Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 154364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Sny..
« Odpowiedź #375 dnia: Maja 10, 2009, 10:11:19 am »
0
Śniło mi się dzisiaj, że ktoś zrobił mi niespodziankę i do malutkiego klubu zaprosił Pearl Jam aby dla mnie zagrali. Jako, że był malutki więc oprócz mnie byli tylko moi przyjaciele i bardzo dobrzy znajomi. No i Eddie mi zadedykował moje ukochane "Wishlist"...  :wub:

Offline Mrs.Rose

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #376 dnia: Maja 10, 2009, 08:56:45 pm »
0
Mam to szczęście, że praktycznie zawsze jak nasłucham się Gunsów przed snem - śnią mi się ;)  :D Albo koncert, albo jakaś prywatna impreza :) A ja zawsze się dziwię, że tak dobrze mówią po Polsku  :P
"You can fool yourself...You came in this world alone...alone."

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Sny..
« Odpowiedź #377 dnia: Maja 11, 2009, 09:42:26 am »
0
Sny???Ojej-ostatnio,choć ciężko mi to przyznać hy hy taaaak....wyłącznie erotyczne... :rolleyes:
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Sny..
« Odpowiedź #378 dnia: Maja 19, 2009, 06:08:55 pm »
0
Mi się śniło, że w jakąś zimową noc pojechałem na mecz Legii ze Śląskiem do Wrocławia. Okazało się, że Śląsk ma taki stadion, jak... Mazovia Mińsk Maz. :D .

Oprócz mnie i moich znajomych nie było na tym stadionie nikogo, po jakimś czasie zjechała się policja, ale do tego czasu kumel robił mi aferę z tego powodui, że go nie poznałem w metrze (co rzeczywiście miało miejsce :D ).

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Sny..
« Odpowiedź #379 dnia: Lipca 21, 2009, 02:15:50 pm »
0
Zmarła babcia +małe dziecko a to nie wrózy nic dobrego.
I zaczęło sie rano od "super" wiadomosci.

Offline czoho

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • fuer grissa ost drauka
  • Respect: +1
Odp: Sny..
« Odpowiedź #380 dnia: Lipca 24, 2009, 12:49:15 pm »
0
Kiedyś kolega opowiadał mi sen.

Śniło mu się, że w jego ogródku grasował tygrys morderca, zabijał wszystkich, którzy się do niego zbliżyli, ale jako polewało się bo bobo frutem to uciekał. Czy ten sen coś oznacza?

Jeżeli o mnie chodzi to ja już od wielu lal nie pamiętam tego co mi się śni. Ostatni sen, który pamiętam to obudziłem się z krzykiem, śniło mi się, że moją rodzinę ktoś wymordował, a ja nawet nie miałem się z nimi jak skontaktować, bo byłem za granicą a miałem wyłączony roaming.
[size=3.75pt]talga vassternich[/size]
[size=3.75pt]BARCA - zasłużyła[/size]

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Sny..
« Odpowiedź #381 dnia: Lipca 24, 2009, 02:00:13 pm »
0
Ja juz chyba dawno nie miałem, żadnego snu, ale za to moja Żona ma nieźle odjechane sny np: dzisiaj śniło jej się, ze mieszka w wysokim bloku, obok którego były wielkie (wielkości jej bloku 10-piętrowego) stoją trzy wielkie kadzie z rzygami. i te kadzie się wylały, ale nie na jej klatkę, więc mogła wyjść i zaczęły ją ścigać szczeniaczki, które miały głowy ludzkie i.. się obudziła.

innym razem śniło się jej, że jest  w pomieszczeniu z mnóstwem pralek, w których piorą się ludzkie zwłoki...

Takie Lynchowskie te sny, nie???

"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Sny..
« Odpowiedź #382 dnia: Lipca 24, 2009, 02:10:34 pm »
0
Mi się śniło że byłem w jakimś klubie, bo Slash miał tam występować i urodziny miał. Więc podszedłem do grupki ludzi i powiedziałem żebyśmy "sto lat" mu zaśpiewali. Jak zaśpiewaliśmy to Slash poprosił goryla, żeby wprowadził nas na backstage. Pogadałem z nim i fote se zrobiłem ; o Sen, snem ale to był najcudowniejszy sen w moim życiu :D
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Sny..
« Odpowiedź #383 dnia: Lipca 24, 2009, 02:34:15 pm »
0
Tylko raz w życiu miałem sen związany z muzyką, śnił mi się koncert Gunsów na Polach Marsowych we Wrocławiu, z pierwszej części koncertu pamiętam tylko Chinese Democracy, potem była długa przerwa, w drugiej częsci pamiętam SCOM, So Fine i jeszcze cośtam było,  w sumie śniło mi się to już jakiś czas temu, w każdym razie skład był dziwny bo oprócz Axla pamiętam Bucketheada, Bumblefoota i Duffa :P
Zdarzały mi się już sny prorocze w pewnym stopniu, kiedyś śniło mi się, że jadę na mecz Śląska z Nielbą Wągrowiec, mega absurd, za kilka miesięcy faktycznie taki mecz miał miejsce w Pucharze Polski, a także z rok temu, że byłem na wycieczce klasowej w Górach Stołowych, za miesiąc okazał się, że faktycznie ostatnia wycieczka w LO będzie właśnie w tę okolicę ;) A tak przeważnie śnią mi się znajomi, jakieś imprezy, wyjazdy gdzieś, nic ciekawego i przeważnie budzę się w momencie gdy uświadamiam sobie we śnie jakiś mega absurd po którym wiem, że śnię ;)
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Mistrzyni Pierwszej Krwii

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Kobieta
  • crazy life
  • Respect: +2
Odp: Sny..
« Odpowiedź #384 dnia: Lipca 24, 2009, 11:39:58 pm »
0
A mnie się kiedyś śnił koniec świata ,wszyscy żyjący ludzie stali nad brzegiem wielkiego oceanu bylo prawie ciemno i wszyscy się bali nagle jakiś cien przysłania niebo a to jakiś ogromny ptak że zaczyna przysłaniać niebo i nagle runie...no i koniec snu nie pamiętam co dalej było,ale miewam sny w odcinkach niektóre dziwne  niektóre bardzo fajne w ogóle prawie co noc mi się coś sni, w sumie fajnie nawet 8)
Always I feel like
There's  nothing' that's stopping me
All things are possible
I am unstoppable
Belive in yourself :)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Sny..
« Odpowiedź #385 dnia: Lipca 24, 2009, 11:42:58 pm »
0
A mi sie ciagle praca sni...  :angry:

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Sny..
« Odpowiedź #386 dnia: Lipca 24, 2009, 11:47:51 pm »
0
No mi tez same zle rzeczy sie snia  :angry:

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Sny..
« Odpowiedź #387 dnia: Lipca 25, 2009, 12:23:09 am »
0
A mi się ostatnio śniło, że wybrałem się na koncert Linkin Park i kumpel na ten koncert przyniósł pół litra :lol:

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Sny..
« Odpowiedź #388 dnia: Lipca 25, 2009, 01:30:26 pm »
0
jaki miałem p*****y sen dzisiaj to no comment. ale po imprezach czesto jakies schizy mi sie włączają.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Sny..
« Odpowiedź #389 dnia: Lipca 26, 2009, 01:32:38 pm »
0
Dobra, znowu będziecie mnie nazywać "kobieciarzem" no ale cóż... :P Śniło mi się, że chodziłem z taką jedną laską, ale zajebiście rzadko się z nią widziałem, nie obierała telefonów, nie odpisywała na esy a jak przychodziłem po nią to jej nie było. No ale starego miała w porządku. Pojechałem na dni Włocławka i spotkałem tam znajomą (której nie znam) i zaczęliśmy się opalać, potem zrobiła mi masaż, ale tak ZA***STY, że szok. Doszedłem do wniosku, że z tamtą zerwę i z tą będę, ale nie zdążyłem bo już się obudziłem :D
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)