rozumiem o 22 u mnie carrefour zamknięty What The Fuck?)
i tam cały sklep był we krwi i stał jakiś kolo z sandałami w ręku i siekierą pod nogami( nie czaję oco biega :p)
i cośtam było że uciekałam przez ulice i zamknęłam sie w jakiejś piewnicy ...gdzie były jedynie stare pedały od roweru sandały i skarpety(łat de fak?)

zapisałam ten sen w notatniku był aż tak dziwny że az musiałam.....
Take me down to the paradise city where the grass is green and the girls are pretty. 

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Sny..
« Odpowiedź #437 dnia: Marca 26, 2012, 08:19:01 pm »
0
No to teraz poczytacie, jaki miałem sen:
Śniło mi się dzisiaj, że byłem więźniem w obozie koncentracyjnym i zbierałem złoto. Tzn. wydłubywałem z ziemi pierścionki, obrączki, kolczyki itp. Wszystko było złote. Za mną chodził Himmler i powtarzał : "Baaardzo dobrze zbierasz złoto" i podstawiał mi rękę i wysypywałem mu garść złota na tę rękę. I cały czas martwiłem się gdzie moja żona i czy... mój żydowski niemiecki jest zrozumiały dla Himmlera...
MASAKRA !!!
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Sny..
« Odpowiedź #438 dnia: Marca 26, 2012, 08:56:35 pm »
0
Uważaj bo ten kretyn J.T. Gross się do ciebie zgłosi aby napisać Złote Żniwa II :lol:

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Sny..
« Odpowiedź #439 dnia: Marca 27, 2012, 04:07:43 pm »
0
Hehehe. Racja. Będę milczał,ale mówię Wam, kurde rano nie wiedziałem co mam myśleć. Przez pół dnia chodziłem jakiś taki nieswój.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline 4Paradise8

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 327
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +72
Odp: Sny..
« Odpowiedź #440 dnia: Marca 27, 2012, 04:42:50 pm »
0
Kiedyś mi się śniło, że Axl grał na czimś weselu, na którym ja też byłam. Zaczęłam skakać z radości kiedy wykonał "Paradise City", ale przez przypadek przewaliłam kolumnę z głośnikami  :P Zaczęłam się bać, że Axl strzeli focha i wyjdzie, ale on po prostu poczekał aż posprzątam po sobie i śpiewał dalej  :D

Offline róża7

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #441 dnia: Czerwca 03, 2012, 08:42:34 pm »
0
Mi się dzisiaj śniło, że:
Siedziałam pod klasą w szkole, a przede mną pod klasą siedział Ax l,Izzy,Slash,Duff i Steven(wszyscy byli młodzi). Zaczęłam śmiać się ,że szczęścia.Podeszłam do nich i poprosiłam o autograf.Na koniec poprosiłam Axla o autograf podpisał mi się ,a potem pomazał mi autografy Steva,Duffa i Slasha.Spytałam się czemu to zrobił ,ale on mi nie odpowiedział (wogólę to było dziwne bo Izzy miał marynarkę czerwoną w różowe serduszka). Nie wiadomo jak nagle ja Axl i albo moja siostra, albo koleżanka znaleźliśmy się w szatni miałam Axlowi załatwić koncert.Gdy się ludzie dowiedzieli ,że w szkole jest Axl zaczęli nas ganiać(w szkole prawie nikt nie słucha Guns N' Roses) jeszcze nawet obcy ludzie.Axl powiedział ,że się boi zaśpiewać ponieważ nie ma już takiego głosu jak dawniej powiedziałam żeby się nie martwił.Potem wszyscy ludzie i my mieliśmy iść na Axla koncert, ale nauczyciele nie chcieli nas wypuścić ja i Axl chcieliśmy ich ominąć ale moja babcia (kiedyś była nauczycielką) co też pilnował zobaczyła mnie pokazała mi sznurek ,że będzie lanie i powiedziała moim rodzicom potem ukryłam się w szatni z Axlem.Później się obudziłam.

Offline wera

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Sny..
« Odpowiedź #442 dnia: Czerwca 03, 2012, 09:08:03 pm »
0
Fajny sen. Sprawdź, czy nie jesteś  w ciąży. :_:

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Sny..
« Odpowiedź #443 dnia: Czerwca 03, 2012, 09:15:52 pm »
0
Ona ma 12 lat...
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Sny..
« Odpowiedź #444 dnia: Czerwca 03, 2012, 10:32:39 pm »
0
ja mam tak pojebane sny że nawet nie potrafiłbym ich opisać słowami, nic nie układa się w mniej lub bardziej ciekawą fabułe; jedzie ciężarówka, spadam w dół, majonez helmans - mniej więcej coś takiego  :???:

Offline dustnbones

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +35
Odp: Sny..
« Odpowiedź #445 dnia: Czerwca 03, 2012, 10:40:50 pm »
0
Niestety ja prawie nie mam snów, jedynie gdy zasnę po południu. Za to wtedy śnią mi się takie rzeczy o których myślę potem cały dzień, wszystko jest takie realistyczne, a najczęściej są to koszmary. Kiedyś śniło mi się, że wylądowałam w zakładzie psychiatrycznym z całą ekipą Gunsów  :lol:

Offline Agness

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 548
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +16
Odp: Sny..
« Odpowiedź #446 dnia: Czerwca 03, 2012, 11:08:55 pm »
0
W moich snach na ogół ktoś kogoś planuje zabić :???:

WindOfChange

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #447 dnia: Czerwca 03, 2012, 11:14:30 pm »
0
ja mam tak pojebane sny że nawet nie potrafiłbym ich opisać słowami, nic nie układa się w mniej lub bardziej ciekawą fabułe; jedzie ciężarówka, spadam w dół, majonez helmans - mniej więcej coś takiego  :???:
co prawda nigdy nie śnił mi się majonez helmans, ale mam dość podobnie.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Sny..
« Odpowiedź #448 dnia: Czerwca 04, 2012, 02:44:40 pm »
0
różni ludzie, różne majonezy  ;)

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Sny..
« Odpowiedź #449 dnia: Czerwca 10, 2012, 12:55:54 pm »
0
Dzisiejszy majonez, który mi się przyśnił był tak popierdolony, ale zarazem tak realistyczny, że muszę Wam go opowiedzieć.

Śniło mi się, że byłem w zespole dr Housa (razem z Foremanem i Cameron - w moim śnie była jeszcze bardziej hot niż w serialu ;) ). Trafiła do nas pacjentka (w tej roli moja koleżanka) z jakimiś objawami. Próbowaliśmy wszyscy rozkminić co jej jest, no ale jak to u Housa bywa z początku nic nie wiadomo. Potem byłem zrobić wywiad u jej chłopaka (dużo młodszy od niej, jakiś dzieciak) i przez przypadek znalazłem w pokoju zużytą prezerwatywę. Okazało się, że dziewczyna przespała się z chłopakami z WWO i coś od nich podłapała. Kiedy poszedłem powiedzieć o tym Housowi, to najpierw nie mogłem go znaleźć, a jak w końcu go złapałem (siedzieli z Wilsonem w jakimś pokoju i oglądali tv), to w czasie kiedy stawiałem moją diagnozę, on zaczął udawać, że śpi.

Potem zadzwonię do koleżanki i jej to opowiem, ciekawe jak zareaguje :lol: