Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 153705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kokish

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • But love like time's got its own plans...
  • Respect: +6
    • Mój blog
Odp: Sny..
« Odpowiedź #405 dnia: Września 01, 2011, 09:45:28 am »
0
Śnił mi się Steven, i kupowałam odkurzacz... :D

Mój mąż Ci się śnił xD
Mi się śnił teledysk do "Baby Can't Drive" na Vivie  :lol:
"A tout le monde
A tout mes amis
Je vous aime
Je dois partir
These are the last words
I'll ever speak And they'll set me free..."
 

Offline xSlashx

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Double Talkin' Jive
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #406 dnia: Września 01, 2011, 10:01:28 am »
0
A mi się śniło że wyszłam do sklepu kupiłam cylinder ....właże do domu a tu Slash i Stevie siedzą u mnie na kanapie i pija J.D.... :)
Acchhh..piękny sen :)
Weeee.....wczoraj nabyłam Przypinke z Gunsami z AFD ! :D

xSlashx
Take me down to the paradise city where the grass is green and the girls are pretty. 

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Sny..
« Odpowiedź #407 dnia: Września 02, 2011, 02:51:24 pm »
0
Ja to ostatnio mam sny jakieś takie... no wiem jestem na forum, wiem że..., ale ostatnio mam bardzo realistyczne sny... Jeden jaki pamiętam był śmieszny z powodu tego, że w mojej kuchni paradowali Gunsi, wszyscy... i wiecznie byli pijani albo naćpani. I można było się natknąć na nich w różnych miejscach, a jeden z nich wiecznie lądował w łóżku i mój chłopak wiecznie sprawiał łomot Slashowi... oj biedny Slash jak to mówią jego fanki...
Ale najlepszy sen to miałam jak Slash, Duff i Izzy siedzieli w pokoju i zajmowali się bardzo interesującym zajęciem, a mianowicie do czego może służyć prezerwatywa? Tak tak służą np do tego, aby zatykać nimi niedopite butelki, albo np. do dmuchania... No cóż wyobrażacie sobie wchodzicie do pokoju a tam siedzi trzech byłych Gunsów i się bawi prezerwatywami. W związku z tym spożytkowałam ich energię na pożyteczne rzeczy i wynalazłam wszystkie balony, jakie walały się mi po domu, a trochę ich tam było... Ja zupełnie nie rozumiem, dlaczego faceci tak bardzo lubią nadmuchiwać prezerwatywy.  Oprócz snu widziałam to kilka razy na żywo. No a najgorsze dla mnie są sny, jak jest w nich sam Slash a ja nie mam dokąd uciec i nikt nie chce mi pomóc...
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2011, 12:14:36 am wysłana przez shiris »
Muzyka to całe moje życie.

Offline muller

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Sny..
« Odpowiedź #408 dnia: Września 02, 2011, 03:11:24 pm »
0
hahahaah już sobie wyobrażam zaciesze na ich mordach jak dmuchają prezerwatywy. a la "jestem chory na umyśle"   :D nie obrażając  nikogo hahaha nie mogę  :P
Duff: "Did I say bananas?"
Slash: "Yeah hahaha"
Duff: "I did?? No...!!"

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Sny..
« Odpowiedź #409 dnia: Września 02, 2011, 03:38:08 pm »
0
Ja to już kiedyś widziałam, stąd wiem,  że prezerwatywy można też dmuchać, ale to tylko faceci wpadają na takie "mundre" pomysły. No akurat mi się śniły ich przekozackie minki jak dostali balony do dmuchania a w całym tym dużym domku to się ich niezła ilość zebrała. A prezerwatywy miały super kształty, bo weszłam w trakcie oddawania się przez nich temu jakże inteligentnemu zajęciu. Podejrzewam, że Slash na to wpadł a Duffowi i izzy'emu się nudziło po prostu. Z lekka się zawstydzili i chyba chcieli mnie przekonać, że tam się nic nie dzieje, a że lekko wstawieni byli... Forum powoduje takie sny... Jak się za często widzi Slasha... to się potem ma sny...
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2011, 12:15:38 am wysłana przez shiris »
Muzyka to całe moje życie.

Offline Lexi

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
  • Back Off Bitch!
  • Respect: +11
Odp: Sny..
« Odpowiedź #410 dnia: Września 02, 2011, 05:34:50 pm »
0
A mi się kilka miesięcy temu śniło, że Axl i Izzy występowali u mnie na balkonie. Haha, ale był koncert. :lol:

Too bad you're fucked up.

Offline patyszaaa

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • touch too much.
  • Respect: 0
    • http://nakarm-mnie-snami.blogspot.com/
koszmary senne.
« Odpowiedź #411 dnia: Października 19, 2011, 05:21:09 pm »
0
według mnie sny to super sprawa. w tej chwili przypomina mi się moje 8476639849 dzikich snów, np. ten z krokodylem i mężczyznami w kolorowych garniturach albo ten w którym byłam piratem i leciałam samolotem na filipiny. ooo, albo ten w którym byłam gwiazdą rocka. no właśnie, gwiazdą. często też mam sny z gwiazdami. kiedyś np. śniło mi się, że piekłam ciasto ze Stevenem Adlerem.. :D
przez długi czas nic mi się nie śniło. teraz jak widać moja głowa zaczęła nadrabiać zaległości. od 2 tygodni mam koszmary. czasami nawet kilka w ciągu jednej nocy. sypiam może po 3-4 godziny. budzę się cała spocona, mama jak wraca z pracy mówi mi "znowu się darłaś w nocy", a dzisiaj nawet wybiegłam z krzykiem z pokoju. śni mi się np., że umierają bliskie mi osoby. śniło mi się też, że wracałam z imprezy z moją koleżanką i została zgwałcona, a ja zdążyłam uciec. później ten gwałciciel mnie poszukiwał. chyba przedwczoraj śniło mi się, że jakiś mężczyzna zabijał piłą mechaniczną wszystkich co nie pasują do jego sekty. mnie też chciał zabić, ale obudziłam się. dzisiaj śniło mi się, że porwał mnie jakiś psychol, zostałam przez niego zgwałcona, a potem wywiózł mnie gdzieś do lasu, przywiązał do drzewa i odjechał. była zima, a ja byłam w samej bieliźnie. jak zamarzałam ten gość znowu przyjechał, wysiadł z samochodu i z nożem kierował się w moją stronę. obudziłam się z krzykiem i wybiegłam z pokoju. wszystkich w domu pobudziłam. jeśli chodzi o jeszcze jakieś sny z tych 2 tygodni to śnił mi się facet, który dusił się swoją krwią.. albo wielki dom, który miał całe zakrwawione drzwi, w środku też wszystko we krwi a w łazience martwe dziecko.. kilka dni temu śniło mi się również, że wróciłam do domu od koleżanki, wchodzę, włączyłam sobie laptopa i siedzę. po jakimś czasie zorientowałam się, że wszyscy w domu śpią, więc ja również postanowiłam się położyć. przebrałam się i w ogóle, kładę się do łóżka i czuję czyjeś włosy na twarzy.. wyskakuję z wyra, zapalam światło a tam.. nie pomyślcie sobie czegoś tam o mnie, ale.. fajna laska.. chciałam otworzyć drzwi, ale były zamknięte, a ta "fajna laska" wstaje z łóżka, idzie w moją stronę i zaczyna mnie dźgać nożem.. mogłabym niezłe horrory kręcić.

a Wy macie jakieś straszne sny? budzicie się z krzykiem czy coś w tym stylu? ja nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby mieć codziennie kilka koszmarów w ciągu nocy, a tu proszę.. mieliście takie koszmary, które pamiętacie do tej pory?
With your bitch slap rappin'
And your cocaine tongue
You get nuthin' done.

http://nakarm-mnie-snami.blogspot.com/

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Sny..
« Odpowiedź #412 dnia: Października 19, 2011, 07:15:54 pm »
0
Takie, które bym pamiętał do tej pory, nie. Koszmary natomiast nie śnią mi się praktycznie w ogóle. Owszem, czasem jakiś się tam przyśni, ale po przebudzeniu nie krzyczę tylko bez stresu usypiam ponownie. Za to zdecydowanie zbyt często śnią mi się roznegliżowane panienki ;)

Oglądasz jakieś horrory, czytasz książki o seryjnych mordercach, żeby śniły Ci się takie rzeczy? Spróbuj pomodlić się przed snem, podobno pomaga :)

Offline patyszaaa

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • touch too much.
  • Respect: 0
    • http://nakarm-mnie-snami.blogspot.com/
Odp: Sny..
« Odpowiedź #413 dnia: Października 19, 2011, 07:41:32 pm »
0
Oglądasz jakieś horrory, czytasz książki o seryjnych mordercach, żeby śniły Ci się takie rzeczy? Spróbuj pomodlić się przed snem, podobno pomaga :)
[/quote]

właśnie nie, książki czytam całkiem inne, horrory to jak jest się na nocce u kogoś, wiadomo. :D
ale czytam dużo tych legend o duchach i mordercach, strasznych opowieści itd, więc to może od tego. tak przynajmniej twierdzi mój kolega.
With your bitch slap rappin'
And your cocaine tongue
You get nuthin' done.

http://nakarm-mnie-snami.blogspot.com/

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Sny..
« Odpowiedź #414 dnia: Października 19, 2011, 08:27:54 pm »
0
Spróbuj pomodlić się przed snem, podobno pomaga :)
:facepalm:

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Sny..
« Odpowiedź #415 dnia: Października 19, 2011, 08:45:40 pm »
0
Co w tym takiego facepalmowego można wiedzieć? Bo argumentu nie widzę żadnego jak na razie

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Sny..
« Odpowiedź #416 dnia: Października 19, 2011, 09:08:55 pm »
0
Wiesz co Witek, zaśmieje się i niech to będzie najlepszy argument w tej kwestii :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Sny..
« Odpowiedź #417 dnia: Października 19, 2011, 09:24:53 pm »
0
Nie no, śmiej się ale zawsze fajnie coś powiedzieć więcej ;) i dlaczego to jest śmieszne?:)

Offline Agness

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 548
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +16
Odp: Sny..
« Odpowiedź #418 dnia: Października 19, 2011, 09:42:33 pm »
0
a Wy macie jakieś straszne sny? budzicie się z krzykiem czy coś w tym stylu? ja nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby mieć codziennie kilka koszmarów w ciągu nocy, a tu proszę.. mieliście takie koszmary, które pamiętacie do tej pory?

na ogół koszmarów nie mam,ale jak byłam dużo młodsza potrafiłam spać i biegać po domu z otwartymi oczami,krzycząc że się czegoś boję :D. oczywiście żadnej takiej sytuacji nie pamiętam,ale podobno nie wyglądało to zabawnie ;)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Sny..
« Odpowiedź #419 dnia: Października 19, 2011, 09:54:12 pm »
0
Nie no, śmiej się ale zawsze fajnie coś powiedzieć więcej ;) i dlaczego to jest śmieszne?:)

Czasami jeden gest wyraża więcej niż tysiąc słów :P