Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 154248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Sny..
« Odpowiedź #420 dnia: Października 19, 2011, 09:59:23 pm »
0
Akurat w tym przypadku wyraża dość mało :) ale jak nie chcesz to nie mów :)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Sny..
« Odpowiedź #421 dnia: Października 19, 2011, 10:08:06 pm »
0
Widać językiem migowym byśmy się nie dogadali :P

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #422 dnia: Października 20, 2011, 01:29:32 pm »
0
Od jakiegoś czasu, sporadycznie znów "śnię". Jak na razie, obyło się bez katastrof.
Ale dziś, to była masakra. Widziałam ciało, w kawałkach, po wypadku. Po wypadku motocyklowym. Swojego kolegi :'(
Mogę zakładać iż: nić przyjaźni pomiędzy nami, z mojej strony jest już tak mocna, iż mój umysł wybiega w przyszłość i "widzi" (jak w przypadku siostry, Młodego, babci, ojca i Wujka).
Z drugiej strony, wiedząc co się dzieje z ciałem po wypadku (miałam zostać Ratwonikiem Medycznym ==> zaznajamiałam się z materiałami, z wypadków + jeden z moich wujków jest Ratownikiem Medycznym; rozmawiamy o tych sprawach), mogę podświamomie obawiać się o Niego.

guest211

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #423 dnia: Października 20, 2011, 03:20:07 pm »
0
Moja mama zawsze mi powtarza po jakichś moich bardzo dziwnych snach o których jej później opowiadam "nie obżeraj się na noc to nie będą ci się głupoty śniły".  ;] I chyba coś w tym jest, zwłaszcza jak zjem na noc za dużo czegoś słodkiego. ;) Nie wiem czym to tłumaczyć z medycznego punktu widzenia, nie jestem lekarzem.

Co do widoku zwłok ogólnie to mój papierowy "Wielki Sennik" (Marek Skierkowski, Jerzy Włostowski, Wrocław 1995), książka opracowana na podstawie przedwojennych wydań senników: egipskiego, chaldejskiego i staropolskiego mówi tak:

"sen o nich to zapowiedź otrzymania smutnych wiadomości o nieobecnych członkach rodziny; dla młodej kobiety sen o zwłokach wróży smutek i zmartwienia oraz niefortunne obdarzanie zaufaniem ludzi nieuczciwych"

Offline patyszaaa

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • touch too much.
  • Respect: 0
    • http://nakarm-mnie-snami.blogspot.com/
Odp: Sny..
« Odpowiedź #424 dnia: Października 20, 2011, 04:12:56 pm »
0
a zdarzają Wam się sny ze zmarłymi? jak próbują Was ostrzec przed czymś lub coś? mojej mamie czasami się śni jej ojciec, ten sen jest zawsze taki sam. nic nie robi, tylko patrzy na nią. i potem przez cały dzień ma strasznego pecha. coś w tym jest..
With your bitch slap rappin'
And your cocaine tongue
You get nuthin' done.

http://nakarm-mnie-snami.blogspot.com/

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Sny..
« Odpowiedź #425 dnia: Października 20, 2011, 04:22:05 pm »
0
sen o własnej śmierci nigdy się nie kończy bo budzimy się....do zycia/wg senników sen o smierci innych jest zawsze dobrym znakiem
ja śnię często o lataniu, wznoszeniu się, bujaniu nad Ziemia...to najnajnajpiekniejsze sny;  najczęściej sni mi sie jak odrywam się ponad rzeczywistością
a to co wtedy czuje porównywalne jest do stanu eufirii, ekstazy, uniesienia.....im satrsza jestem tym częściej tak śnię

guest211

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #426 dnia: Października 20, 2011, 05:34:06 pm »
0
a zdarzają Wam się sny ze zmarłymi? jak próbują Was ostrzec przed czymś lub coś? mojej mamie czasami się śni jej ojciec, ten sen jest zawsze taki sam. nic nie robi, tylko patrzy na nią. i potem przez cały dzień ma strasznego pecha. coś w tym jest..

"sen o zmarłych zazwyczaj jest snem ostrzegawczym; widzieć zmarłego członka rodziny to znak, że w twoim otoczeniu przebywają groźni wrogowie, którzy starają się zniszczyć twoją reputację"

WindOfChange

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #427 dnia: Października 20, 2011, 05:58:01 pm »
0
ciekawe tylko ile jest prawdy w takich sennikach  ;) też mi się czasami śnią zmarłe osoby, niekoniecznie członkowie rodziny. zdarzyło się że śnili mi się zmarli muzycy  :???:

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Sny..
« Odpowiedź #428 dnia: Października 20, 2011, 08:04:52 pm »
0
Koszmary - zdarzają Mi się. Chyba najgorszy koszmar jaki mam to jest wtedy, kiedy śni mi się, że goni Mnie morderca i ja albo nie mogę uciec, bo nóg nie mogę oderwać od ziemi, albo że już jestem pod drzwiami i szukam kluczy nie mogę znaleźć a morderca tuż tuż. Albo kiedy Mi się śni ktoś,  kogo nie mogę znaleźć. Czasem śni mi się jeden zmarły muzyk i zazwyczaj są to sny, które coś zwiastują. Najgorszy sen jaki miałam to jak szukałam człowieka, który do Mnie mówił jak by z nieba, a ja nie mogłam Go znaleźć i krzyczałam za Nim. Raz, jak śnili Mi się chłopcy z GNR, w starym składzie to obudziłam się rano zapłakana... Nie wiem dlaczego.
Muzyka to całe moje życie.

Offline patyszaaa

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • touch too much.
  • Respect: 0
    • http://nakarm-mnie-snami.blogspot.com/
Odp: Sny..
« Odpowiedź #429 dnia: Października 20, 2011, 08:18:20 pm »
0
sama nie wiem czy mam wierzyć w te senniki.. ale powiem mamie, co piszą w senniku na ten temat, chociaż ona pewnie mnie tylko wyśmieje..
mnie przerażają też sny, jak jestem w jakimś miejscu i jakiś morderca się do mnie zbliża, a ja nie mogę uciekać, próbuję i nie mogę, cały czas stoję, w dodatku próbuję jeszcze krzyczeć i nikt mnie nie słyszy.. brr. -.-
With your bitch slap rappin'
And your cocaine tongue
You get nuthin' done.

http://nakarm-mnie-snami.blogspot.com/

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Sny..
« Odpowiedź #430 dnia: Października 20, 2011, 11:14:52 pm »
0
Mnie też to przeraża...i mam dokładnie tak samo jak Ty Patyszaaa
Muzyka to całe moje życie.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Sny..
« Odpowiedź #431 dnia: Października 22, 2011, 11:44:32 pm »
0
moje sny? ostatnio bardzo przyjemne, dodające skrzydeł i układające usta w uśmiech....szkoda, że rzeczywistość jest inna...i  one się nie spełnią...

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Sny..
« Odpowiedź #432 dnia: Października 25, 2011, 10:48:24 am »
0
Chyba za dużo czytam forum. Dzisiaj śniło mi się, że jakiś narkoman wbił mi brudną strzykawkę w rękę :).
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #433 dnia: Października 25, 2011, 11:05:43 am »
0
Dobra, albo jestem wariat, albo pieprzoną prorokinią:
a więc koleżanki i koledzy - sen się spełnił, tzn. jego znaczenie.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Sny..
« Odpowiedź #434 dnia: Października 26, 2011, 09:47:59 pm »
0
co Ci się spełniło :)?